ΜΑΜΑ Η ΛΟΥΣΗ!!!

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΜΑΜΑ Η ΛΟΥΣΗ!!!

Δημοσίευση από Laurona »

MARIOSE έγραψε:Ρε Χρύσανθε μα εξίασες? Παίζω μάππα, πάω κυνήγι, πάω ψάρεμα θέλεις τζιάλλα?? Οι άδειες φκαίνουν μια χαρά, έκαμα τις 3 κόρες ούλλη μέρα εν μαζί! ;)
Φυσικά εννοείτε ότι άμαν την νευριάσω εφάμεν την... (τωρά το εσκέφτηκα τούτον τζιαί έκαμα επεξεργασία του μυνήματος άμπα τζιαί μπει τζιαί θκιαβάσει τα...) :lol: :lol:

Σόλωνα μόλις ποσώσω το κιλούδι θα σε ενημερώσω. 8-)
Πειραζω σε λεβεντη μου γιατι εισαι ωραιος άνθρωπος κ εξω καρδια :-)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΜΑΜΑ Η ΛΟΥΣΗ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Ρε Χρύσανθε μα εξίασες? Παίζω μάππα, πάω κυνήγι, πάω ψάρεμα θέλεις τζιάλλα?? Οι άδειες φκαίνουν μια χαρά, έκαμα τις 3 κόρες ούλλη μέρα εν μαζί! ;)
Φυσικά εννοείτε ότι άμαν την νευριάσω εφάμεν την... (τωρά το εσκέφτηκα τούτον τζιαί έκαμα επεξεργασία του μυνήματος άμπα τζιαί μπει τζιαί θκιαβάσει τα...) :lol: :lol:

Σόλωνα μόλις ποσώσω το κιλούδι θα σε ενημερώσω. 8-)
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΡΙΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΠΟ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ(ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΑ) ΠΟΥ ΑΜΑ ΚΑΤΣΕΙ ΦΕΡΝΕΙ ΜΟΥ....ΕΧΩ ΣΥΦΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΜΑΥΡΕΣ.... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ :D :D :D
Μάλισταααα!! Οι μαύρες τζιαί αν εν όπως το μέλιν!! ;)
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΜΑΜΑ Η ΛΟΥΣΗ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Laurona έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Ρε Χρύσανθε μα εξίασες? Παίζω μάππα, πάω κυνήγι, πάω ψάρεμα θέλεις τζιάλλα?? Οι άδειες φκαίνουν μια χαρά, έκαμα τις 3 κόρες ούλλη μέρα εν μαζί! ;)
Φυσικά εννοείτε ότι άμαν την νευριάσω εφάμεν την... (τωρά το εσκέφτηκα τούτον τζιαί έκαμα επεξεργασία του μυνήματος άμπα τζιαί μπει τζιαί θκιαβάσει τα...) :lol: :lol:

Σόλωνα μόλις ποσώσω το κιλούδι θα σε ενημερώσω. 8-)
Πειραζω σε λεβεντη μου γιατι εισαι ωραιος άνθρωπος κ εξω καρδια :-)
Τζιαί εσύ χρυσάφι είσαι ρε Χρύσανθε μου! Είπαμε τζιαί με το Σεττεράκια να κανονίσουμε κανένα ψαρεματάκι Λεμεσό, θα σου πω να έρτεις τζιαί εσύ παρέα.

Πρέπει να έρτω σύντομα γιατί θέλω να πάω στο Μουζούρη!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΜΑΜΑ Η ΛΟΥΣΗ!!!

Δημοσίευση από Laurona »

Εν τουτη η καλοσύνη που μας εφαεν φιλε μου....
Να μου πεις ναι να πθασω τζιε γω αδεια που το δικο μου Γεφ γιατι κοντευκουν τα φαβτισια της μιτσιας κ ενθα μου δια ευκολα διανυκτερευση.

Τρεις κορες πιυ χεις ξερεις καλα το βουριστρο :D

Να συρουμε κανεναν καλαμι ωσπου βα ρτει η ευλογημένη 1Ιουλιου να ανοίξουν τα βουνα να πνασουμε :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΜΑΜΑ Η ΛΟΥΣΗ!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Έγινε λεβέντη μου! 8-)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”