Miroku MK-60

Για προβολή αντικειμένων-ζώων πρός πώληση ή εκδήλωση ενδιαφέροντος για αγορά απο τα μέλη της σελίδας
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:ΕΝ ΕΧΕΙ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙ ΣΕΡΚΗ ΜΟΥ........ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ $$$$$$$$ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΑΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ 8-) 8-)
Φίλε το όπλο δεν εχει λάθος....το λάθος είναι στον μάστρο του....για να καταλάβουν όλοι οι φίλοι περι τίνος πρόκειται το κρατάω το πρωί όλα οκ όταν όμως κοντέψουν οι 9 και δεν κινηθεί κάτι συνήθως μπορεί να περπατήσω λίγο και μετά αναμονή για φάσσες - τζήκλες η μέση μου κάνει οπως τις συσπάσεις κόφκετε και δεν σιουρκάζουμε εναν τόπο.....

Πειραματίστικα επίσης κυνήγησα μια μέρα χωρίς γιλέκο με φυσίγγια και πάλι με πέθαινε η μέση μου...την άλλη Κυριακή κυνήγησα με όπλο 2.900 και είμουν σχετικά πιο ξεκούραστος.....κι έτσι πήρα απόφαση να πιάσω ελαφρύ....

Σε καμιά περίπτωση το όπλο αυτό δεν έμεινε ακαθάριστο κι αγρασάριστο κυρίως δεν έχει χτάρσιμο στα ξύλα και ανοιγοκλείνει ακόμη με δυσκολία....κάτι που ξέχασα να αναφέρω έχει αυλούς 18.4....μία φορα πήγα σκοπευτήριο και τις άλλες κυνήγι πολύ σημαντικό για μένα για αγορά όπλου.... :) :)
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ωραιο το κανονι Σεργη μου...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

:)
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

.
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από giorgos80 »

επειδη μαλλον επαλιοσιεπεττος και δεν πουλιεται αλλασσεις τον με μπαικαλ?? :mrgreen:
υ.γ παντα αστειευομενος

σιγα σιγα εννα βρεθει και ο επομενος ιδιοκτητης
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

giorgos80 έγραψε:επειδη μαλλον επαλιοσιεπεττος και δεν πουλιεται αλλασσεις τον με μπαικαλ?? :mrgreen:
υ.γ παντα αστειευομενος

σιγα σιγα εννα βρεθει και ο επομενος ιδιοκτητης
φίλε το κάθε πράμα θέλει τον άνθρωπο του.....κάποιος θέλει διπλοκάμπινο κάποιος σαλούν κάποιος βαν.....εκείνος που θα το πιάσει εμένα ενδιαφέρει με και είμαι σίγουρος οτι θα μείνει ευχαριστημένος....εγώ απλώς θα πιάσω πιο ελαφρύ.....τίποτε λιγότερο τίποτε περισσότερο....
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Miroku MK-60

Δημοσίευση από Sergios »

.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγοραπωλησίες πλήν Επαγγελματιών”