ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από 'petros' »

Σε τοποθεσια μολις βγεις τον Αγιο Θεωδορο προς Ζωοπηγη αριστερα λιγο πριν τα κρυσφηγετα
Η φωτογραφια τραβηχτηκε το καλοκαιρι.
Μια εικονα ΧΙΛΙΕΣ λεξεις για για την καταντια ορισμενων
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

Nikos έγραψε:Ελεος ρε παιδιά, αφήνουν ψατζιές όπου νάναι....
Ψόφησαν δύο γάτοι,ο ένας μεγάλωσε σε σπίτι με σύριγγα, οπως το μωρό... ευτυχως δεν άφησαν τον σκύλο, ο οποιος δεν είναι για κυνήγι, να κάνει την καθημερινή βόλτα του.
όλα αυτα στο Στρουμπί της Πάφου
ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΣ ΤΟ ΧςΡΙΟ ΡΕ ΦΙΛΕ?
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Omonoia99
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2011, 15:49

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Omonoia99 »

admin έγραψε:
Omonoia99 έγραψε:Ναι,Αγιους Βαβατσινιας προς Μελινη,επαθαμετιν τιν 1η Κυριακη!!Απωλεια 2 σκυλους :x
φίλε που ακριβώς?
Ρε φιλε τελικα η περιοχη τζαμε ενεχει ονομα..οπως ηπα τζαι πιο πριν εν ενδιαμεσα τον 2 χορκον!
Άβαταρ μέλους
kostas DMK DOG FOOD
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 13:56

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από kostas DMK DOG FOOD »

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑ ΤΟΝ ΚΥΠΡΙΩΝ.ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΠΡΩΣΤΑ ΕΜΕΙΣ ΠΙΣΩ ΠΙΣΩ.ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΑΚΡΟΥΝΤΑ ΠΡΟΣ ΑΨΙΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ ΚΤΥΠΗΣΑΜΕ ΕΝΑ ΔΥΟ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.ΕΥΤΥΧΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Franchi Falconet L
Full Member
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 29 Αύγ 2011, 16:02

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Franchi Falconet L »

την περασμενη τεταρτη πηγαμε για κυνηγι στο χωριο μας οπου κυνηγουμε σχεδον καθε εξορμηση.
δηλητηριαστηκε ενας σκυλος μας σε περιοχη που περασαμε 4-5 φορες φετος! Συγχωριανοι μας δεν εβαλαν δηλητηρια και οι πληροφοριες που μαθαμε ειναι οτι βαζει η μια παρεα της αλλης που ερχονται για κυνηγι στο χωριο μας (ξενοι)!!! ΕΛΕΟΣ!!! Συγχαρητηρια σε αυτους τους "κυνηγους" που μετατρεψαν το κυνηγι σε παιγνιδι στοιχηματος και ανταγωνισμου στο ποιος θα καρπωθει το περισσοτερο θηραμα!!!
sotiris!129

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε μου λιπαμε και εγω με τον πονω σου! συνφωνω 100% με τα λεγομενα σου ειδικα με τα τελεφτεα σου λογια! ομως! ζινο με το συνχωριανους ζε τους ξενους επιραξε με πολλα! δηλαδη η λεξη Ξενοι που ειπες ηταν σαμπος και εμπιξες μου ενα μαχαιρη μεσα στην καρδια! μπορει να ειμαστε και που το ιδιο χωριο αλλα τουτι την λεξη για αλλους εν την λαλεις! ειμαστε κυπρεοι ουλοι τα βουνα δεν ειναι κοτσιανι κανενου! εν τουτη η αντιληψη του εν να ερτουν οι λεμεσιανοι να κυνηγισουν στο κοτσινοχωρκα??? παμε να τους βαλουμε ψαζι !!! εν να ερτουν οι κοτσινοχορκατες να κυνηγισουν λεφκοσια??? παμε να τους βαλουμε ψαζι να μεν ξαναπατισουν! εν τουτο το προβλημα με τες ψατσιες... ετσι εδιμιουργι8ικε!
sotiris!129

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εγω δηλαδη που ειμαι προσφιγας εν πρεπει να παενω κυνηγι επιδη εν να ειμαι ξενος παντου???
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

sotiris!129 έγραψε:εγω δηλαδη που ειμαι προσφιγας εν πρεπει να παενω κυνηγι επιδη εν να ειμαι ξενος παντου???
NAI ΡΕ . ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣΚΕΙΣ ΣΠΙΤΙ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
sotiris!129

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

LOUIS SETTER έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:εγω δηλαδη που ειμαι προσφιγας εν πρεπει να παενω κυνηγι επιδη εν να ειμαι ξενος παντου???
NAI ΡΕ . ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣΚΕΙΣ ΣΠΙΤΙ
ετσι μπραβο ρε "lui" να με φοασε :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από GiorgosT »

sotiris!129 έγραψε:φιλε μου λιπαμε και εγω με τον πονω σου! συνφωνω 100% με τα λεγομενα σου ειδικα με τα τελεφτεα σου λογια! ομως! ζινο με το συνχωριανους ζε τους ξενους επιραξε με πολλα! δηλαδη η λεξη Ξενοι που ειπες ηταν σαμπος και εμπιξες μου ενα μαχαιρη μεσα στην καρδια! μπορει να ειμαστε και που το ιδιο χωριο αλλα τουτι την λεξη για αλλους εν την λαλεις! ειμαστε κυπρεοι ουλοι τα βουνα δεν ειναι κοτσιανι κανενου! εν τουτη η αντιληψη του εν να ερτουν οι λεμεσιανοι να κυνηγισουν στο κοτσινοχωρκα??? παμε να τους βαλουμε ψαζι !!! εν να ερτουν οι κοτσινοχορκατες να κυνηγισουν λεφκοσια??? παμε να τους βαλουμε ψαζι να μεν ξαναπατισουν! εν τουτο το προβλημα με τες ψατσιες... ετσι εδιμιουργι8ικε!
τουτο το Ξενοι εν πολλα ασχιμο. ενιωσατο και δεν ειναι καλο πραμα. απο εκει ξεκινουν και αλλα πραγματα οχι μονο οι ψατσιεσ αλλα και η ξενοφοβια και ρατσισμος.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”