Τιμη Beretta 687 ultralight

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
peanut5020
Full Member
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2011, 20:36
Τοποθεσία: Λάρνακα

Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από peanut5020 »

Πόσα μπορει να πουληθει αυτο το οπλο ηλικίας 5 χρονών
Ώτα έχει όνου, μύστακα γαλής, εριφίου νώτα, πόδας ασφαλείς.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από πανικος »

αμαν ειναι beretta δωσε το για παλιοσιδερα :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
beaglesRhunters
Full Member
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 16 Οκτ 2012, 11:36

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από beaglesRhunters »

ρε φιλε εγω που επροσπαθισα που τα περσι να το πουλησω εμεινε μου τελικα.. εδιουσαν μου οι οπλουργοι 400-500 ευρω. εν ειμαι ευχαριστημενος με τη ποιοτητα του οπλου αλλα σαν ενα οπλουι για περπατημα εν οτι πρεπει
sotiris!129

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από sotiris!129 »

beaglesRhunters έγραψε:ρε φιλε εγω που επροσπαθισα που τα περσι να το πουλησω εμεινε μου τελικα.. εδιουσαν μου οι οπλουργοι 400-500 ευρω. εν ειμαι ευχαριστημενος με τη ποιοτητα του οπλου αλλα σαν ενα οπλουι για περπατημα εν οτι πρεπει
ακριβος ετσι τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο ακριβος το ιδιο και το 686 essential φτηνο ουτε εγω ειμαι happy με την ποιοτητα ΑΛΛΑ σαν ενα οπλουι για περπατημα ειναι ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ !!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από miky55 »

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΥΤΟ ΑΣ ΔΕΙ ΤΑ ΠΕΡΣΥΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Η ΑΣ ΕΛΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ .ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΑΙ ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΚΝΟΥΜ ΤΖΕ ΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΣΚΩΤΩΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
Ο ΤΖΙΚΛΟΚΤΟΝΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟ ΣΕ ΔΡΑΣΗ ΠΕΡΣΥ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ.ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΤΥΠΑ.
Γιατρός

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από Γιατρός »

miky55 έγραψε:ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΥΤΟ ΑΣ ΔΕΙ ΤΑ ΠΕΡΣΥΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Η ΑΣ ΕΛΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ .ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΑΙ ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΚΝΟΥΜ ΤΖΕ ΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΣΚΩΤΩΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
Ο ΤΖΙΚΛΟΚΤΟΝΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟ ΣΕ ΔΡΑΣΗ ΠΕΡΣΥ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ.ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΤΥΠΑ.
+1
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από miky55 »

ΛΟΥΙ ΣΑΝ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΛΙΓΑ ΜΗΔΕΝΙΚΑ :lol:
Γιατρός

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από Γιατρός »

miky55 έγραψε:ΛΟΥΙ ΣΑΝ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΛΙΓΑ ΜΗΔΕΝΙΚΑ :lol:
Αμά να μου σόρρυ Μίκη μου :oops:
Είμαι στη αισθητικό για bikini line για την Κυριακή τζαι είμαι αφηρημένος :o :shock: :lol:
+10000000. :lol:
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από virtualgreek »

beaglesRhunters έγραψε:ρε φιλε εγω που επροσπαθισα που τα περσι να το πουλησω εμεινε μου τελικα.. εδιουσαν μου οι οπλουργοι 400-500 ευρω. εν ειμαι ευχαριστημενος με τη ποιοτητα του οπλου αλλα σαν ενα οπλουι για περπατημα εν οτι πρεπει

Φίλε BeagleRHunters,

Το όπλο σου έχει μία τιμή μεταπωλήσεως γύρω στα 1100-1200 Ευρώ σε άριστη κατάσταση.
Υπολόγισε ότι ο οπλουργός που θα το πουλήσει παρακάτω θέλει γύρω στα 250-300 Ευρώ κέρδος.

Για να σου πούν 400-500 Ευρώ κάτι δεν πάει καλά.

Μήπως δεν το πρόσεχες και έκανε στίγματα ή σκουριά ?

Σ. Μακρής
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

miky55 έγραψε:ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΥΤΟ ΑΣ ΔΕΙ ΤΑ ΠΕΡΣΥΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Η ΑΣ ΕΛΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ .ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΑΙ ΕΚΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΤΕ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΚΝΟΥΜ ΤΖΕ ΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΣΚΩΤΩΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
Ο ΤΖΙΚΛΟΚΤΟΝΟΣ ΕΙΔΕ ΤΟ ΣΕ ΔΡΑΣΗ ΠΕΡΣΥ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ.ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΤΥΠΑ.
Πέστα Μιχάλη.....κ'εγω ένα απ'τα ίδια!!!!
Είμαι κάτοχος του συγκεκριμένου όπλου τκαι δεν το αλλάζω με τί:-(ποτα....μέχρι που σκέφτηκα να πάρω ακόμα ένα:-)...ασ όψεται η κρίση
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”