ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Giorgoscy »

VALENTINOS έγραψε:ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΣΑΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΠΛΟ. ΕΠΙΑΣΑ ΕΝΑ BROWNING 525 KAINOYRIO KAI H TIMH TOY EIPEN MOY HTAN 1600 EYΡΩ. ΕΠΗΡΑ ΤΟΥ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΕΝΑ BROWNING 425 ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΕΖΗΤΗΣΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩΚΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 950 ΕΥΡΩ ΠΟΥΠΑΝΩ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΞΟΦΛΗΣΑ ΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΚΕΝ ΚΑΝ ΕΝΑ ΣΕΤ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΩΡΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΔΩΚΕΝ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΤΩΝ 1322 ΕΥΡΩ ΑΝΤΙ 1600 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΝ ΟΤΙ ΣΤΟΙΧΗΖΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΩΛΗΤΗ ΟΠΛΩΝ ΣΤΗ ΛΕΥΚΩΣΙΑ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΜΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΚΑΛΑΝ ΜΕ ΨΕΥΔΗ ΤΙΜΗ? ΚΑΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ...
Φιλε φανταζομε ξερεις ποιος φτεει ? ΕΣΥ

Ξεκινω απο το τελευταιο που εγραψες.Αφου οπως λεεις ο συγκεκριμενος οπλουργος εχει αρκετα εις βαρος του τα οποια φανταζομε ηξερες πριν παεις να καμεις πραξη μαζι του.Τι ηταν αυτο που σε εκανε να πιστευεις οτι εσενα δεν θα σου γελουσε ??? Ο τραμπαδωρος ειναι τραμπαδωρος με ΟΛΟΥΣ !!! Απο την αλλη το οπλο που του εδωσες μεσα δεν ξερω ποσα καμνει ουτε σε τι καταστασην ηταν αλλα θα εμπορουσες να το πουλησεις μονος σου αρκετα πιο πανω απο τα 650 που το επιασε μεσα τζινος (αλλα δεν μπορεις να τον κατηγορησεις για τουτον το πραμα).

Προσωπικα εγω δεν θα αγοραζα ΠΟΤΕ οπλο καινουργιο απο οποιονδηποτε αλλον εκτος απο τον αντιπροσωπο της συγκεκριμενης μαρκας.Ο αντιπροσωπος ΕΝ αντιπροσωπος ΤΕΛΟΣ.

Τωρα αν δεν χρησιμοποιησες το οπλο και θελεις πισω το οπλο σου θα τον πιασεις με το καλο και θα του προτεινεις να επομιστεις τα εξοδα της εγγραφης,μεταβιβασης κτλ και περκιμον δεκτει να σου δωσει το οπλο σου και τα λεφτα σου.Αν δεν καηλισει θα παεις να του καμεις μιαν καταγγελιουδαν για την αποδειξη που σου εδωσεν.

Εσυ ομως πως μπορεις να αποδειξεις οτι εδωσες του 950 ευρω ? Η ακομα χειροτερα πως μπορεις να αποδειξεις οτι το οπλο σου πουλιετε 1600 ? Αν του εδωκες μετρητα εν μπορεις να καμεις τιποτε.Αλλα και με επιταγη παλε ειναι δυσκολο. Μπορει να σου πει "φιλε μου το οπλο που επαραλαβες καμνει 1322 και εδωκα σου και αποδειξη,εσυ εδωκες μου 950 και το οπλο σου. Αρα επιασα το οπλο σου μεσα 1322-950"

Που την στιγμη που εκαμες πραξην εν πολλα δυσκολο να φκεις που μεσα.


Φιλε μου επαθες οπως παθαινει οποιος παει σε μαντρατζιη να δοκει μεσα το αυτοκινητο του !!! Εφαν σου μουκτη το δικο σου !!!

