ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Απάντηση
Canis

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Canis »

Yψονας πάνω από την Επισκοπή.
Hercules
Full Member
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 19:32

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Hercules »

Ο Βουναρος ειναι βορεια του Υψωνα, για την ακριβεια ειναι η ο ανατολικος παγκος του φραγματος του Κουρρη και νοτια μεχρι το νεο γυμνασιο στην Υψουπολη.

Δηλητηρια υπαρχουν και στον ποταμο του Καντου.
Canis

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Canis »

ο ποταμός του Κάντοu είναι γεμάτος αλεπούδες!!!
έτυχε μου να δω 6 έτσι καιρό πριν να γεννήσουν!!! Η περίπτωση πριν 2 χρονια ακριβώς
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από pai »

Canis έγραψε:ο ποταμός του Κάντοu είναι γεμάτος αλεπούδες!!!
έτυχε μου να δω 6 έτσι καιρό πριν να γεννήσουν!!! Η περίπτωση πριν 2 χρονια ακριβώς

γεια σασ και απο μενα πρωτη φορα γραφω και θα συμφωνησω και εγω με τον canis πολλην αλουπων εμενα εκοντεπσα να καταστρεπσω τα σκυλια μου που τουτους τουσ μαυρογεριμους!
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από pai »

admin έγραψε:
dangerous έγραψε:ενας φιλος μου ειπε οτι γνωστος του που εβγαλε το σκυλο του εχτες στη περιοχη βουναρο στη λεμεσο εφαε ψατζη το σκυλι του και πεθανε..το δηλητηριο ηταν κομματι απο λαγο με την πετσια του....ελεοςςς να δουμε οσπου θα παει τουτη ιστορια
Φίλε βούναρος τι περιοχή είναι ακριβώς?

φιλε admin προσπαθω να σου στειλω πμ αλλα δεν τα καταφερνω!Ηθελα να σε ρωτησω το σκυλι που ειναι στο dvd σε ποια τιμη πωληθηκε?(μηλω για το harrier)
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από admin »

pai έγραψε:
admin έγραψε:
dangerous έγραψε:ενας φιλος μου ειπε οτι γνωστος του που εβγαλε το σκυλο του εχτες στη περιοχη βουναρο στη λεμεσο εφαε ψατζη το σκυλι του και πεθανε..το δηλητηριο ηταν κομματι απο λαγο με την πετσια του....ελεοςςς να δουμε οσπου θα παει τουτη ιστορια
Φίλε βούναρος τι περιοχή είναι ακριβώς?

φιλε admin προσπαθω να σου στειλω πμ αλλα δεν τα καταφερνω!Ηθελα να σε ρωτησω το σκυλι που ειναι στο dvd σε ποια τιμη πωληθηκε?(μηλω για το harrier)
Δέν πωλήθηκε το έχει ο ιδιοκτήτης που το εκπάιδευσε
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από romanlegions »

περιοχη μαμμαρι με δενεια 3 σκυλοι απο φουραταν σε πετσια του λαου.το οτι ηταν φουραταν εξακριβωσε το
ο κτηνιατρος μας. εν ελατσισαν οι σκυλοι 1-2 λεπτα εποσπασε τους το μαυρογεριμο!!!! που αναθεμα το βρισκουν το φουραταν!!!!!!!!!!!!!!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από miky55 »

romanlegions έγραψε:περιοχη μαμμαρι με δενεια 3 σκυλοι απο φουραταν σε πετσια του λαου.το οτι ηταν φουραταν εξακριβωσε το
ο κτηνιατρος μας. εν ελατσισαν οι σκυλοι 1-2 λεπτα εποσπασε τους το μαυρογεριμο!!!! που αναθεμα το βρισκουν το φουραταν!!!!!!!!!!!!!!!
που τα κατεχομενα τα κολ..........παιδα.
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από lagomania »

δεν υπαρχει αντιδοτο για τον φουρατα? επειδη μαλλον εν απο αυτο που εφαγεν ο σκυλος μου ο καλος πριν λιγο καιρο και δεν ελαχτισεν :cry: αλλα εν να τους εξηγησω το ονειρο τα σκυλια μου επροσαρμοστικαν με το φιμωτρο τωρα φκανω τα εκπαιδευτικα μου ανενιας :) και τα συστηνω :D
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕΙΣ

Δημοσίευση από romanlegions »

αμα το βαλουν σε νερο τζε γαλα ρε παρεα εν γλυτωνουν παλε αντιδοτο εν ηβρα πουποτε εν υπαρχει ειπαν μου.
ξερει κανενας αντιδοτο?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”