ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από lagomania »

σημερα το απογευμα εφασιν εμενα μονο ενας μικρος μπλε που ειχαμ αζι οι μεγαλοι ειχαν φιμωτρο κρεας ομως μιλλα με λιο κρεας πανω τοπο εν θα πω γιατι ε$%$#την
Ιβηρικός Ιχνηλάτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 09 Οκτ 2011, 14:12

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Ιβηρικός Ιχνηλάτης »

Συμφωνω με τον σωτηρη. Σημερα πηγαμε καλο χωριο στα κρουσμενα μια μεγαλη παρεα και εκτος του οτι δεν βρηκαμε ιχνος φολας ξεφωλιασαμε 3 λαγους και ειδαμε και 4 απο μακρια που προσηκωστηκαν...συνολο 7!!! Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι αν παμε στις υπολοιπες περιοχες που διαδιδετε οτι υπαρχουν φολες θα ξεφωλιασουμε αρκετους λαγους! Αυτο το θεμα γραφτηκε καθαρα για λογους παραπλανησης των μελων! Αν καποιος βρισκει φολες ας βγαζει φοτο και να τις ανεβαζει να τις βλεπουμε με τα ματια μας και να γινετε πιο συγκεκριμενος που τις ειδε και οχι απλα να μας λεει την τοποθεσια!
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Ιβηρικός Ιχνηλάτης έγραψε:Συμφωνω με τον σωτηρη. Σημερα πηγαμε καλο χωριο στα κρουσμενα μια μεγαλη παρεα και εκτος του οτι δεν βρηκαμε ιχνος φολας ξεφωλιασαμε 3 λαγους και ειδαμε και 4 απο μακρια που προσηκωστηκαν...συνολο 7!!! Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι αν παμε στις υπολοιπες περιοχες που διαδιδετε οτι υπαρχουν φολες θα ξεφωλιασουμε αρκετους λαγους! Αυτο το θεμα γραφτηκε καθαρα για λογους παραπλανησης των μελων! Αν καποιος βρισκει φολες ας βγαζει φοτο και να τις ανεβαζει να τις βλεπουμε με τα ματια μας και να γινετε πιο συγκεκριμενος που τις ειδε και οχι απλα να μας λεει την τοποθεσια!
Εγω είπα για το Καλο Χωριο φίλε μου και με προσβαλλεις τωρά, 1ο) πιασε τον κτηνίατρο το Βασιλείου και ρώτα τον για μια σεκουτσιο και ένα διασταυρωμένο μπικολ που του επίραμεν την Πέμπτη το πρωί, 2ο) Εχτες έβρεξε αρκετα στην περιοχή και προφανός το δηλητήριο καταστράφηκε, 3ο) 99101002 το τηλ μου και κόπιασε να δεις την σκύλλα μες το κλουβί απλούμενη και να σε πάρω να σου δείξω επιτόπου και 4ο) δεν κυνηγώ κάν στη συγκεκριμένη περιοχή, απλά επιδή έχει πολλή θήραμα πέρνω τα σκυλλιά να δουλευτούν. Πάω και στο απέναντι βουνό αλλα επιδή ήβρα στα κρουσμένα δηλητήρια εν πολλοαρκουν να σίρουν και που τη άλλη. Όπως και να έχει , απλά δεν θα λέμε περιοχές που βρήσκουμε δηλητήρια, να μεν ακούμε και κατηγορίες, και όποιον σκύλλο παρει ο χάρος.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από lagomania »

Ιβηρικός Ιχνηλάτης έγραψε:Συμφωνω με τον σωτηρη. Σημερα πηγαμε καλο χωριο στα κρουσμενα μια μεγαλη παρεα και εκτος του οτι δεν βρηκαμε ιχνος φολας ξεφωλιασαμε 3 λαγους και ειδαμε και 4 απο μακρια που προσηκωστηκαν...συνολο 7!!! Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι αν παμε στις υπολοιπες περιοχες που διαδιδετε οτι υπαρχουν φολες θα ξεφωλιασουμε αρκετους λαγους! Αυτο το θεμα γραφτηκε καθαρα για λογους παραπλανησης των μελων! Αν καποιος βρισκει φολες ας βγαζει φοτο και να τις ανεβαζει να τις βλεπουμε με τα ματια μας και να γινετε πιο συγκεκριμενος που τις ειδε και οχι απλα να μας λεει την τοποθεσια!

