ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
chrysanthos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 18 Οκτ 2010, 11:50

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από chrysanthos »

Rai έγραψε:ΕΜΟΥΓΙΑΣΤΙΚΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ?
ΝΑ ΠΑΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΙΝ ΣΤΟ ΚΕΛΛΑΚΙ
Εσυ που ξερεις πιος ειμαι τζαι'να με ρωτησεις αν εμουγιαστικα :evil: ... μην παρεερμηνευεις τα γραφομενα μου.
Τον Λουη δεν το ξερω πιος ειναι? Τζαι γιατι στο Κελλακι?
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΑ ΜΙΛΟΥΜΕΝ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ??? ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΚΗΚΕΝ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΖΙΑΙ ΕΙΠΕΝ ΟΤΙ ΕΝ ΛΑΛΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕΝ ΨΑΤΖΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ , ΕΝ ΛΑΛΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΨΑΤΖΙΕΣ ?????? ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ . ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΚΡΑΤΑΣ ΤΟΝ ΣΙΗΛΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΣΑ ΤΖΙΑΙ ΕΒΟΥΡΑΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΡΙΣΚΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ . ΤΟΥΤΑ ΕΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ . Η ΝΑ ΛΑΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ Η ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΛΑΛΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ . :? :cry: :evil: :twisted:
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

LOUIS SETTER έγραψε:ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΑ ΜΙΛΟΥΜΕΝ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ??? ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΚΗΚΕΝ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΖΙΑΙ ΕΙΠΕΝ ΟΤΙ ΕΝ ΛΑΛΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕΝ ΨΑΤΖΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ , ΕΝ ΛΑΛΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΨΑΤΖΙΕΣ ?????? ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ . ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΚΡΑΤΑΣ ΤΟΝ ΣΙΗΛΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΣΑ ΤΖΙΑΙ ΕΒΟΥΡΑΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΡΙΣΚΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ . ΤΟΥΤΑ ΕΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ . Η ΝΑ ΛΑΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ Η ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΛΑΛΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ . :? :cry: :evil: :twisted:
φίλε Loui, ο "Ιβρηδικος ιχνηλατης" αναφέρτικε συγκεκριμένα σε περιοχή που εγω δημοσιευσα 2 μέρες πριν, το να με αμφισβητεί και να με προσβάλλει εν νομιζω να βοηθα ουτε τον ίδιο αλλα ούτε και το επίπεδο του θέματος. Και πολύ απλα θα συμφωνίσω μαζί σου, προτιμώ να μεν λαλώ τίποτε, εγω έτσι και αλλιως μαθαίνω συχνά για περιοχές με δηλητήρια απο πρώτο χέρι απλα επιδή είμαι σχέδον κάθε μέρα πας τα βουνά, με και χωρίς σκύλλους. Ο μοναδικός λόγος που λαλώ τες περιοχές είναι για τα σκυλιά που δεν μας φταίουν σε τίποτε. Ούτε κρεατοσυλλέκτης είμαι αλλά ούτε και θα επιστράτευα τέτοια πονηριά τάχα μου για να μεν κυνηγήσουν αλλοι. Οπως και να έχει, εκ μέρους μου το θέμα έληξε. Όσο για τες φωτογραφίες-στοιχεία που θέλει ο παρέας. Πολύ απλά όταν τύχει-που ειλικρινα δεν το εύχομαι-να φάει σκύλλος του ψατζί, να αρπάξει πρώτα την φωτογραφικη να φκάλει τα στοιχεία και μετά να βουρίσει για ενέσεις και κτηνίατρο.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

AndreasDr έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΑ ΜΙΛΟΥΜΕΝ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ??? ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΚΗΚΕΝ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΖΙΑΙ ΕΙΠΕΝ ΟΤΙ ΕΝ ΛΑΛΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕΝ ΨΑΤΖΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ , ΕΝ ΛΑΛΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΨΑΤΖΙΕΣ ?????? ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ . ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΚΡΑΤΑΣ ΤΟΝ ΣΙΗΛΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΣΑ ΤΖΙΑΙ ΕΒΟΥΡΑΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΡΙΣΚΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ . ΤΟΥΤΑ ΕΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ . Η ΝΑ ΛΑΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ Η ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΛΑΛΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ . :? :cry: :evil: :twisted:
φίλε Loui, ο "Ιβρηδικος ιχνηλατης" αναφέρτικε συγκεκριμένα σε περιοχή που εγω δημοσιευσα 2 μέρες πριν, το να με αμφισβητεί και να με προσβάλλει εν νομιζω να βοηθα ουτε τον ίδιο αλλα ούτε και το επίπεδο του θέματος. Και πολύ απλα θα συμφωνίσω μαζί σου, προτιμώ να μεν λαλώ τίποτε, εγω έτσι και αλλιως μαθαίνω συχνά για περιοχές με δηλητήρια απο πρώτο χέρι απλα επιδή είμαι σχέδον κάθε μέρα πας τα βουνά, με και χωρίς σκύλλους. Ο μοναδικός λόγος που λαλώ τες περιοχές είναι για τα σκυλιά που δεν μας φταίουν σε τίποτε. Ούτε κρεατοσυλλέκτης είμαι αλλά ούτε και θα επιστράτευα τέτοια πονηριά τάχα μου για να μεν κυνηγήσουν αλλοι. Οπως και να έχει, εκ μέρους μου το θέμα έληξε. Όσο για τες φωτογραφίες-στοιχεία που θέλει ο παρέας. Πολύ απλά όταν τύχει-που ειλικρινα δεν το εύχομαι-να φάει σκύλλος του ψατζί, να αρπάξει πρώτα την φωτογραφικη να φκάλει τα στοιχεία και μετά να βουρίσει για ενέσεις και κτηνίατρο.
ΦΙΛΕ ΑΝΤΡΕΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΛΟ . ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ . ΔΕΝ ΛΑΛΟΥΜΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΨΑΤΖΙΗ ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ??? ΠΧ ΥΠΑΡΧΕΙ ΨΑΤΖΙΗ ΣΤΟ ΚΑΡΥΔΑΤΖΙΗ ΣΤΟ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ . . ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΙΓΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΝΟΧΗ ΣΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΩ . ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΘΡΗΝΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ ??????? ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΕΝΑ ΣΚΥΛΛΟ .
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από 'petros' »

