ΑΥΛΟΙ ΚΑΝΝΩΝ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

ΑΥΛΟΙ ΚΑΝΝΩΝ

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Στα οπλα που γραφει τι αυλους εχει η καθε καννη;
The best there is
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΑΥΛΟΙ ΚΑΝΝΩΝ

Δημοσίευση από Anthimos »

Πάνω στους αυλους! Πιασε τις καννες του οπλου σαν ειναι ξυλομενο χωρις την παπια/ξιστος και εκει που μπαινουν τα φουσεκια ειτε στο πλάι ειτε απο κατω
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: ΑΥΛΟΙ ΚΑΝΝΩΝ

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Τουτο ηξερα και εγω αλλα ειδα οπλο μιροκου καινουργιο που δεν εγραφε στις καννες. Εγραφε μονο το νουμερο αλλα οχι αυλους. Μηπως το γραφει καπου αλλου;
The best there is
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΑΥΛΟΙ ΚΑΝΝΩΝ

Δημοσίευση από πανικος »

XS^PRESTIGE έγραψε:Τουτο ηξερα και εγω αλλα ειδα οπλο μιροκου καινουργιο που δεν εγραφε στις καννες. Εγραφε μονο το νουμερο αλλα οχι αυλους. Μηπως το γραφει καπου αλλου;
εκει που ειναι η εξαρτωρεσ στο πισω μεροσ στα κλειδια κατω ακριβως απο τον εξαρτωρα γραφει μηκος καννης και αυλους
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: ΑΥΛΟΙ ΚΑΝΝΩΝ

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Γραφει μονο invertor plus 30"....το οπλο ξερω ειναι 18.7 οι αυλοι του αλλα δεν το βρισκω ... Στα αλλα οπλα αλλες μαρκες που εχω φαινεται ...
The best there is
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: ΑΥΛΟΙ ΚΑΝΝΩΝ

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Ε ΦΙΛΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΡΟΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΛΟΥΣ . ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 18,5 ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΦΡΙΞΟ ΠΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΜΟΥ . ΓΡΑΦΕΙ ΜΟΝΟ ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ .
DUKDUK
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 20:34

Re: ΑΥΛΟΙ ΚΑΝΝΩΝ

Δημοσίευση από DUKDUK »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Ε ΦΙΛΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΡΟΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΥΛΟΥΣ . ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 18,5 ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΦΡΙΞΟ ΠΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΜΟΥ . ΓΡΑΦΕΙ ΜΟΝΟ ΤΣΟΚΑΡΙΣΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ .
ΦΙΛΟΙ, ΟΣΑ BROWNING / MIROKU ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΕΥΘΙΑΣ ΑΠΟ ΙΑΠΩΝΙΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΥΛΟΥΣ. ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΥΛΟΥΣ ΤΟ ΟΙΚΙΑ PROOF HOUSE. ΟΣΑ BROWNING / MIROKU ΓΡΑΦΟΥΝ PLUS EINAI 18.7, ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ 18.5
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”