Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

stakis έγραψε:Αρα θα πρεπει να ειδες και τι εκανα. Οτι κανω φιλε μου το κανω φανερα, δεν εχω τιποτε απολυτως να κρυψω. Οσο αφορα το κλαψιμο δεν ηταν φιλε μου ουτε σε μαλαη ουτε σε κοτσηρα αλογου, αλλα κλαψιμο γιατι τα 3 απο τα 4 ηταν συνεχως στο αυτοκινητο.
ε φιλε λεω σου το ξεκαθαρα, ουτε για να μαλοσουμε ουτε γιατι με κοφτει αν εκατεβασες 1 η 10
η περιοχη αποτι ξερω ειναι απαγορευμενη αρα ουτε 1 δεν επρεπε να κατεβεσεις!
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από stakis »

AndreaDR σωστη η παρατηρηση σου, αλλα πρεπει να αποτεινετε σε οποιο ξεφευγει απο το θεμα της συγκεκριμενης απαντησης και οχι σε γενικολογα.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από Rai »

sotiris!129 έγραψε:
stakis έγραψε:Αρα θα πρεπει να ειδες και τι εκανα. Οτι κανω φιλε μου το κανω φανερα, δεν εχω τιποτε απολυτως να κρυψω. Οσο αφορα το κλαψιμο δεν ηταν φιλε μου ουτε σε μαλαη ουτε σε κοτσηρα αλογου, αλλα κλαψιμο γιατι τα 3 απο τα 4 ηταν συνεχως στο αυτοκινητο.
ε φιλε λεω σου το ξεκαθαρα, ουτε για να μαλοσουμε ουτε γιατι με κοφτει αν εκατεβασες 1 η 10
η περιοχη αποτι ξερω ειναι απαγορευμενη αρα ουτε 1 δεν επρεπε να κατεβεσεις!
+1
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από stakis »

Cristy2000. Αν το ενδιαφερον σου ειναι πραγματικο, θα σου πω την αποψη μου. Καθε Κυνολογικο σεμιναριο η εκδηλωση βοηθα τον καθε ενα απο εμας να μαθει κατι περισσοτερο απο οτι πιθανον να ξερει. Ενα σεμιναριο οτι και να ειναι αυτο, θα σου δωσει περισσοτερες πληροφοριες και γνωσεις για την συγκεκριμενη φυλη. Δεν εχεις να χασεις τιποτε, αν παρακολουθησεις το συγκεκριμενο σεμιναριο, το πολυ πολυ θα σου μεινει η γνωριμια με καποιο κοσμο και το φαγητο. Στην κριση σου ειναι αν θα κρατησεις κατι απο αυτα που θα ακουσεις η οχι. Αλλωστε ο καθενας μας εχει κριση να διυλιση οτι ακουσει και να κρατησει αυτα που ο ιδιος κρινει σωστα.
Τις προάλλες διοργανωσε ο ομιλος Αγγλικων δεικτων σεμιναριο με εισηγητη τον γνωστο Ελλαδιτη εκτροφεα - κριτηξ κον Φουτρη. Απο τον Ομιλο μας παρευρεθηκαμε 5 ατομα. Πρωτιστα στηριξαμε μια προσπαθεια ενος αλλου Ομιλου και δευτερον ακουσαμε καποια πραγματα. Καποια κρατησαμε καποια οχι.
Ελπιζω να σου απαντησα.
and73
Full Member
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:48

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από and73 »

Ο Ομιλος Γερμανικου σκληροτριχου δεικτη (drahthhar) Κυπρου, επιθυμει να σας ενημερωσει για την διοργανωση Εαρινης Δοκιμασιας VJP τον Μαρτιο 2013. Η προκαταρτικη ημερομηνια διεξαγωγης των αγωνων ειναι 9 & 10 Μαρτιου 2013
Περισσοτερες πληροφοριες θα ανακοινωθουν αργοτερα.

Προσκαλουνται ολα τα μελη του Ομιλου, και ολοι οι κατοχοι καθαροαιμων ντραχτχααρ οπως συμμετασχουν στην εκδηλωση. Για ακομα μια χρονια δεν θα υπαρχει ηλικιακο οριο στην διοργανωση.

Για οποιαδηποτε επιπροσθετη πληροφορια εδω ειμαστε.

ΑΑ
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από AndreasDr »

and73 έγραψε:Ο Ομιλος Γερμανικου σκληροτριχου δεικτη (drahthhar) Κυπρου, επιθυμει να σας ενημερωσει για την διοργανωση Εαρινης Δοκιμασιας VJP τον Μαρτιο 2013. Η προκαταρτικη ημερομηνια διεξαγωγης των αγωνων ειναι 9 & 10 Μαρτιου 2013
Περισσοτερες πληροφοριες θα ανακοινωθουν αργοτερα.

