ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Απάντηση
Persassia

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από Persassia »

admin έγραψε:Αγαπητοί φίλοι θα το επαναλάβω για τελευταία φορά όποιο δημοσίευμα είναι εκτός θέματος θα διαγράφεται, όταν άτομο προβαίνει σε προσωπικές επιθέσεις εναντίον άλλου απλά θα απενεργοποιείτε. Είναι καλό να υπάρχει ελευθερία να βγαίνουν πράγματα πρός τα έξω και να συζητιούνται αλλά κάποιοι νομίζω το παρατραβάτε κατεπανάληψη και παρά της συστάσεις που σας έγιναν
απολογουμαι αν και οπου παραφερθηκα αλλα ειμαι και σιγουροσ πωσ καταλαβαινεισ πωσ ειμαι σε αμηνα ΣΥΝΕΧΟΣ απο προσωπικεσ επιθεσεισ ανωνημων. δυστηχοσ καταλαβαινω πωσ αντι να γινεται προσπαθεια τα κακοσ εχοντα να σταματησουν αντιθετα και ενω καταφεραμε επιτελουσ να κανουμαι ατομα να παρουν σταχερια τουσ τα τηλεφονα και να μασ πουν πωσ 'ΟΚ ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΑΜΕ και αρχιζουμε να αλλαζουμαι πραγματα" ερχονται ανωνυμοι και ασχετοι να κανουσ επιθεσεισ σε προσωπικο επιπεδο. και δεν περνουν ουτε απο λογια. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΛΗΣΩ ΣΚΥΛΙΑ. ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από 'petros' »

Persassia έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:ε παρεα Persassia αφου εισαι εκτροφεας, ανθρωπος υποτιθεται με "γνωσεις" στο χωρο, εμπικες δαμεσα ζε αντι να κερδισεις τις εντυπωσεις με βοηθεια,συνβουλες και μοιράζοντας τις γνωσεις σου στους απειρους νεους κυνηγους χανεις συνεχος εδαφος εξαπολύοντας επίθεση δεξια και αριστερα χουμιζωντας το ΕΓΩ σου και μειώνοντας ανθρωπους και καταστασεις!
προσωπικα παντα ηθελα σκυλους του είδους και συντομα θα εχω, το μονο σιγουρο ειναι πως δεν θα τους εχω απο κυπρο και ποσο μαλον απο ανθρωπους εκτροφεια γιατι δεν φτανει που εχω την χειροτερη εντυπωση για σας τωρα μου την επιβεβαιοσες με τα γραφομενα σου!

πρην 4-5 μηνες σε ενα εκπαιδευτικο που ειμουν τυχεα εντελος σε μια περιοχη για εκπαιδευτικο και ειδα ατομα του ομιλου σας φαλαγκα 10-15 αυτοκινητα να κατεβαζουν σκυλους για εκπαιδευτικο η αγονες δεν πολικαταλαβα, και λογο του οτι με απασχολη η συνκεκριμενη φυλη ειπα να παρακολουθισω για λιγο , δεν ξερω αν εισουν και εσυ μεσα σε αυτους αλλα για να εισαι τοσο γνωστος οσο λες συγουρα καπια σκυλια πρεπει να ηταν ή δικα σου ή σκυλοι που πουλισες χωρις να βαζω το χερι μου στην φωτια!
τα πλιστα σκυλια που παρακολουθησα ηταν κατω του μετριου ηταν οπως πολοι κυνηγοι λενε μονο για το show, αρα με αυστραλια με ενδιαφερει αν εστηλες σκυλο με βορειο πολο!

