Τιμη Beretta 687 ultralight

Απάντηση
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από ALEXIS »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΣΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ
ΘΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΕΣΕ ΜΙΑ ΖΩΗ.
ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΜΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΝ ΚΑΜΝΕΙ
ΕΦ ΟΣΟΝ ΣΟΥ ΕΣΠΑΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΥΟ ΠΑΡΑΚΟΝΤΑΚΚΟ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΚΟΝΤΑΚΚΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΗ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ
ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΧΩΤΗΤΟ 400 ΕΥΡΩ. ΜΕ TRAVEL EXPRESS
ΦΙΛΙΚΑ ΑΛΕΞΗΣ
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από panikos747712 »

beaglesRhunters έγραψε:
682 GOLD E έγραψε:τωρα για κυνηγι εν πολλα ωραιο ειπα αρεσε μου εν ελαφρυ εν σε κουραζει εν γλιορο στη σκοπευση εν μπαλανσαρισμενο με οχι πολλα καλο σκοτωμα..
ρε παιδια με τουντο σκοτωμα που λετε ολη μερα εν μπορω να το καταλαβω εγω!!! τη σκοπευτικη μας δεινοτητα δεν μπορει να μας τη λυση ενα οπλο!!! οταν δεν ειμαστε πας το θηραμα δεν μπορει να πεσει απο μονο του με κανενα οπλο οσο ακριβο και αν ειναι!! ....οι καννες βαλλουν και το κοντακι σκοτωνει....
ρε φιλουι το θυραμα πεφτει αλλα κουτσοφτερο η πολλα γεματομενο συγκριση με αλλα οπλα. ισων να μεν ηβρα ακομα χαρτουτσιες να του καθουνται πειτε μας τι χαρτουτσες να δοκιμασο.. την οραια χαρτουτσια που ειβρα του οπλου εν μονο η ελλευ χαρτενη κοκκινη αλλα μεσιμερι εν δουλεγκει καλα και 8ελο και 2η που εν ειβρα μια να μου αρεσει[/quote]
Απο τη φαινεται εχει πολλους φιλους το βερεττα τσιε αμαν πεις τιποτε διουν πανω σου.ναι σιγουρα ωραια οπλουθκια αλλα ιδιτροπα στις χαρτουτσιες
johnycy-
Full Member
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 12 Σεπ 2011, 16:28

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από johnycy- »

Φιλε μου εχω το ιδιο το ντελουξ 26,5". Το οπλο εν σκοτοστρα με τες RC2 WHITE PAPER 34GR KAI THN ROTWEIL FASAN MIAN KOKKINI 28GR στο ενδημικο. για πουλουθκια τζε τζικλες ολυμπια τορντο 28γρ νο 9 ,εν φεφκει τπτ απαικτο. Γαιμα τζε κουτσοφτερα εν θα εχεις μες τες χαρτουτσιες που σου επροτεινα
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από miky55 »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΧΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΗΣ ΦΑΣΣΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ Ο ΣΟΛΩΝΑΣ ΣΕΚΚΕΣ ΜΕ ΓΑΙΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ.ΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΕΣ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ, ΕΙΝΑΙ.....Α ΡΕ ΠΑΙΘΚΙΑ....Α ΡΕ ΠΑΙ-ΘΚΙΑ!!!!!

ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΣΙ ΕΣΠΑΣΑ ΤΟ ΚΑΝΤΑΚΙ ΤΟΥ 687 V META ΑΠΟ ΠΤΩΣΗ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΟΤΙ Κ' ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΕΙ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ.

ΗΤΑΝ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΖΕ Η ΤΣΙΚΛΑ......
ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΤΟΥΣ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ULTRA LIGHT ΜΟΥ .....ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ,ΕΙΝΑΙ .......ΚΕΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΑ?????? :roll: :roll: :roll:

ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ....ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΝΤΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΑΥΤΟ???
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από kypros »

Ρε κοπελια....ο μονος λογος που το κοντακι δεν ειναι το A και το Ω για την επιτυχια , ειναι γιατι ειναι και ολα τα γραματα μεταξυ τους.

The rest is just dust in the wind!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΝΑ ΕΛΕΝΞΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ ΤΟΥ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ!!!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Τζιαι γω ωσπου περνα ο καιρος λεω οτι ολα ειναι μυθος περι σκοτωματος και φυσιγγιων.

Καταληγω στο οτι τα παντα ειναι το κοντακι και η σωστη κατανομη στην αποσταση που θελουμε να καταβαλουμε το θηραμα.

Ποτε εν να το καταλαβουμε ομως?

Το ξαναειπα: με το καθαρισμα των θηραματων καταρριπτουμε πολλους μυθους και λυνονται τα προβληματα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Τιμη Beretta 687 ultralight

Δημοσίευση από kypros »

Breda Pegaso έγραψε:Τζιαι γω ωσπου περνα ο καιρος λεω οτι ολα ειναι μυθος περι σκοτωματος και φυσιγγιων.

Καταληγω στο οτι τα παντα ειναι το κοντακι και η σωστη κατανομη στην αποσταση που θελουμε να καταβαλουμε το θηραμα.

Ποτε εν να το καταλαβουμε ομως?

Το ξαναειπα: με το καθαρισμα των θηραματων καταρριπτουμε πολλους μυθους και λυνονται τα προβληματα.
Εγω σας λεω εμπειρικα απο διαφορους φιλους που ειδα οτι το 70+% των κυνηγων εχουν προβληματικα κοντακια και δεν το ξερουν
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”