ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ( ΑΙR ARMS S510 )H AN ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ....ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΡΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Δημοσίευση από WAFFEN »

φιλε εξαιρετικο αεροβολο. για να ενημερωθεις σωστα καλυτερα μπες στο aerovolo.gr ελληνικο forum και εκει εχει πραγματικα γνωστες να σε κατατοπησουν. εδω στην Κυπρο ειναι λιγοι που κατεχουν το θεμα. εγω παντως εκ πειρας σου το συστηνω.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

WAFFEN έγραψε:φιλε εξαιρετικο αεροβολο. για να ενημερωθεις σωστα καλυτερα μπες στο aerovolo.gr ελληνικο forum και εκει εχει πραγματικα γνωστες να σε κατατοπησουν. εδω στην Κυπρο ειναι λιγοι που κατεχουν το θεμα. εγω παντως εκ πειρας σου το συστηνω.
ΦΙΛΕ ΚΑΤΕΧΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ....ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ, ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ... ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Δημοσίευση από beretta682 »

Καλημέρα σας... έκατσα να ψάξω τζεγώ λιο τούτο το αεροβόλο... Λοιπόν.. το πρώτο που πρέπει να σκεφτείς εν οτι προϋπήρχε το μοντέλο S410 απο το οποίο εν πολλοι που εμείναν ευχαριστημένοι.. Το S510 απότι είδα εν αντίγραφο του 410 απλά ετελοιοποιήσαν κάποια μικροπράματα..
http://www.youtube.com/watch?v=ljmevaK9nZY
Φιλικά,
Χρήστος
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Δημοσίευση από marinos.a »

solon loyka έγραψε:
WAFFEN έγραψε:φιλε εξαιρετικο αεροβολο. για να ενημερωθεις σωστα καλυτερα μπες στο aerovolo.gr ελληνικο forum και εκει εχει πραγματικα γνωστες να σε κατατοπησουν. εδω στην Κυπρο ειναι λιγοι που κατεχουν το θεμα. εγω παντως εκ πειρας σου το συστηνω.
ΦΙΛΕ ΚΑΤΕΧΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ....ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ, ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ... ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ.
φίλε εχει ενα παιδί που έρχεται στο σκοπευτήριο με ένα AA.
Δεν είμαι σίγουρος αν είναι 410 ή 510 που έχει.

θα προσπαθήσω να εντοπίσω το τηλέφωνο του αν θέλεις
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Δημοσίευση από marinos.a »

WAFFEN έγραψε:φιλε εξαιρετικο αεροβολο. για να ενημερωθεις σωστα καλυτερα μπες στο aerovolo.gr ελληνικο forum και εκει εχει πραγματικα γνωστες να σε κατατοπησουν. εδω στην Κυπρο ειναι λιγοι που κατεχουν το θεμα. εγω παντως εκ πειρας σου το συστηνω.
εσύ το έχεις φίλε waffen?

βάλε καμιά φώτο να γουστάρουμε
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

marinos.a έγραψε:
solon loyka έγραψε:
WAFFEN έγραψε:φιλε εξαιρετικο αεροβολο. για να ενημερωθεις σωστα καλυτερα μπες στο aerovolo.gr ελληνικο forum και εκει εχει πραγματικα γνωστες να σε κατατοπησουν. εδω στην Κυπρο ειναι λιγοι που κατεχουν το θεμα. εγω παντως εκ πειρας σου το συστηνω.
ΦΙΛΕ ΚΑΤΕΧΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ....ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ, ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ... ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ.
φίλε εχει ενα παιδί που έρχεται στο σκοπευτήριο με ένα AA.
Δεν είμαι σίγουρος αν είναι 410 ή 510 που έχει.

θα προσπαθήσω να εντοπίσω το τηλέφωνο του αν θέλεις
ΦΙΛΕ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... ΑΝ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ....S400-S410-S510 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΗ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΑΠΛΑ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΜΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΕ (Bolt-action) ΕΝΩ ΤΟ S510 ΜΕ (Sidelever) Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ Η ΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ S510 TC ( (Twin Cylinder)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
k23s
Full Member
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 15 Σεπ 2011, 11:08

Re: ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΑIR ARMS S510 ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ?

Δημοσίευση από k23s »

solon loyka έγραψε:ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ( ΑΙR ARMS S510 )H AN ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ....ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΡΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Φίλε έχω εγώ το Air Arms S510 το οποίο έχω προς πώληση. Αν θές πάρε με ένα τηλ. 99 538 118
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”