κατα την αποψη μου το θεμα επρεπε να κλειδωθει εδω και μερες παρολα αυτα εχω μια υποψια γιατι δεν εγινε αυτο!!!
Αυτα ειναι κυριοι τα προβληματα!!!! ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!!!!!!!!!!! Ενασ απλοσ κυνηγοσ παρακολουθησε τουσ αγωνεσ που εγιναν και δεν καταλαβε το τι ηταν αυτο που εβλεπε αλλα αρκεστικε να πει οτι τα πλιστα σκυλια ηταν κατω του μετριου!!!!!!!! Εχουμαι πααααααααρα πολυ δουλια να κανουμαι για να επιμορφοσουμαι και τον κοσμο και τουσ κυνηγουσ. Οχι φιλε μου αλλα σε ευχαριστω για αυτην την τεραστια αποκαλυψη που εκανεσ και επονυμα. αυτο που παρακολουθησεσ ηταν οι αγωνεσ επιλογησ τησ περιβοητησ εθνικησ κυπρου στουσ οποιουσ δεν παρεβρεθηκα ουτε εγω ουτε σκυλια μου και κατηγορηθηκα για αυτο. δεν εχω να κερδισω εντιπωσεισ και δεν χριαζεται να γινω αρεστοσ γιατι δεν προσπαθω να σασ πουλησω τιποτα. γιαυτο και το υφοσ μου. και δεν με νοιαζι αν λετε πωσ χανω εδαφοσ γιατι εδω αντι να προσπαθουν ολοι χορισ συμφεροντα να δουν να σιζητησουν και να λυσουν ενα θεμα που δημηουργει σοβαρο ζητημα σε μια φιλη βαζουν βαλτουσ και ανωνημουσ να κατηγορουν τα σκυλια καποιον. ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ και δεν με νιαζει να σασ πουλησω. πωσ να το πω. ουτε εδαφοσ θελω να κερδισω. κε δεν χουμιζω το εγω μου αλλα το προστατευω απο τον καθε ανωνυμο που του επιτιθετε. παρεα μου σωτηρη.... θελω ενα σθεσμοσ που με ενδιαφερη να εργαζετε σωστα να διορθωθει. φυσικα ομωσ οφειλο να σε εφχαρισησω γιατι η παρατηριση σου ισωσ ξυπνησει καποιουσ για να καταλαβουν τι βλεπει και ο απλοσ ο κοσμοσ. σκθλια κατω του μετριου ειδε ο ανθρωποσ........ ΞΥΠΝΑΤΕ...... οχι για να τα βελτιωσετε και να τα ανευασετε πανω του μετριου αλλα για να μαθετε στον κοσμο ωσ θεματοφιλακεσ τησ φυλησ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΝΕ...... σε ευχαριστω σωτηρη μου..... ;)
Φιλε για ποιο λογο δεν ελαβες συμετοχη εαν επιτρεπετε??? τη στιγμη που θα εκπροσωπουσες τον ομιλο με την εθνικη???
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
christosth
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 11:19
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από christosth »

;)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος christosth την 28 Σεπ 2012, 12:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ολοι οι κυνηγοι ειναι λαγοκυνηγοι και το θηραμα πρεπει ολοι να κατανοησουμε οτι ανηκει σε ολους και σε κανενα. Ολοι το εχουμε δανειστει απο τα παιδια μας.
Persassia

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από Persassia »

stakis έγραψε:Φιλοι, ενας αγωνας που εγινε με πρωταρχικο στοχο να ελθουν νεα παιδια κοντα στους αγωνες και κατ' επεκταση κοντα στους Ομιλους εγινε αφορμη για να βγουν στην φορα τοσες αντιπαραθεσεις. Το ευχαριστο ειναι οτι τα παιδια που συμμετειχαν στον αγωνα εφυγαν με ορεξη να δουλεψουν τα σκυλια τους περιμενοντας την επομενη ευκαιρια για αυτο θεωρω οτι ο στοχος αυτος πετυχε σε μεγαλο βαθμο. Αυτο ειναι το μεγαλυτερο ωφελος. Κρινω σαν ατυχες την συγκριση του εποπτη του αγωνα με τα γεγονοτα στην Κροατια. Τα παιδια εδειξαν τα σκυλια τους και οι ιδιοι πηραν το βαπτισμα του πυρος σε αγωνα. Τωρα αν ο Ανδρεας με μια δοση χιουμορ προσπαθησε να "διασκεδασει" λιγο την εντονη αντιπαραθεση κακως εκληφθη απο τον Βασιλη σαν ειρωνια. Θα παραθεσω πιο κατω τα στοιχεια ολων των κουταβιων που ελαβαν μερος τα οποια μολις επεστρεψω απο Θεσσαλονικη θα αποστειλω στον Κυνολογικο Ομιλο ετσι για να μην υπαρχει γκριζο σημειο.

