Ακομη δεν το πιστευω..

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από lagomania »

εδω και λιγες ωρες ειμαι σοκαρισμενος δεν μπορω να πιστεψω πως εγινε αυτο τοσο αδικα χαθηκαν τα σκυλια μου τα 2 μου γιουρα που ηταν στο ιδιο κλουβι δεχθηκαν επιθεση που φινα και μαλιστα πανω που μετρο δαγκωσε και τα δυο μου σκυλια στο λαιμο και απεβιωσαν μετα που λιγες ωρες τα πηρα στο κτηνιατρο ημουν ολη μερα μαζι τους εκλαια εβαλα τους ενεσεις χιλια δυο φαρμακα ματαια ομως απεβιωσαν και τα δυο λιγα λεπτα το ενα απο το αλλο μπροστα στα ματια μου δεν το πιστευω 5 χρονια μου χαρισαν απιστευτες συγκινησεις απιστευτα ξεφωλιασματα λαγων μακρινες μαλαες μου δεν πιστευα οτι λαος καμνει τοσο μακρινη μαλαη σε μια νυχτα ηταν τα αστερια μου ηταν μελοι τις οικογενοιας μου εν νομιζω οτι προκειται να ξεχασω αυτα τα σκυλια ποτε εθαψα τα τζιαμε που εσηκωσαν τον τελευταιο τους λαγο. Τη κουφι τη σκοτωσε ο αδερφος μου κατω που την κασια τους μακαριτες. Φετος δεν νομιζω να κυνηγησω αν και εμεινε μου η σκυλια μου που παλε σηκωνει αλλα εν θα ειναι το ιδιο που ευτυχως εχω απογονους απο τους σκυλους αυτους μιας και γεννησε η σκυλα μου σκυλια απο το εναν τον μακαριτη εκαμε 7 θα τα αφηκω ολα να τα στρατεψει η μανα τους και μακαρι να μαθουν οπως τους γονεις τους.Τα σκυλια τα ειχα 5 χρονια εζησα 100νταδες ωρες μαζι τους απιστευτες σκηνες :( απιστευτο κυνηγετικο παθος τα καμπανελια τους θα τα ξαναφορεσει σκυλος που θα ειναι ανταξιος τους αν και δεν νομιζω να ξανακαμω ετσι σκυλους
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από Anthimos »

Φίλε λυπάμαι για την απωλεια σου :(
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
practor007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 16 Μάιος 2012, 20:50

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από practor007 »

:( :cry:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από Laurona »

lipame re file , oti kai na sou po etsi ora etsi logia.pragmatika lipame gia ta skylia sou.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
MELINAKOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 17 Μάιος 2012, 07:18

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από MELINAKOS »

Φίλε μου σε καταλαβαίνω απόλυτα, γιατί μου συνέβη το ίδιο περιστατικό. Έχασα το καλύτερο κυνηγετικά ζώο που είχα από δάγκωμα φιδιού σε κυνηγετική εξόρμηση. Ο πόνος είναι μεγάλος, θα περάσει πολύς καιρός για να το ξεπεράσεις.....
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Πραγματι οτι και να πουμε ειναι λιγο. Λυπαμαι φιλε μου. Εχασα και γω μια σκυλα 10 χρονων απο φινα... και ξερω. :(
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από vti-chris »

Κρίμα... :( :(

Υπάρχει κάτι που μπορεί να κάνει κάποιος για να το αποφύγει αυτό?
Ίσως να βάλουμε λεπτό τέλι κάτω χαμηλά να μην μπορεί να μπει κάτι μέσα.
Εν κρίμα να χάννονται σκυλιά μέσα στο κλουβί τους με έτσι τρόπο.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από nature »

Φίλε κρίμα, ο πιο άδικος τρόπος να πεθάνει ένα κυνηγετικό σκυλί.
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

οντως κριμα....!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Ακομη δεν το πιστευω..

Δημοσίευση από marinos.a »

Α ρε γαμώτο... Μεγάλη αδικία

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2
Si vis pacem, para bellum
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”