Ακομη δεν το πιστευω..

sotiris!129

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από sotiris!129 »

lagomania έγραψε:εν σε αφορα ποσους μετρουμε και για να καταλαβεις ουτε μετρημενους εν τους εχω γιατι εν το βλεπουμε σαν κρεατοσυλλογη.Αλλα αν θελεις να ερτεις να παμε στους σκυλους κοπιασε να δεις και μονος σου να μεν ειρωνευεσαι
φιλε μου λαγομανια καλοπροερετα και εγω παντα θα ηθελα να σου πω οτι ο μονος λογος που δεν προκειτε ποτε να ερτω μαζι σου για εκπαιδευτικο ειναι οτι ΑΝ λες την αληθεια τοσο γκαντεμης που εισαι θα θεσω σε κυνδινο την ζωη του σκυλου μου!
οσο για πρην που ειπες αν δεν πιστευω να ερτω να μου δειξεις που τους εθαψες φανταζομε το σκυνικο της περιοχης θα ειναι νεκροταφειο ζωων αφου εθαψες οπως εσυ ειπες πανω απο 15-20 σκυλια τα τελεφτεα 2 χρονια
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από Anthimos »

Ακομα δεν το πιστευω :evil: :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από dangerous »

λαγομανια vs λαφαμανια

καλοπροαιρετο το σχολειο μου παντα...
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από lefteris »

Πρέπει ναν πολλά άτυχος τούτος ο άνθρωπος ρε Σωτήρη αλλά που την άλλη παίζει τους λαούς του
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από giorgos80 »

lefteris έγραψε:Πρέπει ναν πολλά άτυχος τούτος ο άνθρωπος ρε Σωτήρη αλλά που την άλλη παίζει τους λαούς του
ηνταλως τους παιζει?αφου απο τη συνοψη του Σωτηρη μονο να καλλικωννει μας εδειξε
αλλα το αποκορυφωμα επαιξαν τους 5 που τους 9 και τους αλλους 4 αφησαν τους `οταν ηβραν βατουρα
(9-5)exp lafazania=lagomania
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από lefteris »

ετο που επεξαν 5 ομως
εν λιο πραμα να εβρεισ 9 να πεξεις 5 και για τουσ αλλους 4 να πεξεισ πελλον για να σου φιουν :D
kokos321
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 21 Μάιος 2012, 15:36

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από kokos321 »

ε κοπελια επερακαμετε το νομιζωω
dimitris savva

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από dimitris savva »

μπραβο ρε Σωτηρι που του απαντησες !!!!!
Εσπασε μας τουτος με τις λαφαζανιες του μια με τις βατουρες του, μια με τες τσουρες μια με τους καττους :lol: :lol: :lol:
τωρά με τις κουφαες του. Ετο εν σημμασια που θελει ο ανθρωπος :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sotiris!129

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Κ.Δημητρη βλεποντας την φωτογραφια στο avatar σου "ακομη δεν το πιστευω" ποσο λεφκα ειναι τα δοντια του σκυλου σου!!!
βαλεις του λεφκαντικο μεσα στο νερο η τον περνεις οδοντιατρο? :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από pai »

sotiris!129 έγραψε:ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Ιαν 2011, 20:05
Αφορμη αυτου του ποστ μου ειναι οτι εχασα χθες το σκυλο μου απο φολα. Πηγα χθες για εκπαιδευτικο πηρα τα 4 καλα μου σκυλια και οταν καταδιωκαν ενα λαγο και απομακρυνθηκαν απο εμενα μονο τα 3 επεστρεψαν και ειχα κολαρο εντοπισμου στο σκυλο μου που χαθηκε τον βρηκα μετα απο 20 λεπτα νεκρο απο φολα δυστυχος και δεν τον προλαβα :( Η απορια μου ειναι τα φιμωτρα πως χρησιμοπιουνται? τωρα μου εμειναν 3 μεγαλα σκυλια 3 χρονων θα δεχονται το φιμωτρο και θα μπορουν να δουλευουν μαλαη? αν δεν το δεχονται τι να κανω ωστε να εξοικιωθουν μαζι του? εχω ακομα 2 μικρα σκυλια μπλε της Γασκωνης θα τα μαθω απο τωρα που ειναι μικρα με το φιμωτρο αλλα τα μεγαλα μου σκυλια δεν ξερω κατα ποσον θα τα δεχθουν. Και κατι αλλο ποσα περιπου κυμενονται οι τιμες για τα φιμωτρα?

