Miroku MK-60

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Sergios έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Καλοκυνήγητο φίλε Βασίλη! Πάντως εν βαρετή η "φανέλλα" του προηγούμενου ιδιοκτήτη! ;)
Μα ο Βασίλης θα καταλάβει όταν ασχοληθεί και το κυνηγήσει....ας όψετε η μέση μας που εν γέριμη....μόλις το έπιασα ημέρα Παρασκευή πήγα χωρίς δοκιμή ολόισια κυνήγι πρώτη Κυριακή του ενδημικού....16 φάσσες και βρήκα 13...τώρα περιμένουμε τον άλλο μήνα το Custom Made F.A.I.R ελαφρούι θα δείξει....τα σχόλια όλα πολύ καλά πάντως

ΤΟ FAIR ΕΔΕΙΞΕ....ΕΣΥ Ε ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ;) :D

ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕΡΓΙΕ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ FAIR ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ....ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙ ΆΥΤΟ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΜΕΣΑ ΜΕΣΑ ΛΕΩ ΑΥΤΟ.....ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΔΑ.....

<<ΕΑΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ....ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ......ΕΑΝ ΟΧΙ.....ΑΣΤΟ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ Η ΠΟΥΛΑ ΤΟ>>!!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΜΕΣΑ ΜΕΣΑ ΛΕΩ ΑΥΤΟ.....ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΔΑ.....

<<ΕΑΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ....ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ......ΕΑΝ ΟΧΙ.....ΑΣΤΟ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ Η ΠΟΥΛΑ ΤΟ>>!!!!
Δεν θα πωληθεί η θα πρέπει να βρω άλλον Σέργιο γιατί θα γράφει το όνομα μου με χρυσά γράμματα στις κάννες
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από KINIGOSS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΜΕΣΑ ΜΕΣΑ ΛΕΩ ΑΥΤΟ.....ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΔΑ.....

<<ΕΑΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ....ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ......ΕΑΝ ΟΧΙ.....ΑΣΤΟ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ Η ΠΟΥΛΑ ΤΟ>>!!!!
Πολυ σωστα!
Εγω νομιζω οτι πιο παλια ο κοσμος αγαπουσε περισσοτερο το οπλο του και εδινε ουσια στο κυνηγι του .τωρα με τα μοντερνα οπλα το marketing και τη συγχιση του σκοπευτηριου με το κυνηγι ..ο κοσμος μπερδευτηκε και καπου δεν ξερει τι θελει ,σημερα ετσι αυριο αλλιως.Εγω λεω μακαρι να ειχαμε την ποιοτητα του κυνηγιου που ειχαμε πριν το 1974 και ας κρατουσα κοκοροντουφεκκο.
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από VASILIS S »

σβηνουμεντα φιλε μου :D
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

KINIGOSS έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΜΕΣΑ ΜΕΣΑ ΛΕΩ ΑΥΤΟ.....ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΔΑ.....

<<ΕΑΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ....ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ......ΕΑΝ ΟΧΙ.....ΑΣΤΟ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ Η ΠΟΥΛΑ ΤΟ>>!!!!
Πολυ σωστα!
Εγω νομιζω οτι πιο παλια ο κοσμος αγαπουσε περισσοτερο το οπλο του και εδινε ουσια στο κυνηγι του .τωρα με τα μοντερνα οπλα το marketing και τη συγχιση του σκοπευτηριου με το κυνηγι ..ο κοσμος μπερδευτηκε και καπου δεν ξερει τι θελει ,σημερα ετσι αυριο αλλιως.Εγω λεω μακαρι να ειχαμε την ποιοτητα του κυνηγιου που ειχαμε πριν το 1974 και ας κρατουσα κοκοροντουφεκκο.[/q!!!

ΕΤΣΙ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

VASILIS S έγραψε:σβηνουμεντα φιλε μου :D
Προτιμώ να το αφήσω στην άκρη παρά να πειράξω όπλο ειδικά αυτό που θα γράφει το όνομα μου....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”