BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από admin »

Παγκόσμια πρώτη επίσημη παρουσίαση του Beretta dt11 σήμερα στην μικρή μας Κύπρο. Δημοσιογράφοι και dealers απο όλο τον κόσμο ήρθαν για να δούνε το όπλο νέας γενιά όπως το χαρακτηρίζουν οι άνθρωποι της εταιρείας. Μία άψογη παρουσίαση που ξεκίνησε απο την δημοσιογραφική διάσκεψη και μετά δοκιμή στο σκοπευτήριο. Μοναδικό Κυπριακό περιοδικό στον χώρο ....δέν χρειάζεται να σας πώ ποιό ήταν είχαμε την ευκαιράι να μιλήσουμε με τους κατασκευαστές να πάρουμε πολύ χρήσιμες πληροφορίες και να πυροβολήσουμε αρκετούς δίσκους με το όπλο. Μαζί τους οι Ιταλοί έφεραν και κάτι άλλα όπλα 34 ίτζες........ :D περισσότερα στο επόμενο τεύχος με όλες τις λεπτομέρειες
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από virtualgreek »

admin έγραψε:Παγκόσμια πρώτη επίσημη παρουσίαση του Beretta dt11 σήμερα στην μικρή μας Κύπρο. Δημοσιογράφοι και dealers απο όλο τον κόσμο ήρθαν για να δούνε το όπλο νέας γενιά όπως το χαρακτηρίζουν οι άνθρωποι της εταιρείας. Μία άψογη παρουσίαση που ξεκίνησε απο την δημοσιογραφική διάσκεψη και μετά δοκιμή στο σκοπευτήριο. Μοναδικό Κυπριακό περιοδικό στον χώρο ....δέν χρειάζεται να σας πώ ποιό ήταν είχαμε την ευκαιράι να μιλήσουμε με τους κατασκευαστές να πάρουμε πολύ χρήσιμες πληροφορίες και να πυροβολήσουμε αρκετούς δίσκους με το όπλο. Μαζί τους οι Ιταλοί έφεραν και κάτι άλλα όπλα 34 ίτζες........ :D περισσότερα στο επόμενο τεύχος με όλες τις λεπτομέρειες
Στην φωτογραφία D, είναι ο Άριστος και παίζει Τραπ, ή με απατούν τα μάτια μου ? :shock:

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από mikros »

Εν ο Αριστος και παιζει Τραπ...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από admin »

εμμένα έτσι πράματα εν μου πολλοπερνούν εν μπορώ να παίζω επωμισμένος είχα 0/4 και μετά έπαιζα κανονικά χωρίς να είμαι επωμισμένος και έκαμα 3/3 μετά στο compak βρήκα το στοιχείο μου και ένα DT11 να μου κάθετε ράμμα έκαμα 13/15
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από Laurona »

Ετο πε μας οτι αρχικα επεζες με τες κοπελλες και ενε κουτσιας και αφιστα τουτα ουλλα στην παντα :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από marinos.a »

Laurona έγραψε:Ετο πε μας οτι αρχικα επεζες με τες κοπελλες και ενε κουτσιας και αφιστα τουτα ουλλα στην παντα :lol:
+1
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από GiorgosT »

ΑΡΕΣΕ ΜΟΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΤΟ ΟΠΛΟ!!!
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από πανικος »

ΩΡΑΙΟ ΟΠΛΟ .ΠΟΣΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΤΕ :roll:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
koursaros21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 10 Οκτ 2011, 14:55

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από koursaros21 »

καμποσα ρε φιλε..εν να μας βαρυφανει αν μαθουμε νομιζω :D :D :D ...

αα το οπλο ερκεται πακετο μες την κασηια με μια που τες κοπελες??
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: BERETTA WORLD TOUR DT11 IN CYPRUS

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

μεν λαλεις ετσι τωρα και ενα μου τους σαντανοσις ολους και ενα θελουν το οπλο τουτο για να πιαν τις κοπελλες και ενα εχουμε προβλημα μετα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”