ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Απάντηση
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Δημοσίευση από antonispointer »

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΗΛΙΚΙΑΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ.
ΤΙΜΗ 200 ΕΥΡΩ
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Δημοσίευση από antonispointer »

KAI MIA PHOTO...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Δημοσίευση από HUNTER »

antonispointer έγραψε:ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΗΛΙΚΙΑΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ.
ΤΙΜΗ 200 ΕΥΡΩ

φιλε δαμε λεμε οτι τα καθαροαιμα πρεπη να ειναι 200 ευρο. Ημιαιμο η πρεπη να χαριζετε η να πουλιεται 50 ευρο ως συμβολικο ποσο. Αν ηταν ετσι θα καμναμε ουλλοι γεννες μια φορα το μηνα ετσι για να φκαλουμε τσε ενα μινιατικο 1500 ευρο. :!:
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Δημοσίευση από AndreasDr »

HUNTER έγραψε:
antonispointer έγραψε:ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΗΛΙΚΙΑΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ.
ΤΙΜΗ 200 ΕΥΡΩ

φιλε δαμε λεμε οτι τα καθαροαιμα πρεπη να ειναι 200 ευρο. Ημιαιμο η πρεπη να χαριζετε η να πουλιεται 50 ευρο ως συμβολικο ποσο. Αν ηταν ετσι θα καμναμε ουλλοι γεννες μια φορα το μηνα ετσι για να φκαλουμε τσε ενα μινιατικο 1500 ευρο. :!:
Φίλε μου δέν έχει "πρέπη", όσα θέλει πουλά ο καθένας, ΑΝ θέλεις αγοράζεις ;)
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Δημοσίευση από pai »

HUNTER έγραψε:
antonispointer έγραψε:ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΗΛΙΚΙΑΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ.
ΤΙΜΗ 200 ΕΥΡΩ

φιλε δαμε λεμε οτι τα καθαροαιμα πρεπη να ειναι 200 ευρο. Ημιαιμο η πρεπη να χαριζετε η να πουλιεται 50 ευρο ως συμβολικο ποσο. Αν ηταν ετσι θα καμναμε ουλλοι γεννες μια φορα το μηνα ετσι για να φκαλουμε τσε ενα μινιατικο 1500 ευρο. :!:
φιλε καλησπερα και απο μενα! σιγουρα οπως ειπε ο φιλος πιο κατω αν θες αγοραζεις!!τωρα δεν θα επικρηνω τον φιλο που εβαλε την αγγελια αλλα θαθελα να μας πει με πια κριτηρια εβαλε 200 ευρω το κουταβι αυτο!εχουμε ακουσει ολοι παρα πολλα ποσα απο 50 μεχρι 800 αν ειναι να μας λετε ομως αν δεν ειναι καθαροαιμο που τουλαχιστων θα υπαρχει ενα κουταβι την μορφολογια που ξερουμε να μας λετε για τους γονεις και το πιο σωστο ενας αγοραστεις που θα ερθει να δει τουσ γονεις στο βουνο(αυτο ισχει και για τα καθαροαιμα που ομως θα εχουν την διαφορα που προαναφερα)
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Δημοσίευση από antonispointer »

ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΡΟΤΟΝ ΟΣΑ ΘΕΛΩ ΠΟΥΛΩ ΤΟ ΤΖΑΙ 2 ΕΦΤΟΜΑΕΣ ΕΦΑ 100 ΕΥΡΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΖΑΙ ΕΝΑΤΟ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΖΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΝ ΤΖΕΙΠΑ ΣΟΥ ΓΟΡΑΣΤΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΖΑΙ ΟΥΤΕ ΓΕΝΝΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΟΡΑΣΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΡΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΠΙΑΟ ΜΙΑ ΣΚΥΛΛΑΝ ΠΙΣΩ
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Δημοσίευση από pai »

antonispointer έγραψε:ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΡΟΤΟΝ ΟΣΑ ΘΕΛΩ ΠΟΥΛΩ ΤΟ ΤΖΑΙ 2 ΕΦΤΟΜΑΕΣ ΕΦΑ 100 ΕΥΡΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΖΑΙ ΕΝΑΤΟ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΖΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΝ ΤΖΕΙΠΑ ΣΟΥ ΓΟΡΑΣΤΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΖΑΙ ΟΥΤΕ ΓΕΝΝΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΟΡΑΣΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΡΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΠΙΑΟ ΜΙΑ ΣΚΥΛΛΑΝ ΠΙΣΩ
φιλε μου εδιαβασες πιο πανω τη σου εγραπσα αν θελεις δωστω τζαι 10000 δικο σου ειναι εσυ αποφασιζεις! εγω απλος ερωτησα σε τη κανουν οι γονεις στο βουνο απλος 5 κουβεντες γεια να ξερουν οι ανθρωποι που μπορει να ενδιαφερονται(αλλωστε για να το εγορασες εσει κατι ηξερες)!φιλικα παντα!
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ BEAGLE ME POINTER

Δημοσίευση από antonispointer »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΕΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΛΑ ΑΜΑΝ ΤΡΟΕΙΣ ΚΑΠΟΥ 160 ΕΥΡΩ ΤΖΑΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΙΣΕΙΣ ΕΝΑΤΟ ΔΟΣΕΙΣ 50 ΕΥΡΩ???ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”