Φυσίγγια για παλιά όπλα

Απάντηση
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Φυσίγγια για παλιά όπλα

Δημοσίευση από WAFFEN »

Φιλε δοκιμασε να βρεις τα Rottweil Fasan Jagd 28gr pappe no.6. Ειναι χαρτινη με τταππα, πολυ ποιοτικο φυσιγγι και ιδανικο για παλια οπλα.
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: Φυσίγγια για παλιά όπλα

Δημοσίευση από nike powder »

WAFFEN έγραψε:Φιλε δοκιμασε να βρεις τα Rottweil Fasan Jagd 28gr pappe no.6. Ειναι χαρτινη με τταππα, πολυ ποιοτικο φυσιγγι και ιδανικο για παλια οπλα.
παρα πολυ καλο φυσιγγιο παρα πολυ ελαφρη δεν νιωθεις τιποτε λακτισμα ,αν ειναι αυτο που καταλαβα ειναι κοκκινο και με παρα πολυ καλα αποτελεσματα
Άβαταρ μέλους
andreas constantinou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 01:38

Re: Φυσίγγια για παλιά όπλα

Δημοσίευση από andreas constantinou »

kyriakos304 έγραψε:Χαιρετώ την παρέα. Λογαριάζω να πάρω και τον πεθερό μου φέτος μαζί μου. Εκείνο που ήθελα να ρωτήσω ποια είναι τα κατάλληλα φυσίγγια για όπλα ηλικίας με * και **.
Υπάρχει κάτι συγκεκριμένο φυσίγγι να προτείνετε να πάω να του πιάσω κανένα πακέτο; Κυνηγούμε μόνο λαγό.
Πιάσε την EXTRA 28,5 gr (1oz).Είναι 67mm. Ταιριάζει άνετα. Μακάρι να παίξει το πακέτο όλη την σεζόν.

Στάλθηκε από το 5095K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Φυσίγγια για παλιά όπλα

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Θεκιου! Επαράγγειλα τις Sellor Bellot και κάποιες Gamembore 65mm και οι δύο για να είμαι στην ασφαλή μεριά.
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Φυσίγγια για παλιά όπλα

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Αν σας πω ότι έφκαλε τη σεζόν χωρίς να ρίξει μια τουφεκιά εννα το πιστέψετε; Έπιασα και 2 κουθκια εν κανεί!

Ε τωρά πρέπει να τον πάρουμε στις τζίκλες. Καμιά χαρτούτσια 65mm για τζίκλα υπάρχει οξά να του δώκω τον δικό μου;

Εικόνα
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: Φυσίγγια για παλιά όπλα

Δημοσίευση από nike powder »

[qukote="kyriakos304"]Αν σας πω ότι έφκαλε τη σεζόν χωρίς να ρίξει μια τουφεκιά εννα το πιστέψετε; Έπιασα και 2 κουθκια εν κανεί!

Ε τωρά πρέπει να τον πάρουμε στις τζίκλες. Καμιά χαρτούτσια 65mm για τζίκλα υπάρχει οξά να του δώκω τον δικό μου;

Εικόνα[/quote]
φιλε νομιζω εχει μιαν η βικτορι βαβυ 25γρ ψαξετω ομως
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Φυσίγγια για παλιά όπλα

Δημοσίευση από Chris B725 »

kyriakos304 έγραψε:Αν σας πω ότι έφκαλε τη σεζόν χωρίς να ρίξει μια τουφεκιά εννα το πιστέψετε; Έπιασα και 2 κουθκια εν κανεί!

Ε τωρά πρέπει να τον πάρουμε στις τζίκλες. Καμιά χαρτούτσια 65mm για τζίκλα υπάρχει οξά να του δώκω τον δικό μου;
Στις τζίκλες ε να ρίξει καμιά τουφεκιά άραγε; Αφού είναι άφαντες... :lol: :lol:
I`d rather be hunting !!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”