Ζητείτε για αγορά BERETTA ULTRALIGHT

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Ζητείτε για αγορά BERETTA ULTRALIGHT

Δημοσίευση από LAGOS »

Παιδιά αν μπορεί κάποιος να βάλει το ποστ εδώ γιατί δεν εχω fb και ούτε ασχολούμε..
Σας ευχαριστώ..
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Ζητείτε για αγορά BERETTA ULTRALIGHT

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ...ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Ζητείτε για αγορά BERETTA ULTRALIGHT

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Πανικος Setter έγραψε:
LAGOS έγραψε:
Πανικος Setter έγραψε:1800 € νομίζω ? :shock: :D

To ultralight deluxe λίγο πιο πάνω Πανίκο και το σκέτο λίγο πιό κάτω. Από ότι φένετε αξίζει τα όμως. Η πολυτέλεια στο μάτι δεν με απασχολεί στην προκειμένη περίπτωση οπόταν με κάτι λιγότερο απο τα 1800 εννα γινεί η δουλειά μου νομίζω..
έπιασα στα χερια μου το συγκεκριμένο όπλο , αν και έχω light άλλης εταιρίας το beretta σου δίνει άλλη αίσθηση
1800 το είδα χθες στον αντιπρόσωπο. Εξαιρετικό όπλο για περπατητό κυνήγι. Το είχα και εγώ υπόψιν αλλά προτίμησα να είναι λίγο πιο βαρύ.

Το συγκεκριμένο όπλο (ultralight ) στον αντιπρόσωπο όταν το επόμισα ένιωσα ότι φτιάχτηκε για μένα!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Ζητείτε για αγορά BERETTA ULTRALIGHT

Δημοσίευση από LAGOS »

Τελικά είχες δίκαιο φίλε Πανίκο για τα 1800. Μίλησα σήμερα τηλεφωνικώς με τον αντιπρόσωπο.. Είχα ρωτήσει τιμή τον Μάρτη και ήταν πιό κάτω.
Σόλωνα τι εννοέις οταν λες οτι είναι το νέο μοντέλο; Είμαι λίγο άσχετος με τα beretta.
Σας ευχαριστώ όλους.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Ζητείτε για αγορά BERETTA ULTRALIGHT

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

LAGOS έγραψε:Τελικά είχες δίκαιο φίλε Πανίκο για τα 1800. Μίλησα σήμερα τηλεφωνικώς με τον αντιπρόσωπο.. Είχα ρωτήσει τιμή τον Μάρτη και ήταν πιό κάτω.
Σόλωνα τι εννοέις οταν λες οτι είναι το νέο μοντέλο; Είμαι λίγο άσχετος με τα beretta.
Σας ευχαριστώ όλους.
ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ......1)ULTRALIGHT...2)ULTRALIGHT DELUXE....3)ULTRALIGHT DELUXE NEW

ΛΑΒΕ ΥΠΟΨΙΝ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΨΑΘΑ ΣΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ...ΠΙΟ ΑΓΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΙΑΣΙΜΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΜΑ ΚΑΤ ΕΜΕ ...ΙΔΡΩΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ Κ.Λ.Π
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”