Προσκαλουνται ολα τα μελη του Ομιλου, και ολοι οι κατοχοι καθαροαιμων ντραχτχααρ οπως συμμετασχουν στην εκδηλωση. Για ακομα μια χρονια δεν θα υπαρχει ηλικιακο οριο στην διοργανωση.

Για οποιαδηποτε επιπροσθετη πληροφορια εδω ειμαστε.

ΑΑ
+1000
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
and73
Full Member
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:48

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από and73 »

ΕΑΡΙΝΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ VJP & ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΙΑ ΗΖΡ.

Ο ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΛΗΡΟΤΡΙΧΟΥ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΥ ΔΕΙΚΤΗ (DRAHTHAAR) KYΠΡΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΩΣ VJP ΣΤΙΣ 9 & 10 ΜΑΡΤΙΟΥ. ΚΡΙΤΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ Κα ΜΑΤΑ ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΙ Ο Κος ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΕΡΖΗΣ.

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08 ΜΑΡΤΗ Ο ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΩΣ ΗΖΡ. ΟΜΙΛΗΤΕΣ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΟΙ Κα ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΙ Ο Κος ΤΕΡΖΗΣ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΘΑ ΑΠΟΝΕΜΗΘΟΥΝ ΤΑ ΕΝΤΥΠΑ ΤΗΣ ΠΕΡΣΙΝΗΣ ΔΟΚΙΑΜΣΙΑΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΚΑΙΟΥΧΟΥΣ.

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 20 ΕΥΡΩ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΠΛΗΡΟΥΣ ΓΕΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΤΟΥ.
ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ. ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΟΙΚΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΚ & ΔΑΖ ΛΑΡΝΑΚΑΣ.

ΕΝΤΥΠΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΣΤΑΛΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ.
ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΑΒΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ/Σ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ, ΤΗΛ. 99648246, 99460153.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από admin »

Συγχαρητήρια στον Σύνδεσμο και στα μέλη για την πολύ ωραία διοργάνωση. Πολύ ποιοτικά ζώα και εξαιρετική παρουσία στην πρώτη μέρα , μπράβο
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από Savvas »

Παίδες ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μόνο η παρουσία σας στην συγκεκριμένη διοργάνωση λέει πολλά για μένα. Μακάρι να ήταν όλοι οι εμπλεκόμενοι εκεί.

Καλή δύναμη για τη συνέχεια και να ξέρετε ότι μέσα από τις προσπάθειες σας επωφελούμαστε όλοι, όλοι ανεξαιρέτος.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από stakis »

Φίλοι της Διευθυνσης του περιοδικού, εκ μερους του Δ/Σ του Ομίλου μας, θα ηθελα να σας ευχαριστήσω για την παρουσία σας και την παρουσίαση των δοκιμασίων μας. Πιστεύω ακράδαντα ότι απο εκδηλώσεις σαν αυτές όλοι έχουμε να "κερδισουμε" με την καλη πάντα ένοια. Τόσο η πρώτη μέρα όσο και η δεύτερη κύλησε ομαλά με καλές παρουσίες απο πλευράς συμμετοχών. Έχουμε ενα πολύ καλό κλιμα στον Ομιλο το οποίο πρέπει να διαφυλάξουμε σαν κόρη οφθαλμού. Σιγουρα φέτος είχαμε ακόμα καλύτερη οργάνωση απο πέρσι, χωρίς να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης. Αντιθέτως, στόχος μας είναι η ακόμα καλύτερη διοργάνωση ιδιαιτέρως σε θέμα θηραμάτων. Κάποιες σκέψεις κάνουμε, ελπίζω ότι θα αποδώσουν. Τα δύσκολα είναι μπροστά μας. Μιλω για την φθινοπωρινή δοκιμασία ΗΖΡ η οποία και αντικειμενικά προβλήματα παρουσιάζει (πχ λιμνη - πυροβολισμο) αλλα και εκπαιδευση σε πιο ψηλό βαθμό προυποθέτει. Με καλη θέληση, καλό κλιμα στον Ομιλο, την δική σας συμπαράσταση που την θεωρώ δεδομένη αλλα πανω απο ολα την συνοχή των μελών μας πιστεύω οτι θα τα καταφέρουμε.

Ευχαριστω
Άκης Σταύρου
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”