ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Απάντηση
stef13
Full Member
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 04 Σεπ 2010, 11:03

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από stef13 »

Μενοικο περιοχη κτηνοτροφικων μοναδων.Φολες τυπου ζελε καθως και κεφτεδακια με θρυματισμενο γυαλι.Προσοχη παιδια,στο παραπεντε την γλιτωσε η σκυλιτσα μου.Ελεος πια!!!
spyros bettinsoli
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011, 15:28

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από spyros bettinsoli »

εναν ενε πιασειν ακομα που βαλλει ετσι κουβεντες δλδ που εκαταντισαμε να μεν πιανουμε σσιλουσ εναν να πιασειν και να δικαστι επι τοπου 1 βαλεισ 2 χαρτουτσιεσ μεσα 2 πεζεισ μιαν παστον αερα και 3 να κατσι να την φαει πιοσ το καμνει ομωσ. που τα χρονια που κοφκουν στουν σιλλουσ να κοφκουντε τα διπλασια τουσ γ... ρ. τ.
Nicos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: 20 Σεπ 2011, 10:29
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Nicos »

Εγω σκεφτουμε πολλες φορες αν μη κακο φαει ψατζι η σσηλλου μου και ειμαι μες τα βουνα τζιαι εν μπορω να τη γλυτωσω, αν θα το καμνει η καρκια μου να την πεξω να μεν βασανιεται. :( :( :(
Εν νομιζω να το καμω αλλα παρα να υποφερει μπορει να εν η καλλυττερη λυση :(
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

φιλε μου εν για αυτο που περνουμε χαπουθκια και ενεσεις μαζι μας...για να καμουμε οτι μπορουμε και αμεσος κτηνιατρο...
christos mich.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 07 Ιαν 2011, 18:19

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από christos mich. »

το πιο βασικο ειναι να προλαβουμε τα σκυλια μας να μεν φασειν οτιδηποτε που χαμε!!!! γι αυτο το πρωτο πραμα που εχουμε να καμουμε σε περιπτωση που δουμε τον σκυλλο να παει να φαει κατι ειναι να πυροβολισουμε στον αερα (σε περιοδου κυνηγιου) και στα εκπαιδευτικα να τον αποτρεψουμε με δυνατη φωνη η να τρεξουμε κατα πανω του δηλ. να αποσπασουμε την προσοχη του!!!
spyros bettinsoli
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011, 15:28

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από spyros bettinsoli »

σιγουρα θα παρουμε τα χαπια μασ και τισ ενεσισ μασ αλλα αμα διτε καπιον να ριχνει τι θα κανουμε ????
canis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 10:11

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από canis »

spyros bettinsoli έγραψε:σιγουρα θα παρουμε τα χαπια μασ και τισ ενεσισ μασ αλλα αμα διτε καπιον να ριχνει τι θα κανουμε ????
τίποτε δεν μπορεισ να κάμεις φίλε. πρέπει να είσαστε περισσότεροι από ένας όταν τον δείτε για να μπορείτε να τον κατηγορίσεται και να κερδίσετε στο δικαστίριο αλλίως είναι ο λόγος σου εναντίον του δικού σου και τιποτε δεν γίνετε. εγινε και στη λεμεσό παλιά και στην πάφο φέτος και η αστυνομία απλά ενημέρονε τους ανθρώπους ότι δεν μπορείς να στήσεις υπόθεση όταν είναι απλά δυο άτομα και είδε ο ένας τον άλλο, εκτός που αν βρεθούν και άλλες φόλες στην κατοχί του κάτι που δεν συμβαίνει ποτέ, γιατί μέχρι να ειδοποιήσεις την αστυνομία και να έρτει ή που θα τις βάλει όλες ή που θα φύγει από την περιοχή
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από 'petros' »

spyros bettinsoli έγραψε:σιγουρα θα παρουμε τα χαπια μασ και τισ ενεσισ μασ αλλα αμα διτε καπιον να ριχνει τι θα κανουμε ????
τσιλαστον χαμε τζε ταιζεις του τη ψατζη.θανατος απο μη γνωση της χρησης του δηλητηριου :twisted: :twisted: :twisted:
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΚΟΛΑΡΟ ΜΕ ΡΕΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΨΑΤΣΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΛΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΜΟΛΙΣ ΔΩ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΧΑΜΕ ΠΑΣΤΟΥΤΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΙΛΙ ΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΤΕΛΙΟΣΕ.
EPANIEL POWER
spyros bettinsoli
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011, 15:28

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από spyros bettinsoli »

εφτιχοσ πυ δεν παμε μονοι μασ εχει ακομα 2-3 ατομα για να τον κατιγορισουμε αλλα σιουρα ενι3ερο αν θα παει δικαστιριο αν τα καταφερει να γλιτοσει που εκινα ατα ατομα αμα δει 3 οπλα γιρισμενα πανο του ενα τιν φαει και να μασ πει αν επετιχαν και οι κιοφτεδεσ αλαλα μακαρι να βρε8ει ενας .


ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΙΣΚΙΣ ΚΑΛΌ ΣΑΒΒΑΤΟΚΎΡΙΑΚΟ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”