ΤΕΑΚ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ Β525

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

ΤΕΑΚ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ Β525

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΙΣΩΣ ΦΑΝΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ. ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ Β525 ΜΕ 18,7 ΑΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ . ΗΜΟΥΝ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ Η ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΜΟΥ ΑΠΟΓΕΙΩΘΗΚΕ. ΑΛΛΑΞΑ ΤΑ ΤΣΙΟΚ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΕΝ 3 ΤΗΣ ΤΕΑΚ ΚΑΙ ΕΠΗΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΑΤΟ. ΕΠΑΙΞΑ 3 ΤΣΙΚΛΕΣ ΨΗΛΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΑΣΣΑ ΜΑΚΡΙΝΗ ΜΕ 10 Νο ΣΚΑΓΙ. ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΠΑΛΑΒΩΣΑ. ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΜΙΛΟΥΜΕ. ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΟΚ ΤΗΣ ΤΕΑΚ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΠΤ ΛΑΘΟΣ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
stelios25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2010, 23:37

Re: ΤΕΑΚ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ Β525

Δημοσίευση από stelios25 »

φιλε εχο το Miroku mk70 sporting 18.5..ενδιαφερομαι για αυτα τα τσιοκαρισματα μπορεισ να μου πεισ τιμη..στειλε πμ
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΤΕΑΚ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ Β525

Δημοσίευση από VALENTINOS »

stelios25 έγραψε:φιλε εχο το Miroku mk70 sporting 18.5..ενδιαφερομαι για αυτα τα τσιοκαρισματα μπορεισ να μου πεισ τιμη..στειλε πμ
ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΤΕΑΚ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ Β525

Δημοσίευση από LAGOS »

Φίλε πε μου κ εμένα τιμες για τα choke του 525.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
troll
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2011, 22:10

Re: ΤΕΑΚ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ Β525

Δημοσίευση από troll »

LAGOS έγραψε:Φίλε πε μου κ εμένα τιμες για τα choke του 525.
ειναι η προτη φορα που γραφω, χαιρετισματα στη παρεα απο την παγομενη θεσσαλονικη. τα τσιοκ της teague τα εχω σε δυο απο τα οπλα μου 1browning και στο 686 που κυνηγω τορα νομιζω οτι ο καλλητερος τροπος να τα προμηθευτη καπιος ειναι η σελιδα τους στο διδυκτιο.
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΤΕΑΚ ΤΣΙΟΚ ΚΑΙ Β525

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΦΙΛΕ ΠΙΑΣΕ ΤΗΛ ΣΤΟ 99685 400 ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΚΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ / ΦΥΣIΓΓΙΑ / ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”