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 14 Φεβ 2011, 20:25
δεν υπαρχει αντιδοτο για τον φουρατα? επειδη μαλλον εν απο αυτο που εφαγεν ο σκυλος μου ο καλος πριν λιγο καιρο και δεν ελαχτισεν :cry: αλλα εν να τους εξηγησω το ονειρο τα σκυλια μου επροσαρμοστικαν με το φιμωτρο τωρα φκανω τα εκπαιδευτικα μου ανενιας :) και τα συστηνω :D

Νέα δημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Ιουν 2011, 11:41
Κ΄λησπερα εχω ενα κουταβι 2,5 μηνων αλλα προσεξα οτι τα ποδια του στραβωσαν με αποτελεσμα περπατα αλλα οχι πολυ καλα τι πρεπει να του κανω για να ισιωση? να τον πηγαινω περπατιμα? να του δωσω ασβεστιο?

ευχαριστω :)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 27 Ιούλ 2011, 09:15
Καλησπερα συναδελφοι,

Προχτες μου γεννησε η σκυλα μου εκανε 10 κουταβακια και πεθαναν τα 9 στην γεννα :( δεν ξερω γιατι και χθες πεθανε και η σκυλα η καλη μου :( :( εμεινεν μου 1 κουταβακι μικρο και θελω πασι θυσια να το κρατησω γιατι δεν εχω αλλο σκυλακι απο την σκυλα μου. Ρωτησα φιλους κτλ αν εχουν σκυλα προσφατα γεννημενη αλλα δεν ειχεν κανενας οπωταν το ταισα χθες και σημερα με συρραγα λετε να ζηση το σκυλακι? το ταιζω καθε περιπου 4-5 ωρες αλλα ειναι παρα πολυ δυσκολο :( θα ζηση αν συνεχισω να το ταιζω? με συρραγα?

lagomania έγραψε:φιλε μου HUNTER συγχωραμε αλλα διαφωνω πληρως μαζι σου πριν λιγο καιρο εχασα την καλυτερη μου σκυλα γιουρα καθαροαιμοι απο φολα :( και ενω εκανα 4 χρονια με κοπο εξοδα κτλ για να την κανω αστερι την εχασα μεσα σε 5 λεπτα :( απο τοτε αγορασα στους σκυλους μου φιμωτρα απο Ιταλια μου τα εφερε ενας φιλος και ακομα και τα μεγαλα σκυλια εξοκοιωθηκαν πληρως με τα φιμωτρα :) μετα απο 1 μηνα φυσικα και τους τα εβαζα καθημερινα επι ενα μηνα τωρα σηκωνουν λαγους οκ κουραζουνται περισσοτερο αλλα ειμαι ΑΣΦΑΛΕΣ ουτε τρωνε απο χαμε ουτε τσιλουν λαγουδακια στην μονη τα σκυλια μου ηταν 4 και εχασα το 1 ολα ηταν 4 χρονων και προσαρμωστηκαν πληρως αν και μεγαλα σκυλια 4 χρονων. κια τωρα το πρωτο πραμα που κανω στα σκυλακια μου εχτος βασικη υπακοη ειναι να προσαρμωστουν στα φιμωτρα απο μικρα :)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Σεπ 2011, 16:40
φιλε ειχακια εγω τουτο το προβλημα αμαν και εβατευτικε ο ενας μου σκυλος με τη σκυλουα μου εβουραν την που πισω εδουλευκε μαλαη η σκυλακαι εμαχετου τις ο σκυλος ηταν και μες τα τελει του κυνηγιου επατησα του το ρευμα 2 φορες και εφερε το νου του ΠΡΟΣΟΧΗ ομως αμαν δουλεφκει μαλαη η σκυλα και εκεινος ψευτομαχετε αλλα ο νους του εν πας την σκυλα με το πατησης γιατι μπορει να το καμεις να μεν ξαναβαλει μουτι χαμε την ωρα που εν να παει να βατεψει μια να του το πατησεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Οκτ 2011, 19:18
σημερα το απογευμα εφασιν εμενα μονο ενας μικρος μπλε που ειχαμ αζι οι μεγαλοι ειχαν φιμωτρο κρεας ομως μιλλα με λιο κρεας πανω τοπο εν θα πω γιατι ε$%$#την

