ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Απάντηση
KILLER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 23 Φεβ 2011, 21:11

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από KILLER »

πού το βρίσκουμε αυτό το φίμωτρο?
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από spidis »

admin έγραψε:
spidis έγραψε:
admin έγραψε:Πρόσφατα αγόρασα ένα φόμωτρο ενός Ελλαδίτη το οποίο στις πρώτες 2-3 δοκιμές πήγε πολύ καλά . Ο σκύλος στην αρχή έκανε κάποιες ιδιοτροπίες και μετά το δέχτηκε κανονικά. Κυνηγούσε-ιχνηλατούσε και γαύγιζε χωρίς πρόβλημα απο όσο μου είπαν κάνει και για σκύλους φέρμας. Ο σκύλος στην φώτο είναι απο την διαφήμιση του κατασκευαστή
ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΓΙΟΚ!!
Αυτό όντος με προβλημάτισε για τους σκύλους φέρμας αλλά παρά να χάσω τον σκύλο πάω τσαι πιάνω το και μονος μου. Τώρα για τον ιχνηλάτη ούτος η αλλιώς ο λαγός λίγες φορέ χρειάζεται επαναφορά.
ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΑΤΜΙΝ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΛΥΣΑ ΕΔΩ ΚΑ ΕΠΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΛΑΡΟ. ΠΟΛΛΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΛΛΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΟΥΡΗΜΑ, ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ. ΠΟΛΛΟΙ ΟΤΑΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΟΥΝ ΤΟ ΣΚΥΛΛΟ ΤΟΥΣ, ΤΟ ΑΦΕΡΟΥΝ, ΠΑΛΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ. Ο ΣΚΥΛΛΟΣ ΟΣΠΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΗ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΥΠΑΚΟΗΣ, ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΩΗ Η ΝΑ ΠΙΝΗ ΠΟΥ ΧΑΜΕ.
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

+10000000.ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΑΜΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ Κ ΕΓΩ.
DIMITRISF
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2012, 16:52

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από DIMITRISF »

Πανικος Setter έγραψε:κρίμας το σκύλο και να επαναλάβω την ευχή μου για αυτές της περιπτώσεις , αυτός που έβαλε το δηλητήριο να το πιει έστω και καταλαθος για να νιώσει όπως το σκυλί
φίλε δεν ξέρω πόσο στοιχίζει μια νεκροψία αλλά σε αυτή την περίπτωση έπρεπε να γίνει
για να δούμε τι σκαρφίστηκαν πάλι για να δηλητηριαζουν τα σκυλιά μας
File Paniko apoti milisa me kapion ktiniatro mou anafere ena eidos zele pou den afinei siptomata gia na antidraseis. Twra ti na pw. Kai egw tin idia efhi kanw kai makari na eimastan oi teleftaioi giati kapios tha piasei kapion epaftoforo kai sto telos tha tin plirwsei kai gia tin antidrasi tou. (Apo tablet)
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από stelios--- »

ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΔΕΛΗΚΗΠΟΥ-ΛΕΥΚΑΡΩΝ......
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από kyriakos304 »

stelios--- έγραψε:ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΔΕΛΗΚΗΠΟΥ-ΛΕΥΚΑΡΩΝ......
Φίλε από ποια πλευρά ακριβώς;
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από Laurona »

Συζητωντας με φιλο τ ις προαλλες, μου ειπε οτι ο λογος που ειναι τοσο δυσκολο να πιασουν τα ρεμαλια που βαλουν ψατζιες,ειναι η διαμορφωση του νομου.

Πρεπει να πιαστει επ αυτοφορο να βαλει την ψατζιη, η να κατεβαινει απο το αυτοκινητο με αυτην.

Και πρεπει να υπραχει και μαρτυρια, αλλιως δεν καταδικαζετε.

Αν δηλαδη κανουν ελεγχο και βρουν στ οσταματημενο οχημα μια σικλα ψατζιες, δεν μπορουν να του κανουν τιποτε γιατι θα υποστηριξει οτι , ηβρεν τες και εμαζεψεν τες.

Γιαααα τοοοοοοσα πραματα ειπαμεν δαμεσα, εν αφηκαμεν τιποτε πισω, εν νομιζετε οτι πρεπει να πουμεν και για τουτον?
Την συσταση ενος σωματος για αυτην την δουλεια μονον?
Τις πιεσεις για αλλαγη νομοθεσιας?
Δεν παει αλλο αυτη η μαστιγα!
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από chris197 »

Ρε φιλε,
εγιναν τοσα και κανενας ενετιμωρηθικε και περιμενεις να ασχολιθουν με αυτους που βαζουν ψατσιες.
οι μονη περιπτωσει να γινει κατι ειναι να παρουμε το νομο στα χερια μας. τι εννοω . ολοι μας ξερουμε τι γινετε και απο ποιους γινετε κανονισεις μια νυχτα με 5-6 φιλους σου της εμπιστοσινης βρισκεις των καμνεις τον αχριστο και τους λες να σταματησει ιδαλως τα πραγματα θα γινουν χειροτερα, αλλα φιλε μου ολοι μας ειμαστε σινενοχοι σε αυτο το εγκλημα που γινετε. με τα λογια δεν γινετε τιποτα θελει πραξης. με το να λεμε και να μην κανουμε τιποτα αυτοι οι υπευθηνοι ανευθηνοι θα δρουν ανενοχλιτοι.
dimitris savva

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από dimitris savva »

chris197 έγραψε:Ρε φιλε,
εγιναν τοσα και κανενας ενετιμωρηθικε και περιμενεις να ασχολιθουν με αυτους που βαζουν ψατσιες.
οι μονη περιπτωσει να γινει κατι ειναι να παρουμε το νομο στα χερια μας. τι εννοω . ολοι μας ξερουμε τι γινετε και απο ποιους γινετε κανονισεις μια νυχτα με 5-6 φιλους σου της εμπιστοσινης βρισκεις των καμνεις τον αχριστο και τους λες να σταματησει ιδαλως τα πραγματα θα γινουν χειροτερα, αλλα φιλε μου ολοι μας ειμαστε σινενοχοι σε αυτο το εγκλημα που γινετε. με τα λογια δεν γινετε τιποτα θελει πραξης. με το να λεμε και να μην κανουμε τιποτα αυτοι οι υπευθηνοι ανευθηνοι θα δρουν ανενοχλιτοι.
Εκαταντεισαμε να λεμε οταν βαλουμε τους σκυλους στο αυτοκινητο για να φηγουμε να λεμε εφτηχως εχουμε ολα τα σκυλια μαζι μας.
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από Warrior »

Κοπελια οντως εκαταντησεν αηδια η κατασταση. Παει με στα βουνα ο καθε ανωμαλος ψυχολογικα και γεμωνει τον τοπο ψατζιες.... δηλαδη πληρωνουν την οι σκυλλοι μας χωρις οποιοδηποτε λογο. Σοβαρα να μεν μου τυχει να εβρω κανενα που βαλλει γιατι μα το Θεο θα του τις ταισω
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”