ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

εγω δεν ειχα ποτε ιχνιλατη και ουτε προκιτε να αποκτισω ποτε :lol: :lol: :lol: :lol:
EPANIEL POWER
sotiris NIKOLAOU

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

APOLLON_1 έγραψε:εγω δεν ειχα ποτε ιχνιλατη και ουτε προκιτε να αποκτισω ποτε :lol: :lol: :lol: :lol:
αν ποτε απόχτησις ιχνηλατεί θα θες να χαρίσεις τα σκυλιά φέρμας σου δεδομένο άκουσα πόλους που έλεγαν τα ίδια και μετά έμεινα στους ιχνηλάτες τρανό παράδειγμα ο αδελφός μου
ένα πόσους "περτικους" παίζεις τον χρόνο που φερμά ελαχιστους οι πιο πολύ "ερκουτε" σηκωμένη η εσηκώθηκαν πριν τους "κοτεψις" αλλα σε πεδίο φολίς τι να τον κάνω τότε τον σκύλο φέρμας
dolite
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 29 Ιουν 2011, 00:12

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από dolite »

ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΣΙ ΛΕΣ ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΑΣ ΜΕ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ ΤΟ ΕΠΑΝΙΕΛ ΓΙΑ ΤΗ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΡΟΣ Η ΠΕΡΙΠΕΖΙΣ ΜΑΣ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol:
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:εγω δεν ειχα ποτε ιχνιλατη και ουτε προκιτε να αποκτισω ποτε :lol: :lol: :lol: :lol:
αν ποτε απόχτησις ιχνηλατεί θα θες να χαρίσεις τα σκυλιά φέρμας σου δεδομένο άκουσα πόλους που έλεγαν τα ίδια και μετά έμεινα στους ιχνηλάτες τρανό παράδειγμα ο αδελφός μου
ένα πόσους "περτικους" παίζεις τον χρόνο που φερμά ελαχιστους οι πιο πολύ "ερκουτε" σηκωμένη η εσηκώθηκαν πριν τους "κοτεψις" αλλα σε πεδίο φολίς τι να τον κάνω τότε τον σκύλο φέρμας
ΔΕΝ ΞΕΡΩ Γ`ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΟΣ ΦΕΡΜΑΡΙΜΟΥ ΟΧΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΥΝΙΓΑΣ ΑΝ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 100 ΚΥΝΙΓΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΥΝΙΓΟ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 10 ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ;) ;) ;)
EPANIEL POWER
sotiris NIKOLAOU

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

dolite έγραψε:ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΣΙ ΛΕΣ ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΑΣ ΜΕ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ ΤΟ ΕΠΑΝΙΕΛ ΓΙΑ ΤΗ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΒΑΡΟΣ Η ΠΕΡΙΠΕΖΙΣ ΜΑΣ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol:
το epaniel εν του ξαδέλφου μου και γέλασε μας με την σίλα εγώ έτσι καρκινώματα εν θέλω
και αν είδες εν 3 μηνών το σιλλού και χαρίζω το
sotiris NIKOLAOU

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

APOLLON_1 έγραψε:
sotiris NIKOLAOU έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:εγω δεν ειχα ποτε ιχνιλατη και ουτε προκιτε να αποκτισω ποτε :lol: :lol: :lol: :lol:
αν ποτε απόχτησις ιχνηλατεί θα θες να χαρίσεις τα σκυλιά φέρμας σου δεδομένο άκουσα πόλους που έλεγαν τα ίδια και μετά έμεινα στους ιχνηλάτες τρανό παράδειγμα ο αδελφός μου
ένα πόσους "περτικους" παίζεις τον χρόνο που φερμά ελαχιστους οι πιο πολύ "ερκουτε" σηκωμένη η εσηκώθηκαν πριν τους "κοτεψις" αλλα σε πεδίο φολίς τι να τον κάνω τότε τον σκύλο φέρμας
ΔΕΝ ΞΕΡΩ Γ`ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΟΣ ΦΕΡΜΑΡΙΜΟΥ ΟΧΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΥΝΙΓΑΣ ΑΝ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 100 ΚΥΝΙΓΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΥΝΙΓΟ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 10 ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ;) ;) ;)
φιλε εγώ πάω πεδιάδες πολλά καθαρούς τόπους "περιστερονο" ορούντα κουτραφά κοντά που την φάρμα
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ενω εγω παω κρεμους γιατι φιλε μου εκει ειναι το κυνιγη πλεον
EPANIEL POWER
sotiris NIKOLAOU

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

APOLLON_1 έγραψε:ενω εγω παω κρεμους γιατι φιλε μου εκει ειναι το κυνιγη πλεον
φιλε εγώ παίζω σχεδόν πάντα εν μου "αρεσκι" να το παίζω και να θέλω μιαν ώρα να κατεβω να το πιάσω λαούς έχει πόλους πάντως παίζουμε "τζιαμε" που πάμε μπορεί να παίζει ρολο το ότι ξέρουμε και που περίπου θα τους βρούμε πέρδικες έχει πολλές τώρα ο κάμπος τις περιστερώνας αλλα μετά την δεύτερη κυριακή εν ούλοι απαγορευμένη
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ορνιθες εχει περτικους δεν εχει ομως :lol: εχαλασαμε το θεμα ομως αυτε πρεπει να λεγοντε σε αλλο θεμα
EPANIEL POWER
sotiris NIKOLAOU

Re: ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΚΥΛΙΑ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

APOLLON_1 έγραψε:ορνιθες εχει περτικους δεν εχει ομως :lol: εχαλασαμε το θεμα ομως αυτε πρεπει να λεγοντε σε αλλο θεμα
τόσα ξέρεις τόσα λες
φιλάρα θα σε αφήσω να πιστεύεις αυτό που θες
όμως οποτε θες έλα να πάμε παρέα να καταλάβεις τι σου λέω σίγουρα στους κάμπους το περδίκι εν διαφορετικό όπως και ο lagos είναι πολύ πιο γρήγορος από αυτόν του βουνό για παράδειγμα lagos του βουνού να έχεις μισώ metro να τον βάρεσες δεν χάνεται ενώ του κάμπου μπορεί να μην προλάβεις να τον dis να "ομισις" ότι έφυγεν ο τυφώνας
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”