ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από kanaris »

ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΑ!!!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από diomedes »

Το πρωί η ωρα 8 παρά είδα αυτοκίνητο να παέννει τταπο στον κτηνίατρο βασιλείου στον Στροβολο. Πήγα κοντά το ενα από τα δυο σκυλιά του ψυχομαχουσε. Μου είπε ότι το έπαθε στην Κλήρου. Ηταν σε πολύ άσχημη κατάσταση ο άνθρωπος για να ρωτήσω λεπτομέρειες για τοποθεσία. Ο κτηνίατρος ήταν κλειστός και ο άνθρωπος έφυγε ο σκύλος πρέπει να μην τα κατάφερε.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από Marinos »

έχει χτινιατρους που σε μή-εργασιμες ωρες εχουν κάποιο υπαλληλο/χτινιατρο που ειναι stand-by για οτιδήποτε επείγον. έτυχε μου και οταν τον επιασα τηλεφονο είπε μου ελα σε 15 λεπτα στο ιατρείο.

έπιασα τηλεφονο στες πληροφοριες και ρωτησα για εφημερευον χτηνιατρους...


προτείνω να κάμουμε μιαν λιστα χτηνίατρων παγκύπρια (με την άδεια των γιατρών φυσικα). παραδειγμα, αν μου συμβεί (χτύπα ξύλο) κατι σε εκπεδευτηκό/κυνηγι όπου και να είμαι να ξέρω τον πιο κοντινο που εν πρόθημος να βοηθήσει γλιτωνοντας πολλά πολύτημο χρόνο.
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
elcos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2011, 17:26

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από elcos »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΥΛΟ ΑΛΛΑ ΓΑΤΟΥΣ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΩΡΑ ΜΙΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥ ΗΡΤΕΝ ΑΝΟΙΞΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΕΝΩ Ο ΓΑΡΟΣ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΠΕΝ ΜΟΥ ΑΗΣΤΟΝ ΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΖΙΑΙ ΑΝ ΒΚΑΛΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΖΙΑΙ ΕΓΥΡΙΣΕΝ ΠΛΕΥΡΟ.ΤΟΝ ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΣΥΣΤΗΝΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΝ ΤΖΙΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΚΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΝΕΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ.
fytos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 30 Ιαν 2012, 11:30

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από fytos »

elcos έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΥΛΟ ΑΛΛΑ ΓΑΤΟΥΣ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΣΤΗΝ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΩΡΑ ΜΙΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥ ΗΡΤΕΝ ΑΝΟΙΞΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΕΝΩ Ο ΓΑΡΟΣ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΠΕΝ ΜΟΥ ΑΗΣΤΟΝ ΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΖΙΑΙ ΑΝ ΒΚΑΛΕΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΖΙΑΙ ΕΓΥΡΙΣΕΝ ΠΛΕΥΡΟ.ΤΟΝ ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΣΥΣΤΗΝΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΝ ΤΖΙΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΚΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΝΕΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ.
1000+
CHRISTOS K
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 07 Ιαν 2013, 22:00

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από CHRISTOS K »

+100000
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από diomedes »

Οσο αφορά το συγκεκριμένο περιστατικό ο κτηνίατρος ήταν ωρα του να ανοίξει ούτως η αλλιώς είχε και καθαρίστριες μέσα απλά Το σκυλί ήταν πολύ άσχημα. Ο ιδιοκτήτης άνοιξε σε μια φάση την κασια τον είδαμε που μόλις αναπνέε και μου λέει τελείωσε μπήκε στο αυτοκίνητο και έφυγε. Δεν τίθεται θέμα αν έρχεται ο κτηνίατρος η όχι. Εγω πιστεύω όλοι έρχονται σε έτσι περιστατικά.
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από chris197 »

ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΥΜΠΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΨΑΞΙΕΣ . ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΗ ΤΟΥ
kwnstantinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 16:16

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από kwnstantinos »

ναι φιλε μου ακουσα και εγω για τα λυμπια οτι εφααν σκυλοι το σαββατο
Yiannis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 13 Μάιος 2010, 21:34

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2014

Δημοσίευση από Yiannis »

Το Σαββατο ειχε δηλητηρια ατη περιοχη που εδωσαν στο καλο χωριο της κληρου.οχι παντου γιατι ειχε πολυ κοσμο.τα δηλητηρια ηταν συκωτακια σε συγκεκριμενο σημειο και ευτυχως ηταν παλια και γλιτωσαμε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”