ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από miky55 »

Νικο εμαθα οτι εκαναν το επγγελμα 36 ευρο η δωδεκαδα φιλε :twisted:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από Nikos »

Μάλιστα...!
Δίκαιο ειχε κάποιος που ανέφερε πως εν τροικα που θέλουμε και στο κυνήγι!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από miky55 »

Η ΤΥΧΗ ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΤΥΧΙΑ,ΕΦΕΡΕ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ .ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΨΑΤΖΕΣ .ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΦΙΛΟΥΣΑ ΚΕΛΟΚΕΔΕΡΩΝ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ,ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΘΕΟΝ.
ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΝΤΙΝΟ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΦΕΡΜΑ ΚΑΙ ΞΕΠΕΤΑΓΜΑ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΙΚΗΣ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΑΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ.ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Ο ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ,ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΠΕΡΙΒΟΛΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΝΕΡΑ .ΤΟΤΕ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΓΡΙΑ ΙΡΜΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΠΑΤΑ.
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΤΙΣ ΕΔΩΣΑ ΜΙΣΟ ΛΙΤΡΟ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΛΙΤΡΟ ΑΛΑΤΟΝΕΡΟ.ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ.
ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΦΑΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΟΝΣΕΡΒΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΣΕ ΔΥΟ ΔΟΣΗΣ.
ΧΘΕΣ ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΑΣΑ ΚΙΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΚΛΟΥΒΙΑ Ο ΟΥΝΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΙΚΑ ,ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΕΝΤΕΛΟΣ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΘΕΡΑΠΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΡΡΟΥΣ .ΑΡΓΑ ΤΟ ΔΕΙΛΗΣ ΣΤΑΘΗΚΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΗΠΙΕ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ.
ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΟ ΕΙΧΕ ΣΤΑ ΔΟΛΩΜΑΤΑ Η ΙΡΜΑ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΝΩ ΣΤΟΝ ΟΥΝΟ ΕΚΑΝΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ.
ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΟΝ ΡΕ ΚΑΝΕΙ ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΖΩΑ ΚΑΝΕΝΑ ΘΗΡΑΜΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Είμαστε τα πιο απάνθρωπα όντα αυτού του πλανήτη. Τι να πεις και τι να αφήσεις πίσω όταν ακούς τέτοια περιστατικά. Μακάρι να γίνουν καλά και οι δύο κ. Μιχάλη μου.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από miky55 »

Ο ΟΥΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ .Η ΙΡΜΑ ΟΜΩΣ ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΦΟΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΤΩΡΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΕΜΕΤΟ ΜΕ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΙΜΑ .
ΜΟΛΙΣ ΦΑΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ,ΣΧΕΔΟΝ 10 ΛΙΤΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΦΕΡΕΙ.
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από LAGOS »

Κοπέλια έχετε το νού σας στην γνωστή απαγορευμένη της Επαρχίας Λάρνακας. Σε 3 διαφορετικά σημεία σήμερα το πρωί έφααν αρκετά σκυλιά.. Άλλα επεθάναν και άλλα δίνουν μάχη για να κρατηθούν στη ζωή.. Απο ότι εκατάλαβα πρέπει να εβάλαν σε αρκετά σημεία τα οποία δεν έχουν καμιά σχέση μεταξύ τους.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από kyriakos304 »

LAGOS έγραψε:Κοπέλια έχετε το νού σας στην γνωστή απαγορευμένη της Επαρχίας Λάρνακας. Σε 3 διαφορετικά σημεία σήμερα το πρωί έφααν αρκετά σκυλιά.. Άλλα επεθάναν και άλλα δίνουν μάχη για να κρατηθούν στη ζωή.. Απο ότι εκατάλαβα πρέπει να εβάλαν σε αρκετά σημεία τα οποία δεν έχουν καμιά σχέση μεταξύ τους.
Σε ποια περιοχή;

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Παιδιά, μια ερώτηση, ελπίζω να μην είναι ηλίθια, τα φίμωτρα δεν προστατεύουν τα σκυλιά από τις φόλες; Επηρεάζουν την δράση του σκυλιού και την απόδοσή του; Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από LAGOS »

Κοπέλια για όσους ρωτούν η περιοχη που ανάφερα είναι Σκαρίνου-Κάτω Δρυ-Χοιροκοιτία..
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
themos328
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 11:33

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2015

Δημοσίευση από themos328 »

spyrosspyrou851 έγραψε:Παιδιά, μια ερώτηση, ελπίζω να μην είναι ηλίθια, τα φίμωτρα δεν προστατεύουν τα σκυλιά από τις φόλες; Επηρεάζουν την δράση του σκυλιού και την απόδοσή του; Ευχαριστώ.
με φίμωτρα δεν μπορει να φαει φολα... αλλα να γλυψει φολα η να πιει νερο μπορει....η δραση κ η αποδοση του σκυλου εξαρταται κ απο τον σκυλο ποσο ανετα νιωθει με το φιμωτρο κ ποση εκπαιδευση εκαμε με το φιμωτρο. υπαρχουν σκυλοι που κυνηγουν κανονικα χωρις καμια αλλαγη ειτε εχουν φιμωτρο ειτε χωρις, ειδα κ dvd (ελληνικο, σε περιοδο κυνηγιου) που τα σκυλια επιασαν λαγο ενω φορουσαν φιμωτρο...
το θήραμα μπορεί να είναι αυτοσκοπός, «η νίκη για τη νίκη», η επιδίωξη, δηλαδή, ενός στόχου μόνο και μόνο για την ικανοποίηση της κατάκτησής του, μόνο και μόνο για τη συμμετοχή στη δράση, μόνο και μόνο για την «τιμή του παιχνιδιού».
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”