Boss Exclusiv of Lazic 14-05-2011 Zenit Fantastic of Miki - Pia fantastic of Miki Andreas Parellis
Sammy of Katodris 26-01-2011 Asta of Katodris - Zen George Hatzipanagis
Ingo Kykladon 03-04-2011 Randa Kykladon - Xawer Dacshwisse Andreas Nikolaou
Rea of Katodris 15-07-2010 Cita Fantastic of Miki - Zen Tasos Perdikos
Vallia of Katodris 31-07-2011 Walli Kykladon - Vasco Fantastic of Miki Pampos Haralampous
Vini of Katodris 31-07-2011 Walli Kykladon - Vasco Fantastic of Miki Akis Stavrou
Fauno Kykladon 26-01-2011 Wella Kykladon - Xawer Dacshwisse AKis StavrouSito of Katodris 20-01-2011 Asta of Katodris - Zen Akis Stavrou

Ολα τα πιο πανω σκυλια εκτος απο την Vini of Katodris ειχαν λαβει μερος στην εαρινη δοκιμασια VJP που ειχε διοργανωθει τον Μαρτη απο τον Ομιλο μας και τα σκυλια ειχαν ελεχθει - ταυτοποιηθη ενα προς ενα. Αλλωστε μιλαμε για νεαρα σκυλια που δεν υπηρχε ουτε υπαρχει λογος για "παρατυπια"
οκ ακη. οταν θα ερθεισ παρε με τηλεφωνο να μιλησουμαι γιατι εχεισ δικαιο. πρεπει να ριξουμε αντι να ανεβασουμαι τουσ τονουσ......
Persassia

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από Persassia »

christosth έγραψε:Το λοιπόν παιδιά είπα να μεν ασχοληθώ με κανένας σα ξανά αλλά εν μπορείτε.
Σαν Χριστός και μόνο σαν Χριστός θέλω να δώσω συγχαρητήρια σε όλους σας ( μελή του ομίλου μηδενός εξαιρουμένου και εμού). Που έχετε καταφέρει μέσα σε 5 μέρες να καταστρέψετε μια δουλεία 20 και πλέον χρονών. Να διασύρεται μια φυλή την όποια η περισσότερη κύπριοι ήταν περιφανή. Οπός είπατε και σε ποιούμενα ποστ σας κλειστετο η ανακεινιστετο.

Το μαγαζί ο καφενές σας κλείνει οριστικά και αμετάκλητα.

ο καθενας ας κανει την αυτοκρητικη του και θα τα πουμε

Με μεγάλη λύπη

Χριστός Θεόδωρου.

ΠΣ
Ανακοίνωση αποστολής στην Κροατία Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου
http://www.kurzhaarclubcy.com/index.php ... osi-omilou