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 15 Οκτ 2011, 10:04
Χθες το απογευμα πηγα στους σκυλους και ενω μυο σηκωσαν ενα μικρο λαγο και του εκαναν καταδιωξη εχασα τα σκυλια 3 γιουρα ειδα το λαγο και αφησα τα σκυλια να τον καταδιωξουν χωρις να ερτουν πισω :( απο εχθες το απογευμα τα γυρευω ολη νυχτα ψες γυριζα αλαλ δεν τα βρηκα τα σκυλια ειχαν ολα κολαρο με ρευμα φιμωτρα και κουνια τοπο που χαθηκαν εν θα πω γιατι εχει και καποια μελη του φορουμ που μπαινουν για να δουν που χαθηκαν σκυλια να παν να τα κλεψουν :o μακαρι να βρω τα σκυλια μιας και λιγες μερες μεινανε για την εναρξη πηγα και σηεμρα αλλα δεν τα βρηκα να φαν δηλητηριο το αποκλειω γιατι ειχαν φιμωτρο μαλλον τα εκλεψαν η εκαναν καμια καταδιωξη αγρινων τα σκυλια :o μοιραστηκα μαζι σας το πονο μου γιατι τα ειχα σαν οικογενεια μου τα σκυλια και θα μου στοιχηση πολυ αν τα χασω και το φετινο κυνηγι ισως

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Νοέμ 2011, 19:00
Παιδια καλησπερα με πηρε ενας φιλος πριν απο λιγο τηλεφωνω και μου ρωτησε αν εχει λυση στο προβλημα πυο αντιμετωπιζει.Εχει ενα σκυλο 2 χρονων ιμιαιμο γιουρα αρσενικο μου λεει το σκυλι ειναι αστερι αλλα εχει ενα προβλημα και ενω κρατα μαλαη λασει τις αμαν ακουσει ντουφεκια παρετα τα ουλα εν φοατε πολλα να χαθει απλα φοατε και παρετα την και εν ξαναβαλει μουτη χανε για λιγο υπαρχει λυση σε αυτο το προβλημα? ο φιλος ειναι παρα πολυ στεναχωριμενος λογω του οτι ειναι το μονο σκυλι και ειληκρινα εχυσε αιμα να το καμει καθηεμρινα μετα την δουλεια επερνε το στο βουνο για να μαθει μα μιλουμε καθε μερα εν κριμα να μεν διορθωνετε το προβλημα του εχει κανενας λυση?

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Δεκ 2011, 20:37
Ρε κοπελια μονο εγω αντιμετωπιζω τουτο το προβλημα εν εχει ετσι πραμα φετος προσηκωνουνται που πολλα μακρια ρε γμτ εδω και 4 εξορμησεις προσηκωνουνται με αποτελεσμα ουτε οι σκοποι καταφερνουν να πεξουν τους λαους.. Σημερα παρεα 7 ατομα εκλεισαμεν το τοπο εγω καβαλα στα σκυλια μολις τα κατεβαζουμε που το αυτοκυνητο διπλα που το αυτοκυνητο κοτσιρολαουα φρεσκα φρεσκα μαλαη για κανενα μισαωρο φτανουμε σε ενα πυκνοτοπο βρισκουμε την μονη αδεια και οι σκυλοι αρκεφκουν καταδιωξη αλλα λαος γιοκ. Βρισκουμε αλλη μαλαη φκαλω τους τα κουνια περκι εν προσηκωστοι και ο αλλος μετα πυο 45 λεπτα αλλη μονη αδεια και οι σκυλοι αρκεφκουν καταδιωξη παλε λαος γιοκ.. απογευμα επια στις φασσες :lol: εδω και 4 εξορμησεις σχεδον παρολοια περιστατικα συμβαινει και σε εσας ρε κοπελια τουτο? να προσηκωνουνται?