Ελπιζω να καταφερεις να ξεμπλεξεις την υποθεση
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
EVANTHIS LOIZOU
Full Member
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 21:54

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από EVANTHIS LOIZOU »

Βαλεντινο Καλησπερα :)
Δεν μου λες :?: :?:
Γιατι δεν βαζεις το ονομα του Δημοσια?
Αντι να φοβαται ο Κλεφτης, φοβαται ο Νοικοκυρης :?:
Βγαλ'τον δημοσια να γινει ρεζιλι. Αυτη θα ειναι η μεγαλυτερη τιμωρια του :idea:
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από ALEXIS »

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΕΦΑΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΛΑΠΠΑ
ΠΟΥ ΤΟ ΦΙΛΟΤΟΥ ΤΟ ΟΠΛΟΥΡΓΟ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ
ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΖΗΤΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΤΟΝ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΜΕΝΟ
ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ.
ΑΥΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗ ΤΗΝ ΑΘΩΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ.
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΟΥΝΤΑΙ.
Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΘΕΡΜΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ.
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ.ΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΣΕ.
ΑΝ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ BROWNING TOY ΓΙΑ 650 ΕΥΡΩ.ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΒΑΡΜ ΤΟΥ ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΙ?
ΑΝ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΟΥ ΕΠΗΡΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΡΜΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΤΟΥ ΟΠΛΟΡΓΟΥ ΚΑΙ ΣΗΝΑΜΑ
ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ .ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΘΗ
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΠΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΟΥ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟΣΥΝΗ (ΒΛΑΚΙΑ ΜΑΛΛΟΝ) . ΕΔΕΙΞΑ ΤΟΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΕΠΑΤΗΣΑ ΤΗΝ. ΕΝ ΛΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΙΝΗΣΕΙ ΑΓΩΓΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ. ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΕΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΛΑ ΟΚ . ΕΚΑΜΕ ΜΟΥ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ BROWNING ΤΩΝ 100 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΑΝΕΛΑ MIROKU ΤΩΝ 50 ΕΥΡΩ. ΚΑΙ ΕΜΙΛΗΣΕΝ Μ ΠΟΛΛΑ ΣΩΣΤΑ. ΜΙΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΤΣΙΛΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΩΣΙΑ. ΚΑΙ ΕΠΡΟΤΙΝΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΜΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΛΛΑ ΕΒΙΑΖΟΥΜΟΥΝ ΝΑ ΕΡΤΩ ΠΙΣΩ ΠΑΦΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ. :lol:
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από lefteris »

Φιλέ Βαλεντίνο ότι και να σου έτυχε πάντα να ξέρεις ότι κανένας εν γίνετε άνθρωπος με 500-600 εύρο
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΡΕ ΠΑΙΘΚΙΑ ΜΕΝ ΛΑΛΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.
ΠΗΓΕ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΥΡΓΟ. ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ . ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΩΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ ΠΑΝΩ (ΠΛΗΝ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ) ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ???
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ . ΟΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ .
Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΙΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΒΓΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ.
ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΙΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΣΑΣ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
ttoppouzis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από ttoppouzis »

VALENTINOS έγραψε:ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΕΠΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΟΥ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟΣΥΝΗ (ΒΛΑΚΙΑ ΜΑΛΛΟΝ) . ΕΔΕΙΞΑ ΤΟΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΕΠΑΤΗΣΑ ΤΗΝ. ΕΝ ΛΑΛΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΙΝΗΣΕΙ ΑΓΩΓΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΦΟΒΑΜΑΙ. ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΕΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΛΑ ΟΚ . ΕΚΑΜΕ ΜΟΥ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ BROWNING ΤΩΝ 100 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΑΝΕΛΑ MIROKU ΤΩΝ 50 ΕΥΡΩ. ΚΑΙ ΕΜΙΛΗΣΕΝ Μ ΠΟΛΛΑ ΣΩΣΤΑ. ΜΙΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΤΣΙΛΙΔΗΣ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΩΣΙΑ. ΚΑΙ ΕΠΡΟΤΙΝΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΜΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΛΛΑ ΕΒΙΑΖΟΥΜΟΥΝ ΝΑ ΕΡΤΩ ΠΙΣΩ ΠΑΦΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ. :lol:
file valentino nomika en mporeis na kinithis enantion tou efoson en exeis apodiksis oti edokes tou perisotera aposa grafei i apodiksi
afiston ena ta evrei mprosta tou megaliteros dikastis en o plastis mas kai ena ton dikaseis gia oulla
Το μονο που χρειάζετε είναι να βάλεις το χέρι πίσω απο τους εξωλκείς! Σκέψου το γίνεται!
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από HUNTER »

