ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΕΦΑΕ ΣΚΥΛΟΣ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΣΤΗ ΓΙΟΛΟΥ ΠΡΟΣ ΔΡΥΜΟΥ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΓΛΙΤΩΣΕΝ ΤΟΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΣΑ ΣΙΟΥΡΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΚΥΛΟ ΣΤΗ ΛΕΤΥΜΠΟΥ ΠΡΟΣ ΠΙΤΑΡΓΟΥ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Neoklis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 18 Οκτ 2011, 11:36

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Neoklis »

ΠΑΙΔΙΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΡΑΚΑΠΑ ΠΡΟΣ ΚΕΛΛΑΚΙ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ
sotiris NIKOLAOU

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

Neoklis έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΡΑΚΑΠΑ ΠΡΟΣ ΚΕΛΛΑΚΙ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ
εν η "νοιτροπια" τον "παφιτον" τούτη εγώ οποτε πήγα πάφο 3-4 φορες δηλητηριάστηκε σκυλί μου και έχει 6 χρονια δεν ξαναπήγα όμως αν πετύχαινα ποτε κάποιον από αυτούς θα τους έβαλα να την φάνε
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από lefteris »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
Neoklis έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΡΑΚΑΠΑ ΠΡΟΣ ΚΕΛΛΑΚΙ ΠΡΟΣΕΧΕΤΑΙ
εν η "νοιτροπια" τον "παφιτον" τούτη εγώ οποτε πήγα πάφο 3-4 φορες δηλητηριάστηκε σκυλί μου και έχει 6 χρονια δεν ξαναπήγα όμως αν πετύχαινα ποτε κάποιον από αυτούς θα τους έβαλα να την φάνε
ΕΝ ΛΕΜΕΣΟ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥΤΗ ΟΙ ΠΑΦΟ
Γιατρός

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Γιατρός »

παιδιά ποιοι βάζουν τα δηλητήρια και για ποιο πραγματικό λόγο ;
έχει ποτέ κανένας πιαστεί στα πράσα τόσα χρόνια ;
εν το χωρεί ο νους μου ειλικρινά :evil:
Paris87
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 18:46

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Paris87 »

Κοπελλια ακουσα σημερα για περιοχη Τσαδας συγκεκριμενα στα GOLF , τζε ακουσα και για Επισκοπη αλλα οχι ακριβη τοποθεσια.
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Artemis G. »

louisll έγραψε:παιδιά ποιοι βάζουν τα δηλητήρια και για ποιο πραγματικό λόγο ;
έχει ποτέ κανένας πιαστεί στα πράσα τόσα χρόνια ;
εν το χωρεί ο νους μου ειλικρινά :evil:

φιλε οι λογοι ειναι παρα πολλοι... εν μπορεις να εβρεις το γιατι... μπορει να ειναι που το πιο απλο λογο μεχρι το πιο διαστεμενο... η κουβεντα ομως ειναι οτι εκαταντησε καπως ανεξελεχτο τουτο το θεμα.... πως γινετε να ελεχθει τουτο το θεμα και να παρθουν τα καταλληλα μετρα ? πιος μπορει να το περιορισει τουτο ? το ταμειο θηρας , εμεις οι κυνηγοι ατομικα η ομοδικα με διαφορους συλλογους ??
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από admin »

Παρεκλησιά πρός Πραστειό -Παρεκκλησιά πρός άλογα Ηλία ΠΡΟΣΟΧΗ
Προσέχουμε...για να έχουμε
Paris87
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 18:46

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Paris87 »

Φιλος μου εχτες εφαεν στην Παναγια της Παφου, η ψατζη ηταν κατι σαν τροφη του σκυλλου σε ξερη μορφη. Ακουσα και πληροφορια για ΑΚΑΜΑ συγκεκριμενα περιοχη ΤΖΙΟΝΙΑ (πιο πιθανο η περιοχη που ανοιξε φετος). Διασταυρωσα την πληροφορια με τον κτηνιατρο που παω και ειναι αληθεια.
tzoumerka
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 08 Σεπ 2010, 15:39

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από tzoumerka »

Paris87 έγραψε:Φιλος μου εχτες εφαεν στην Παναγια της Παφου, η ψατζη ηταν κατι σαν τροφη του σκυλλου σε ξερη μορφη. Ακουσα και πληροφορια για ΑΚΑΜΑ συγκεκριμενα περιοχη ΤΖΙΟΝΙΑ (πιο πιθανο η περιοχη που ανοιξε φετος). Διασταυρωσα την πληροφορια με τον κτηνιατρο που παω και ειναι αληθεια.
Παιδια απο Κτηνιατρο φιλο μου στην Παφο επιβεβαιωνω Τζιονια, Βουνι της Παναγιας, Αγια Μαρινα Κελοκεδαρων. Το θεμα ειναι στο τελος οτι αυτοι που τις ριξανε θα πανε να τις μαζεψουν πριν το κυνηγι αφου "καψανε" οσους ατυχους τις φαγανε και θα κυνηγησουν ανενοχλητοι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”