LOUIS SETTER έγραψε:ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΑ ΜΙΛΟΥΜΕΝ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ??? ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΚΗΚΕΝ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΖΙΑΙ ΕΙΠΕΝ ΟΤΙ ΕΝ ΛΑΛΟΥΜΕΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕΝ ΨΑΤΖΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ , ΕΝ ΛΑΛΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΨΑΤΖΙΕΣ ?????? ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑΤΕ . ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΚΡΑΤΑΣ ΤΟΝ ΣΙΗΛΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΣΑ ΤΖΙΑΙ ΕΒΟΥΡΑΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΡΙΣΚΟ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ . ΤΟΥΤΑ ΕΝ ΜΑΛΑΚΙΕΣ . Η ΝΑ ΛΑΛΕΙΤΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ Η ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΛΑΛΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ . :? :cry: :evil: :twisted:
NO PROBLEM FILE MOY...
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Ιβηρικός Ιχνηλάτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 09 Οκτ 2011, 14:12

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Ιβηρικός Ιχνηλάτης »

Απλως συμφωνησα με τον σωτηρη. Δεν δικαιουμαστε να εκφραζουμαι τις αποψεις μας? Πρεπει ολοι να συμφωνουμε? Δεν ηθελα να προσβαλω καποιον συγκεκριμενα απλως ετυχε να παω σε εκεινη την περιοχη. Την επομενη φορα θα παω στην Αλωνα οπου και αυτη η περιοχη αναφερθηκε αν αυτο σε κανει να νιωθεις καλητερα φιλε αντρεα. Εγω δεν θελω να προσβαλω κανενα απλως υπαρχει κοσμος που φοβαται με αυτα που διαβαζει και στο τελος δεν βγαινουν απο το σπιτι τους με τον σκυλο τους. Υπαρχει καποιος που μπορει να πει με σιγουρια χωριο που δεν εχει φολες? Σε ολους ειναι γνωστο το προβλημα με τις φολες και οτι υπαρχουν παντου. Αν ομως βρω φολα σε ενα αμπελι στα Λαγουδερα παει να πει οτι εκκενωνεται ολη η περιοχη? Απο ενα χωριο να πει ο καθενας μας δεν θα μεινει περιοχη που δεν ειναι δηλητηριασμενη.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Rai »

NA ΠΑΕΙΣ ΚΟΥΜΠΑΡΕ.
ΝΑ ΠΑΕΙΣ ΚΑΙ ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣΑ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ.
ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΟΥ.
ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΩΤΗΡΗ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΛΛΩΣΕΤΕ ΤΖΙΑΙ ΓΙΑ ΤΕΣ ΨΑΤΖΙΕΣ ΠΟΥ ΒΑΛΛΟΥΝ ΑΛΛΟΙ???
ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΝΤΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ!!!!!!!

ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΕΧΕΙ ΨΑΤΖΙΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΕΝ ΠΑΕΙ!

ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΜΕΝ ΚΑΜΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΛΟΓΟ ΟΛΑ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΤΕ ΠΟΛΛΑ ΕΥΚΟΛΑ!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από HUNTER »

Ρε κοπελλια καποτε τουτο το site ιταν ορεο ενημεροτικο κτλπ. Τορα τελευτεα εκαντισε οπος το νιπιαγογιο. Καθε φορα που μπενο μεσα τσε διαβαζο τα ποστς εσηι κοντρες μετακσι 12χρονον τσε 20χρον κοπελλουτθκιον. Πραγματικα λιπουμε για το επιπεδο τσε τιν καταντια.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από admin »

Breda Pegaso έγραψε:ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΛΛΩΣΕΤΕ ΤΖΙΑΙ ΓΙΑ ΤΕΣ ΨΑΤΖΙΕΣ ΠΟΥ ΒΑΛΛΟΥΝ ΑΛΛΟΙ???
ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΝΤΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ!!!!!!!

ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΕΧΕΙ ΨΑΤΖΙΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΕΝ ΠΑΕΙ!

ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΜΕΝ ΚΑΜΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΛΟΓΟ ΟΛΑ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΤΕ ΠΟΛΛΑ ΕΥΚΟΛΑ!
+1000
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”