LOUIS SETTER έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΘΚΙΑ ΜΕΝ ΛΑΛΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.
ΠΗΓΕ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΥΡΓΟ. ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ . ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΩΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ ΠΑΝΩ (ΠΛΗΝ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ) ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ???
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ . ΟΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ .
Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΙΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΒΓΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ.
ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΙΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΣΑΣ
+100000000000000000000
Ο οπλουργος εκαμε την δουλια του οσον πιο καλα εγινετουν.
Κανενας εν υποχρεοσε το βαλεντινο να γοραση οπλο που το συγγεκριμενο.
ο οπλουργος εκαμε του προσφορα, ο βαλεντινος εθεωρησε τη λογικι τσε εκαμαν την πρακση.
το λαθος του βαλεντινου ηταν οτι ο οπλουργος επιασεν τον αδιαβαστον.
το παζαρι ετσι δουλευκη.
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

HUNTER έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΘΚΙΑ ΜΕΝ ΛΑΛΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.
ΠΗΓΕ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΥΡΓΟ. ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ . ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΩΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ ΠΑΝΩ (ΠΛΗΝ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ) ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ???
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ . ΟΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ .
Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΙΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΒΓΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ.
ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΙΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΣΑΣ
+100000000000000000000
Ο οπλουργος εκαμε την δουλια του οσον πιο καλα εγινετουν.
Κανενας εν υποχρεοσε το βαλεντινο να γοραση οπλο που το συγγεκριμενο.
ο οπλουργος εκαμε του προσφορα, ο βαλεντινος εθεωρησε τη λογικι τσε εκαμαν την πρακση.
το λαθος του βαλεντινου ηταν οτι ο οπλουργος επιασεν τον αδιαβαστον.
το παζαρι ετσι δουλευκη.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

VALENTINOS έγραψε:
HUNTER έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΘΚΙΑ ΜΕΝ ΛΑΛΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.
ΠΗΓΕ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΥΡΓΟ. ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ . ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΩΣ ΕΔΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ???
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ ΠΑΝΩ (ΠΛΗΝ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ) ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ???
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ . ΟΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ .
Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΙΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΒΓΗΚΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ.
ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΙΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΣΑΣ
+100000000000000000000
Ο οπλουργος εκαμε την δουλια του οσον πιο καλα εγινετουν.
Κανενας εν υποχρεοσε το βαλεντινο να γοραση οπλο που το συγγεκριμενο.
ο οπλουργος εκαμε του προσφορα, ο βαλεντινος εθεωρησε τη λογικι τσε εκαμαν την πρακση.
το λαθος του βαλεντινου ηταν οτι ο οπλουργος επιασεν τον αδιαβαστον.
το παζαρι ετσι δουλευκη.
ΡΕ ΠΑΙΔΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΛΟΥΗΣ ΣΕΤΤΕΡ . ΑΜΑ ΚΑΜΝΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ 1600 ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΚΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ 800 ΠΟΥΠΑΝΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ? ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΙΕ 800 ΜΕΣΑ. ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΡΚΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΛΑΛΕΙ Μ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΚΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΘΕΛΕΙ 950 ΜΕΣΑ Κ Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ? ΟΤΙ ΕΠΙΑΣΕΝ Μ ΑΛΛΟ 100 ΕΥΡΩ ΠΟΥΠΑΝΩ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΒΚΑΛΕ ΤΙΜΟΛΟΓΙΙΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΤΟ ΦΠΑ Κ ΕΝ ΕΔΩΚΕΝ ΚΑΝ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΕΣΤΩ ΤΟΝ 10 ΕΥΡΩ. ΑΡΑ ΦΙΛΕ ΛΟΘΗ ΜΕΝ ΛΑΛΕΙΣ ΜΑΛ@ΚΙΕΣ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”