Όπλο μέχρι €900

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Όπλο μέχρι €900

Δημοσίευση από kanaris »

Καλησπέρα παιδιά!
Φίλος ψάχνει όπλο Beretta, Browning ή Miroku μεταχειρισμενο μέχρι τα €900 το πολύ! Αν έχει κάποιος κάτι ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ! !!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: Όπλο μέχρι €900

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

kanaris έγραψε:Καλησπέρα παιδιά!
Φίλος ψάχνει όπλο Beretta, Browning ή Miroku μεταχειρισμενο μέχρι τα €900 το πολύ! Αν έχει κάποιος κάτι ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ! !!
Ένας φίλος έχει ένα browning Citori American. Νομίζω πριν λίγο καιρό διάβαζα στο foroum ότι λίγα έχει στη Κύπρο. Τιμή 1300.αξίζει το κόπο η υπέρβαση.
Ήμουν παρόν σε συζητήσεις που έλεγαν ότι πιάνει 2000 σε καλούς καιρούς. Αν έχει ενδιαφέρον μπορώ να σας φέρω σε επαφή
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Όπλο μέχρι €900

Δημοσίευση από kanaris »

KATOS MK 10 έγραψε:
kanaris έγραψε:Καλησπέρα παιδιά!
Φίλος ψάχνει όπλο Beretta, Browning ή Miroku μεταχειρισμενο μέχρι τα €900 το πολύ! Αν έχει κάποιος κάτι ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ! !!
Ένας φίλος έχει ένα browning Citori American. Νομίζω πριν λίγο καιρό διάβαζα στο foroum ότι λίγα έχει στη Κύπρο. Τιμή 1300.αξίζει το κόπο η υπέρβαση.
Ήμουν παρόν σε συζητήσεις που έλεγαν ότι πιάνει 2000 σε καλούς καιρούς. Αν έχει ενδιαφέρον μπορώ να σας φέρω σε επαφή
Όχι φίλε πάνω από €1000 με τίποτε δεν θα δώσει για μεταχειρισμενο. Ευχαριστώ πάντως!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: Όπλο μέχρι €900

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

kanaris έγραψε:
KATOS MK 10 έγραψε:
kanaris έγραψε:Καλησπέρα παιδιά!
Φίλος ψάχνει όπλο Beretta, Browning ή Miroku μεταχειρισμενο μέχρι τα €900 το πολύ! Αν έχει κάποιος κάτι ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ! !!
Ένας φίλος έχει ένα browning Citori American. Νομίζω πριν λίγο καιρό διάβαζα στο foroum ότι λίγα έχει στη Κύπρο. Τιμή 1300.αξίζει το κόπο η υπέρβαση.
Ήμουν παρόν σε συζητήσεις που έλεγαν ότι πιάνει 2000 σε καλούς καιρούς. Αν έχει ενδιαφέρον μπορώ να σας φέρω σε επαφή
Όχι φίλε πάνω από €1000 με τίποτε δεν θα δώσει για μεταχειρισμενο. Ευχαριστώ πάντως!


Ok. Αν κάποιος αλλος ενδιαφέρεται μου λέει.
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”