Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

stakis έγραψε:Ο Ομιλος Σκληρότριχου Γερμανικου Δείκτη (DRAHTHAAR) Κύπρου διοργανώνει σεμινάριο με θέμα "Φθινοπωρινή Δοκιμασία " γνωστη ως ΗΖΡ . Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στις 8 Μαρτιου ημέρα Παρασκευή στο κέντρο Βασιιλική στην Χοιροκοιτια η ωρα 7.30. Το Σεμιναριο θα παρουσιάσουν οι κριτές Ηπειρωτικών Φυλών κκ Παντελής Τερζής και Ματα Σκούρα. Κοστος συμμετοχής μετα φαγητου και ποτου 20 ευρω. Κατα την διαρκεια του σεμιναριου θα δωθουν τα αποτελέσματα της περσινής δοκιμασίας σε όσους είχαν συμμετάσχει.
Το σεμινάριο είναι ανοικτό για όλους τους κυνόφιλους κυνηγούς.
ε Στακι εχεις 4 drahthaar?
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

sotiris!129 έγραψε:
stakis έγραψε:Ο Ομιλος Σκληρότριχου Γερμανικου Δείκτη (DRAHTHAAR) Κύπρου διοργανώνει σεμινάριο με θέμα "Φθινοπωρινή Δοκιμασία " γνωστη ως ΗΖΡ . Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στις 8 Μαρτιου ημέρα Παρασκευή στο κέντρο Βασιιλική στην Χοιροκοιτια η ωρα 7.30. Το Σεμιναριο θα παρουσιάσουν οι κριτές Ηπειρωτικών Φυλών κκ Παντελής Τερζής και Ματα Σκούρα. Κοστος συμμετοχής μετα φαγητου και ποτου 20 ευρω. Κατα την διαρκεια του σεμιναριου θα δωθουν τα αποτελέσματα της περσινής δοκιμασίας σε όσους είχαν συμμετάσχει.
Το σεμινάριο είναι ανοικτό για όλους τους κυνόφιλους κυνηγούς.
ε Στακι εχεις 4 drahthaar?
ζε ενα διπλοκαμπινο mitsubishi γαλαζιο?
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε: ζε ενα διπλοκαμπινο mitsubishi γαλαζιο?
ναι ρε.... βασικα μισο ασημι και μισο μπλε.... τζινο που γραφει πανω http://www.katodrisgundogs.com.cy
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από christy2000 »

Στακι για μενα που ενδιαφερωμαι για να αποκτησω ενα ζευγαρι ντραατχαρ νομιζεις το σεμειναριο θα με βοηθειση στο να κανω πιο καλη επειλογη; αν μπορεις θελω τα φωτα σου.
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε: ζε ενα διπλοκαμπινο mitsubishi γαλαζιο?
ναι ρε.... βασικα μισο ασημι και μισο μπλε.... τζινο που γραφει πανω http://www.katodrisgundogs.com.cy
ναι ολαν????
ε που ποτε ανοιξαν ζινη την περιοχη για εκπαιδευτικα και δεν το ηξερα, εγω αποτι ξερω οι περιοχες για εκπαιδευτικα εν περιοχες που δεν εχει κυνηγι...
ακου να δεις ρε φιλε εν να σου το πω ετσι πολλα φιλικα, σημερα εσιαστικα σε ξερεις που με 4 τραχαναες που λασουν θεμας... και για να δεις πως εν λαλω αερολογιες,προσεχε γιατι μαλλον εν μαλαη του αλογου που επειασαν οι σκυλοι σου!
εσκεφτουμουν να πιαω το 1414 να σε δοκω αλλα λαλω ατε εν κριμα τα 300 σου ευρο...
την επομενη φορα ομως εν θαν ο Αρτεμης να μου πιασει το τηλεφωνο.... :geek:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από stakis »

Τζιε Γιατι ρε φιλε μου ελυπηθηκες με. Ξερεις με. Γιατι εν ετηλεφωνησες. Να σε ρωτησω ομως εγω κατι. Ειδες τα 4 Ντραχτχααρ που ειχα μαζι μου κατω απο το αυτοκινητο και τα 4 μαζι, αφου με παρακολουθουσες?
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

οι ρε φιλε δεν σε παρακολουθουσα εσυ ηρτες και εδοκες πανω μας τυχεα...
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

e sotiri egw ivra kapoion tin kyriaki se perioxi pou eixen kinigi kai erwtisaton an ginete tsiame kai eipe mou eimai astinomikos kame tin douleia sou na me exeis provlimata!!! ALLA EFIEN PRIN ERTI I THIRA TIN EPOMENI FORA ENNA PERASI KALA POLLA KALA!!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από stakis »

Αρα θα πρεπει να ειδες και τι εκανα. Οτι κανω φιλε μου το κανω φανερα, δεν εχω τιποτε απολυτως να κρυψω. Οσο αφορα το κλαψιμο δεν ηταν φιλε μου ουτε σε μαλαη ουτε σε κοτσηρα αλογου, αλλα κλαψιμο γιατι τα 3 απο τα 4 ηταν συνεχως στο αυτοκινητο.
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Διοργάνωση Εαρινής Δοκιμασίας, VJP, Ντραχτχααρ

Δημοσίευση από AndreasDr »

stakis έγραψε:Ο Ομιλος Σκληρότριχου Γερμανικου Δείκτη (DRAHTHAAR) Κύπρου διοργανώνει σεμινάριο με θέμα "Φθινοπωρινή Δοκιμασία " γνωστη ως ΗΖΡ . Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί στις 8 Μαρτιου ημέρα Παρασκευή στο κέντρο Βασιιλική στην Χοιροκοιτια η ωρα 7.30. Το Σεμιναριο θα παρουσιάσουν οι κριτές Ηπειρωτικών Φυλών κκ Παντελής Τερζής και Ματα Σκούρα. Κοστος συμμετοχής μετα φαγητου και ποτου 20 ευρω. Κατα την διαρκεια του σεμιναριου θα δωθουν τα αποτελέσματα της περσινής δοκιμασίας σε όσους είχαν συμμετάσχει.
Το σεμινάριο είναι ανοικτό για όλους τους κυνόφιλους κυνηγούς.
Θα σας παρακαλούσα να ανοίξετε άλλο θέμα ή να τα πείτε προσωπικά, επισκιάζετε μία σημαντική ανακοίνωση!
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”