ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MAKIS-SEZAR
Full Member
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Απρ 2013, 19:07

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από MAKIS-SEZAR »

εγλιτοσα το φιλε μου δοξάσει ο θεός..
Μ’αρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι
μ’αδυναμία στο πιοτό
ΣΤ'ΟΠΛΟ και στο φουστάνι...
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από giorgos80 »

demetris21 έγραψε:Προσοχή. Όπως πάεις που την Κοφίνου προς 'Αγιο Θεόδωρο - Λάρνακας πρίν να μπεις του χωρκού αριστερά, έχασε ένας γνωστός και τα 5 του σκυλιά πριν καμιά εβδομάδα το πολλή.
φιλε Μακη ειναι λογω αυτου του ποστ που εγραψα τα προηγουμενα μαλλον προκειται για αλλη περιοχη.εσυ εφανηκες ατυχος διοτι εκαψαν την περιοχη τη Κυριακη και επηες Τεταρτη μαλλον εν δουλεια τοπακα τουτη.χαιρομαι που γλιτωσες το σκυλο σου
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
MAKIS-SEZAR
Full Member
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Απρ 2013, 19:07

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από MAKIS-SEZAR »

giorgos80 έγραψε:
demetris21 έγραψε:Προσοχή. Όπως πάεις που την Κοφίνου προς 'Αγιο Θεόδωρο - Λάρνακας πρίν να μπεις του χωρκού αριστερά, έχασε ένας γνωστός και τα 5 του σκυλιά πριν καμιά εβδομάδα το πολλή.
φιλε Μακη ειναι λογω αυτου του ποστ που εγραψα τα προηγουμενα μαλλον προκειται για αλλη περιοχη.εσυ εφανηκες ατυχος διοτι εκαψαν την περιοχη τη Κυριακη και επηες Τεταρτη μαλλον εν δουλεια τοπακα τουτη.χαιρομαι που γλιτωσες το σκυλο σου
εν μπορώ να πω με σιγουριά ρε φιλε αν είναι δουλειά τόπακα η οι.. μακάρι να μεν τύχη αλλου je υπομονή..
Μ’αρέσει η άστατη ζωή
γεννήθηκα αλάνι
μ’αδυναμία στο πιοτό
ΣΤ'ΟΠΛΟ και στο φουστάνι...
n3ktar
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 20:51

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από n3ktar »

Σημερα στη Λαγια συναδελφος εχασε ενα σκυλο. Τον αλλο το γλυτωσε με ενεση. Ειχε ψατζιη στη ποτιστρα
της Θηρας!!!!! :evil: Ελεος πια! Τι κοσμος υπαρχει!!!
CHRISTOS K
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 07 Ιαν 2013, 22:00

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από CHRISTOS K »

φιλε n3ktar σε ποια περιοχη της λαγιας εγινε αυτο; ημουν και εγω σήμερα στην περιοχή και έτυχε αρκετές φορές τα σκυλιά μας να πιουν νερό από τις ποτίστρες της θήρας
n3ktar
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιουν 2011, 20:51

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από n3ktar »

CHRISTOS K έγραψε:φιλε n3ktar σε ποια περιοχη της λαγιας εγινε αυτο; ημουν και εγω σήμερα στην περιοχή και έτυχε αρκετές φορές τα σκυλιά μας να πιουν νερό από τις ποτίστρες της θήρας
Συγνωμη φιλε μιλησα ξανα με το φιλο που μου μετεφερε τα γεγονοτα. Ηταν συνορα Ορας-Λαγιας.
CHRISTOS K
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 07 Ιαν 2013, 22:00

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από CHRISTOS K »

Aπό το κακό στο χειρότερο! Δηλητήρια σε ποτίστρες της θήρας όπου δεκάδες σκυλιά ξεδιψούν σε κάθε εξόρμηση πρώτη φορά ακούω .ΕΛΕΟΣ
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από admin »

Δηλητήρια και στην Ευρύχου χθές κάποιοι συνάδελφοι κυνηγοί ΄μόλις κατέβηκαν απο το Αυτοκίνητο κοντά στο στρατόπεδο 222 έφαγαν τα σκυλιά τους και 2 απο αυτά χαροπάλευαν ήταν σε άσχημη κατάσταση
Προσέχουμε...για να έχουμε
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από ALEXIS »

ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΟΡΙΟΘΕΤΗΜΑΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ
ΤΡΕΜΙΘΟΥΣΑ-ΦΡΑΚΤΗΣ ΕΥΡΕΤΟΥ-ΓΕΦΥΡΙ ΤΟΥ ΣΚΑΡΦΟΥ-ΦΙΛΟΥΣΑ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ-ΤΡΕΜΙΘΟΥΣΑ
ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΔΙΑΣΠΑΡΤΟ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΣΚΥΛΛΑΡΗΔΕΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
ΕΧΑΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΣΚΥΛΛΙΑ.ΧΘΕΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΖΗΤΟΥΣΕ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΚΥΝΗΓΟΥΣ
ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΓΛΥΤΩΣΕ ΤΑ ΣΚΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ
ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΕΡΧΟΥΝ ΑΡΩΣΤΟΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ,ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΡΟΥΝ
ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΤΑ ΖΩΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΙΚΟΤΕΡΑ.ΚΡΙΜΑ
isimerinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 04 Απρ 2011, 10:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2013

Δημοσίευση από isimerinos »

λαγουδερα εφαε ενας φιλος εχτες.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”