ΦΥΣΙΓΓΙΑ Lambro

Απάντηση
Neoklis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 18 Οκτ 2011, 11:36

ΦΥΣΙΓΓΙΑ Lambro

Δημοσίευση από Neoklis »

παιδια καλισπερα παιζει κανεισ φυσιγγια απο αυτι τιν εταιρια στο κυνιγι τισ φασσασ?? τι εντυπωση εχεται??αν κσερει καπιοσ να μασ πει ποτε παιζεται το καφε φυσιγγιο το Α1 και το λαμβρο φελτρο
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Lambro

Δημοσίευση από WAFFEN »

συναδελφε δοκιμασα τα σκοπευτικα της μαρκας αλλα τα βρηκα λιγο σκνιφα και καπως αργη.
ελπιζω και μακαρι τα κυνηγετικα να ειναι καλα. δεν εχω αποψη αν δεν τα δοκιμασω.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Lambro

Δημοσίευση από πανικος »

φιλε μου αυγουστο στην φασσα πρωινο εχω το μπλε 34γρ και χειμωνα τα μπιτουρβο 36γρ καφε
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Neoklis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 18 Οκτ 2011, 11:36

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Lambro

Δημοσίευση από Neoklis »

ευχαριστω παιδια δοκιμασα και γω τι λαμπρο 24 κιτρινι στο σκοπευτιριο σε 9 νουμερο και μου αρεσε φιλε waffen
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Lambro

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Neoklis έγραψε:παιδια καλισπερα παιζει κανεισ φυσιγγια απο αυτι τιν εταιρια στο κυνιγι τισ φασσασ?? τι εντυπωση εχεται??αν κσερει καπιοσ να μασ πει ποτε παιζεται το καφε φυσιγγιο το Α1 και το λαμβρο φελτρο
Φιλε Νεοκλι χθες εκανα δοκιμές 5 διαφορετικων φυσιγγίων της Λαμπρο και θα τα βάλω στο site μαζί με τις κατανομές σε χαρτόνι. Αν δεν βιάζεσαι περίμενε λιγες μέρες μολις τελιώσω την καταγραφη των στοιχείων , θα έχεις ολοκληρομένες απαντησεις.
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Lambro

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΦΕ 33 GR ΝΟΥΜΕΡΟ 5 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ-ΧΕΙΜΩΝΑ.
ΑΠΟ ΤΟ 1-6 ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΙΣΜΕΝΟ ΜΕ S4 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 7-9 ΜΕ C7.
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Neoklis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 18 Οκτ 2011, 11:36

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Lambro

Δημοσίευση από Neoklis »

οκ φιλε Λευκιε ευχαριστω περιμενω τα αποτελεσματα σου
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”