:o :o μπραβο κοπελια
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από 'petros' »

και εμας σημερα -1 σκυλος του παρεα μου ουτε προλαβαμε να κανουμε τπτ.
κρατουσα τους 2 σκυλους απο την πετσα για 1 χιλιομετρο μεχρι να παμε στο αυτοκινητο.
Δεν θα πω την περιοχη τζαι οτι θελετε καμνετε η περιοχη δεν αναφερθηκε στην ιστοσελιδα απλα για το οτι ορισμενοι νομιζουν οτι τους παραπλανουμε.
Ας μας πουν και τα αποτελεσματα τους την 1 κυριακη οταν πανε να κυνηγησουν τζαμε που εχει πολυ θηραμα τζαι λαλουμε οτι εχει ψατζες αλλα δεν θα λυπηθω κανενα σας παρα μονο τους καημενους τους σκυλους
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από diomedes »

'petros' έγραψε:και εμας σημερα -1 σκυλος του παρεα μου ουτε προλαβαμε να κανουμε τπτ.
κρατουσα τους 2 σκυλους απο την πετσα για 1 χιλιομετρο μεχρι να παμε στο αυτοκινητο.
Δεν θα πω την περιοχη τζαι οτι θελετε καμνετε η περιοχη δεν αναφερθηκε στην ιστοσελιδα απλα για το οτι ορισμενοι νομιζουν οτι τους παραπλανουμε.
Ας μας πουν και τα αποτελεσματα τους την 1 κυριακη οταν πανε να κυνηγησουν τζαμε που εχει πολυ θηραμα τζαι λαλουμε οτι εχει ψατζες αλλα δεν θα λυπηθω κανενα σας παρα μονο τους καημενους τους σκυλους

Ρε κοπέλια έχουμε την ευκαιρία μέσα που αυτή την ιστοσελίδα να ανταλλάσσουμε πληροφορίες μεταξύ μας τζιαι όσο αφορά τις δηλητηριάσεις να σώσουμε τους σκύλλους μας. Εσείς να λέτε τις περιοχές και ο καθένας που δαμέ να πράττει όπως καταλάβει. Εγώ προσωπικά λαμβάνω τούντες πληροφορίες πολλά σοβαρα.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Rai »

ΡΕ ΠΑΙΘΚΙΑ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑΝ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΠΚΙΟΝ.ΚΑΛΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ[ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ] ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΑΜΕΣΑ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΒΛΑΚΕΣ ΒΑΖΟΥΝ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΣ ΠΑΕΙ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
chrysanthos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 18 Οκτ 2010, 11:50

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από chrysanthos »

Δεν ειναι αναγκαιο να μπλεκεις τα πολιτικα με το χωρο τουτο :| ... δαμε εχουμεν αλλα να συζητουμεν, τζεινα που μας ευχαριστουν :) , προπαγανδες κ.τ.λ αφηστετα στη παντα :x
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Rai »

ΕΜΟΥΓΙΑΣΤΙΚΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ?
ΝΑ ΠΑΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΙΝ ΣΤΟ ΚΕΛΛΑΚΙ
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Rai »

'petros' έγραψε:και εμας σημερα -1 σκυλος του παρεα μου ουτε προλαβαμε να κανουμε τπτ.
κρατουσα τους 2 σκυλους απο την πετσα για 1 χιλιομετρο μεχρι να παμε στο αυτοκινητο.
Δεν θα πω την περιοχη τζαι οτι θελετε καμνετε η περιοχη δεν αναφερθηκε στην ιστοσελιδα απλα για το οτι ορισμενοι νομιζουν οτι τους παραπλανουμε.
Ας μας πουν και τα αποτελεσματα τους την 1 κυριακη οταν πανε να κυνηγησουν τζαμε που εχει πολυ θηραμα τζαι λαλουμε οτι εχει ψατζες αλλα δεν θα λυπηθω κανενα σας παρα μονο τους καημενους τους σκυλους
ΠΕΤΡΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”