Αποτελέσματα: Εκλογών Ομίλου Κούρτσχααρ Κύπρου
http://www.kurzhaarclubcy.com/index.php ... ta-eklogon
Τελικα ειχα δικαιο. αρχισαν να υπαρχουν αποτελεσματα. και αυτο ειναι μαθημα για ολουσ μασ. πρεπιε να μαθουμαι να φωναζουμαι μαζι αλλα ομωσ και να μαθουμαι να σιωπαμαι μαζι. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΟΥΜΑΙ κυριοι για την ανακοινωση. αυτο που κανατε θα ηταν καλο να το κανατε μερικουσ μηνεσ πριν αλλα ποτε δεν ειναι αργα. τωρα ευχομαι αυτη η προσπαθεια και ΦΥΣΙΚΑ παντα με διαφανεια να συνεχισετε το εργο σασ για το καλο τησ φυλησ και πρωτηστα για ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ του κοσμου. ο κοσμοσ πρεπει να μαθει τι ειναι αυτο που βλεπει. εχετε δουλεια πολυ να κανετε. και χριστο μου. κοψε τον μελοδραματισμο και αρχησε δουλεια. ναι μεν καλογραμμενη την βλεπω την ανακοινωση αλλα εχεισ να φτιαξησ και την σελιδα τωρα και να κανεισ τισ διορθωσεισ. αρχισε με την διορθωση στουσ ψηφουσ του λεβεντι μου του Λαμπρου τον οποιο υπερεκτιμο και το ξερει. τωρα σιωπαμε και βλεπουμαι...... ευχομαι να μην χριαστει να ξαναγραψω και επειτελουσ να συγκεντροθω στο θεαρεστο εργο μου..... :lol: :lol: MAFIA WARS :lol: :lol:
Χριστο... νομιζω πωσ απο τοτε που εφυγεσ απο την RTR αρχισε η πτωση σου.... καιροσ να επανερθεισ :D
Άβαταρ μέλους
christosth
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 11:19
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από christosth »

;)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος christosth την 28 Σεπ 2012, 12:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ολοι οι κυνηγοι ειναι λαγοκυνηγοι και το θηραμα πρεπει ολοι να κατανοησουμε οτι ανηκει σε ολους και σε κανενα. Ολοι το εχουμε δανειστει απο τα παιδια μας.
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από lusso »

παναγια μου ρε κοπελλια. ειχε μερες να μπω να θκιεβασω και πραγματικα εφκικεν ο κ...ς μου οσπου να τελιωσω την αναγνωση.
τελικα εννα καμουμε καμια συναντηση τα μελη του κουρζχααρ κλαμπ για εκπεδευτικο. να δωκουν και σε εμας τους πρωταρηδες καμια συμβουλη οι ειδημωνες ή εννα μεινουμε πας τα παλλιοκομπιουτερ βιδωμενοι να θκιεβαζουμε ΜΑΛΑΚΙΕΣ και διαμαχες.
ατε πιαστε τα σκυλλια σας, ειτε καλα ειτε κακα και φερτε τα μες τα χωραφκια να δουμε τι εννα καμουμε να ανεβασουμε το επιπεδο και αφηστε τες συζητησεις "επιπεδου" που μου θυμηζουν δικαστηριο. ορτυκια σαν ομιλος εχουμε αρα μενει να αποφασισετε ποτε και ποιοι απο σας ουλλους εννα φκαλετε τα ζωα εξω που τα κλουφκια να μιλησουν απο μονα τους παρα να μιλουμεν εμεις γιαυτα :!: :!: :!: :!: :!: :!:
εχει κανενα που τυγχανει να συμφωνει μαζι μου? οξα να συνεχισω να τους φκαλλω μονος μου εστω και αν 8α μου παρει 10 χρονια να καταφερω να παρουσιασω σκυλλο επιπεδου σε αγωνες....... ;)
Persassia

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από Persassia »

