ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΣΑΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΠΛΟ. ΕΠΙΑΣΑ ΕΝΑ BROWNING 525 KAINOYRIO KAI H TIMH TOY EIPEN MOY HTAN 1600 EYΡΩ. ΕΠΗΡΑ ΤΟΥ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΕΝΑ BROWNING 425 ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΕΖΗΤΗΣΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩΚΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ 950 ΕΥΡΩ ΠΟΥΠΑΝΩ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΞΟΦΛΗΣΑ ΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΚΕΝ ΚΑΝ ΕΝΑ ΣΕΤ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΩΡΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΔΩΚΕΝ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΤΩΝ 1322 ΕΥΡΩ ΑΝΤΙ 1600 ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΝ ΟΤΙ ΣΤΟΙΧΗΖΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΜΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΚΑΛΕ ΜΕ ΨΕΥΔΗ ΤΙΜΗ? ΚΑΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος VALENTINOS την 17 Ιαν 2012, 18:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Βασικά φίλε έδωκε σου το τιμολόγιο που το αγόρασε ο ίδιος, η διαφορά 278 εν καθαρό κέρδος για τσίνον, είναι τα λεγόμενα μαύρα λευτά διότι δέν φαίνοντε κάπου, είναι αδήλωτα. Μπορείς να πάεις στον σύνδεσμο προστασίας καταναλωτή, αλλά δέν ξέρω κατά πόσο μπορεί να ισχυριστεί ότι το όπλο σου 372 ευρώ άξιζε άρα 372+950=1322.
Αυτά....
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
sotiris!129

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αν δενεν επιταγη η που καρτα ποου επληροσες τοτε πως να αποδιξεις πως του εδοκες 1600 και οχι οσα γραφει το τιμολογιο φιλε?
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από AndreasDr »

φίλε Σωτήρι αφού έτσι και αλλιώς 950 έδωσε.... εν γράφει ούτε η επιταγή ούτε η κάρτα ότι έδωκε και όπλο μέσα....
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
sotiris!129

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν ζε τουτο!
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Ρε φιλε το μεγαλυτερο λαθος σου ηταν που εδωκες το 425 μεσα.... Στη χειροτερη παει €1000 ....
The best there is
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

325 και 425 αν εχουν ξυλα grade 5 και πανω ο κοσμος γυρευκει τα ... Εσυ επιες τζε εχαρησες το ....
Προσωπικα ουτε να τα ανταλλασαμε εν θα εδεχουμουν ...
The best there is
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

ΑΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΣ ΦΙΛΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΙΑΣΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΠΙΣΩ , ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΙΣΩ.
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ.
ΑΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ (ΛΑΘΟΣ) ΡΩΤΑ ΑΛΛΟΥ ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΣΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΧΑΡΙΣΤΟΥ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΜΕΙΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ (ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ)
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Stelios K. »

πωλειτε 325 grade 1 1200 euro
Γιατρός

Re: ΑΠΑΤΗ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Γιατρός »

πήγαινε και πες του ότι μετάνιωσες ,δικαιούσαι να αλλάξεις γνώμη
ελπίζω να μεν έπεξες το όπλο
εγώ πιάννω πράματα τζαι νομίζω πιάννω κάτι καλλύτερο τζαι εν εκτιμώ τζίνω που έχω..... φίλε είχες κάτι πολύ καλό !
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”