External Chokes Invector Plus Β525

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

External Chokes Invector Plus Β525

Δημοσίευση από LAGOS »

Αγαπητοί συνάδελφοι σας χαιρετώ.

Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος φίλος να με βοηθήσει στην επιλογή External Chokes Invector Plus για Β525 είτε απο κάποιο κατάστημα στην Κύπρο είτε απο κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα.

Σας Ευχαριστώ,

Κ.Κ
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: External Chokes Invector Plus Β525

Δημοσίευση από Stelios K. »

LAGOS έγραψε:Αγαπητοί συνάδελφοι σας χαιρετώ.

Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος φίλος να με βοηθήσει στην επιλογή External Chokes Invector Plus για Β525 είτε απο κάποιο κατάστημα στην Κύπρο είτε απο κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα.

Σας Ευχαριστώ,

Κ.Κ
Φιλε το SAFARICY στην Λεμεσο εχει Rihno σιγουρα για το οπλο σου. μπες αν θελεις στο side να δεις. ειναι SAFARICY.COM
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: External Chokes Invector Plus Β525

Δημοσίευση από tracker686 »

Stelios K. έγραψε:
LAGOS έγραψε:Αγαπητοί συνάδελφοι σας χαιρετώ.

Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος φίλος να με βοηθήσει στην επιλογή External Chokes Invector Plus για Β525 είτε απο κάποιο κατάστημα στην Κύπρο είτε απο κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα.

Σας Ευχαριστώ,

Κ.Κ
Φιλε το SAFARICY στην Λεμεσο εχει Rihno σιγουρα για το οπλο σου. μπες αν θελεις στο side να δεις. ειναι SAFARICY.COM
Φιλε αν γνωριζεις εχει και External Chokes για τον Winchester?
JiniosEmba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 28 Σεπ 2010, 19:18

Re: External Chokes Invector Plus Β525

Δημοσίευση από JiniosEmba »

παραγγειλεται που το ιντερνετ αν θελετε καποια συγκεκριμενα,,εγω ηβρα τα 20 δολλαρια το ενα που το ιντερνετ,,δακατο κοφκουν κκελλε
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: External Chokes Invector Plus Β525

Δημοσίευση από tracker686 »

[quote="JiniosEmba"]παραγγειλεται που το ιντερνετ αν θελετε καποια συγκεκριμενα,,εγω ηβρα τα 20 δολλαρια το ενα που το ιντερνετ,,δακατο κοφκουν κκελλε[/quo

Απο ποια ιστοσελιδα φιλε μου?
JiniosEmba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 28 Σεπ 2010, 19:18

Re: External Chokes Invector Plus Β525

Δημοσίευση από JiniosEmba »

εγω εκαμα search sto google πριν τζιαιρο τζιαι εγραψα τα ταδε τσιοκκαρισματα,,,σε τυχαια σελιδα ασπουμε ισσιεντα στοκ,,20 δολλαρια το 1 τσιοκ για να καταλαβης,,δακατο βαλλουντα 70-80 ευρω,,φουλ κλεψιες που γινουνται..δοκιμασε μες το google tziai enna vris
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: External Chokes Invector Plus Β525

Δημοσίευση από tracker686 »

JiniosEmba έγραψε:εγω εκαμα search sto google πριν τζιαιρο τζιαι εγραψα τα ταδε τσιοκκαρισματα,,,σε τυχαια σελιδα ασπουμε ισσιεντα στοκ,,20 δολλαρια το 1 τσιοκ για να καταλαβης,,δακατο βαλλουντα 70-80 ευρω,,φουλ κλεψιες που γινουνται..δοκιμασε μες το google tziai enna vris
εκαμα search εδω και λιγες μερες αλλα δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο,παντως ευχαριστω φιλε,θα συνεχεισω το ψαξιμο.
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: External Chokes Invector Plus Β525

Δημοσίευση από Stelios K. »

winchester έγραψε:
Stelios K. έγραψε:
LAGOS έγραψε:Αγαπητοί συνάδελφοι σας χαιρετώ.

Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος φίλος να με βοηθήσει στην επιλογή External Chokes Invector Plus για Β525 είτε απο κάποιο κατάστημα στην Κύπρο είτε απο κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα.

Σας Ευχαριστώ,

Κ.Κ
Φιλε το SAFARICY στην Λεμεσο εχει Rihno σιγουρα για το οπλο σου. μπες αν θελεις στο side να δεις. ειναι SAFARICY.COM
Φιλε αν γνωριζεις εχει και External Chokes για τον Winchester?
Φιλε δεν ειμαι σιγουρος. θα εχει ενα παρτακι αυριο κοπιασε και βλεπεις.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”