lusso έγραψε:παναγια μου ρε κοπελλια. ειχε μερες να μπω να θκιεβασω και πραγματικα εφκικεν ο κ...ς μου οσπου να τελιωσω την αναγνωση.
τελικα εννα καμουμε καμια συναντηση τα μελη του κουρζχααρ κλαμπ για εκπεδευτικο. να δωκουν και σε εμας τους πρωταρηδες καμια συμβουλη οι ειδημωνες ή εννα μεινουμε πας τα παλλιοκομπιουτερ βιδωμενοι να θκιεβαζουμε ΜΑΛΑΚΙΕΣ και διαμαχες.
ατε πιαστε τα σκυλλια σας, ειτε καλα ειτε κακα και φερτε τα μες τα χωραφκια να δουμε τι εννα καμουμε να ανεβασουμε το επιπεδο και αφηστε τες συζητησεις "επιπεδου" που μου θυμηζουν δικαστηριο. ορτυκια σαν ομιλος εχουμε αρα μενει να αποφασισετε ποτε και ποιοι απο σας ουλλους εννα φκαλετε τα ζωα εξω που τα κλουφκια να μιλησουν απο μονα τους παρα να μιλουμεν εμεις γιαυτα :!: :!: :!: :!: :!: :!:
εχει κανενα που τυγχανει να συμφωνει μαζι μου? οξα να συνεχισω να τους φκαλλω μονος μου εστω και αν 8α μου παρει 10 χρονια να καταφερω να παρουσιασω σκυλλο επιπεδου σε αγωνες....... ;)
LIKE LIKE LIKE αλλα βαρκουμαι να ερτω λευκωσια αν εχετε ορεξη ελατε να παμε καμια βορτα στα χορκα μας......
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από lusso »

Persassia έγραψε:
lusso έγραψε:παναγια μου ρε κοπελλια. ειχε μερες να μπω να θκιεβασω και πραγματικα εφκικεν ο κ...ς μου οσπου να τελιωσω την αναγνωση.
τελικα εννα καμουμε καμια συναντηση τα μελη του κουρζχααρ κλαμπ για εκπεδευτικο. να δωκουν και σε εμας τους πρωταρηδες καμια συμβουλη οι ειδημωνες ή εννα μεινουμε πας τα παλλιοκομπιουτερ βιδωμενοι να θκιεβαζουμε ΜΑΛΑΚΙΕΣ και διαμαχες.
ατε πιαστε τα σκυλλια σας, ειτε καλα ειτε κακα και φερτε τα μες τα χωραφκια να δουμε τι εννα καμουμε να ανεβασουμε το επιπεδο και αφηστε τες συζητησεις "επιπεδου" που μου θυμηζουν δικαστηριο. ορτυκια σαν ομιλος εχουμε αρα μενει να αποφασισετε ποτε και ποιοι απο σας ουλλους εννα φκαλετε τα ζωα εξω που τα κλουφκια να μιλησουν απο μονα τους παρα να μιλουμεν εμεις γιαυτα :!: :!: :!: :!: :!: :!:
εχει κανενα που τυγχανει να συμφωνει μαζι μου? οξα να συνεχισω να τους φκαλλω μονος μου εστω και αν 8α μου παρει 10 χρονια να καταφερω να παρουσιασω σκυλλο επιπεδου σε αγωνες....... ;)
LIKE LIKE LIKE αλλα βαρκουμαι να ερτω λευκωσια αν εχετε ορεξη ελατε να παμε καμια βορτα στα χορκα μας......
η πλειοψιφια θα αποφασισει ;)
Persassia

Re: ΑΓΩΝΑΣ ΝΤΕΡΠΥ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΩΝ ΦΥΛΩΝ

Δημοσίευση από Persassia »

http://www.facebook.com/pages/Cyprus-Ke ... 1718896951

"ΦΙΛΟΙ" μου,
επειδη οταν σασ ελεγα να ριξουμαι τουσ τονουσ και να περιμενουμαι να δουμαι ενεργειες εσυσ οι ανωνυμοι φιλοι μου 'επρεπε' να με κουρτιζεται απο παντου για να φτανουμαι στα ακρα. οπωσ καταλαβενεται δεν μπορω να ξαναεπανερθω σε οποιανδηποτε συζητηση. ευχομαι αυτεσ οι καλεσ ενεργειεσ που εγιναν ηδη απο το κουρτσχααρ να συνεχιστουν. καλη συνεχεια σε ολουσ.
Β. Μικροσ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”