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Φεβ 2012, 10:52
εχασα σημερα στην πειροχη της Ευρετου πανω απο το φραγμα μια σκυλα ρατσα μπλε της Γασκωνης με κιτρινο κολανι με το τηλεφωνω καθως και την διευθυνση μου. Η σκυλα ειναι 1.5 ετων οχι πολυ ψηλη καθαροαιμη μπλε εχει ολα τα χαρκατηριστικα ακουει στο ονομα μπετυ μολις της φωναξεις ερχετε κοντα σου και καθετε χαμε οποιος την βρει να με παρει τηλεφωνω η αν εχει κανενα γνωστο του εκει πανω που μπορει να βοηθησει. Οποιο μελος εχει καποια πληροφορια να μου στειλει ΠΜ η να το γραψει εδω και αν θελει το τηλ μου να του στειλω με ΠΜ ρε παιδκια εχει που η ωρα 7μιση γυρευκω την εφα τους τοπους αλλα επρεπε να επιστρεψω χωριο γιατι εχω βαφτισια βαφτιζει ο αδερφος μου σε λιγη ωρα και εγω εν να πεθανω που το αγχος μου για την σκυλα :( την πηρα μονη της μου εβγαλε λαγο μολις 50 μετρα που το αυτοκυνητο και εκαμεν καταδιωξη χωρις ομως να στραφει δεν ξερω αν εχει αγρινα η περιοχη καταδιωκε λαγο γιατι το σκυωσε απο μπροστα μου και το ειδα αλλα εν γινετε να καταδιωκη λαγο τοση ωρα 1μιση χρονων σκυλα η κατι εφαγε( που ελπιζω τιποτα) η καποιος την εκλεψε εν ειδα στην περιοχη αλλο αυτοκυνητο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Απρ 2012, 20:13
γιουρα μπρουνο αριστοι στο κυνηγι του λαγου φερμενοι απο Ελβετια οι γονιοι με χαρτια καθαροαιμιας κτλ σε 35 περιπου μερες αναμενεται η γεννα. Τιμη 300 ευρω δεχτη και η δοκιμη στο βουνο των γονιων οποιος θελει ΠΜ

τωρα εχει σκυλακια να γωρασουμε οξα εν ζινα που ακασεν η κουφι?

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Ιουν 2012, 20:20
εδω και λιγες ωρες ειμαι σοκαρισμενος δεν μπορω να πιστεψω πως εγινε αυτο τοσο αδικα χαθηκαν τα σκυλια μου τα 2 μου γιουρα που ηταν στο ιδιο κλουβι δεχθηκαν επιθεση που φινα και μαλιστα πανω που μετρο δαγκωσε και τα δυο μου σκυλια στο λαιμο και απεβιωσαν μετα που λιγες ωρες τα πηρα στο κτηνιατρο ημουν ολη μερα μαζι τους εκλαια εβαλα τους ενεσεις χιλια δυο φαρμακα ματαια ομως απεβιωσαν και τα δυο λιγα λεπτα το ενα απο το αλλο μπροστα στα ματια μου δεν το πιστευω 5 χρονια μου χαρισαν απιστευτες συγκινησεις απιστευτα ξεφωλιασματα λαγων μακρινες μαλαες μου δεν πιστευα οτι λαος καμνει τοσο μακρινη μαλαη σε μια νυχτα ηταν τα αστερια μου ηταν μελοι τις οικογενοιας μου εν νομιζω οτι προκειται να ξεχασω αυτα τα σκυλια ποτε εθαψα τα τζιαμε που εσηκωσαν τον τελευταιο τους λαγο. Τη κουφι τη σκοτωσε ο αδερφος μου κατω που την κασια τους μακαριτες. Φετος δεν νομιζω να κυνηγησω αν και εμεινε μου η σκυλια μου που παλε σηκωνει αλλα εν θα ειναι το ιδιο που ευτυχως εχω απογονους απο τους σκυλους αυτους μιας και γεννησε η σκυλα μου σκυλια απο το εναν τον μακαριτη εκαμε 7 θα τα αφηκω ολα να τα στρατεψει η μανα τους και μακαρι να μαθουν οπως τους γονεις τους.Τα σκυλια τα ειχα 5 χρονια εζησα 100νταδες ωρες μαζι τους απιστευτες σκηνες :( απιστευτο κυνηγετικο παθος τα καμπανελια τους θα τα ξαναφορεσει σκυλος που θα ειναι ανταξιος τους αν και δεν νομιζω να ξανακαμω ετσι σκυλους
ρε μα μιαζουν με τις ιστοριες του αστυνομου μπεκα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”