ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από admin »

Πανίκο μια εισήγηση και γάντια να φορέσεις πάλι εφήνεις την μαλαή σου και ο σκύλος καταλάβει ότι εάν το βάλεις εσύ στο έδαφος δέν πρέπει να το φάει. Η καλύτερη λύση είναι πιάσε ένα φίλο σου ν απάει σε συγκεκριμένο σημείο να βάλει δολώματα και πήγαινε πάρε τον σκύλο σου. Εσύ να μην έχεις κάν κοντέψει ξανά στην περιοχή εκεί!
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Panas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 13 Σεπ 2011, 00:53
Επικοινωνία:

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Panas »

Φετος εννα παμε με τον αδερφο μου κυνηγι τζιαι ν να παρει για πρωτη φορα το νεο του λαγοσκυλλο (Basset Hound). Εγω προσωπικα εν τον βλεπω να καμνει τιποτε ουτε και οταν μεγαλωση γιατι εν μου φενεται να καμνει για τις συνθικες της Κυπρου κεινη η ρατσα, αν και απο τι τον παρατηρισα εχει τεραστια οσφριτικη ικανοτητα, ειλικρινα εκπλαγικα εν εχω δη καλύτερη μουττι ποτε μου!! Αλλα anw τουτο εν θεμα για αλλο τμημμα του φορουμ. :D
Τζινο που θελω να πω ειναι οτι εννα ήμαστε συνέχεια στην πριζα και γω και ο αρφος μου διοτι τουτος ο σκύλος δυστυχώς ειναι μια πραγματικη Hoover! Οτι εχει στο εδαφος ρουφατο ειλικρινα! Δεν παν να ειναι ελιες, ψοφια πουλια, κοπρανα της τζουρας ι του λαου?! Χλλλλαααππ! Τζιαι πασιν κατω! Τζιαι μαλιστα εμαθεν και καμνη το με τετιο τροπο (επειδή μαλώνουμε την εμείς και ''επονηρεψεν'') που εν φένεται αν εχει την πρόθεση να φαει κατι ι οχι.. οπως περπατα και μυρίζεται και ι μουττι της εν χαμε.. χλαπ! αμεσως! σε μιλισεκοντ μιλουμε!.. Αντα κσερω εννα μαστεν πουπισω της ουλλη την ώρα :D ..
beaglesRhunters
Full Member
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 16 Οκτ 2012, 11:36

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από beaglesRhunters »

admin έγραψε:Πανίκο μια εισήγηση και γάντια να φορέσεις πάλι εφήνεις την μαλαή σου και ο σκύλος καταλάβει ότι εάν το βάλεις εσύ στο έδαφος δέν πρέπει να το φάει. Η καλύτερη λύση είναι πιάσε ένα φίλο σου ν απάει σε συγκεκριμένο σημείο να βάλει δολώματα και πήγαινε πάρε τον σκύλο σου. Εσύ να μην έχεις κάν κοντέψει ξανά στην περιοχή εκεί!
ακομα μια εισιγηση πανικο προτιμα κατι πιο μεγαλο για να μην μπορει ο σκυλος να το βαλει στο στομα η να το καταπει. για παραδειγμα μια μπριζολα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος beaglesRhunters την 01 Νοέμ 2012, 18:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
beaglesRhunters
Full Member
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 16 Οκτ 2012, 11:36

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από beaglesRhunters »

Panas έγραψε:Φετος εννα παμε με τον αδερφο μου κυνηγι τζιαι ν να παρει για πρωτη φορα το νεο του λαγοσκυλλο (Basset Hound). Εγω προσωπικα εν τον βλεπω να καμνει τιποτε ουτε και οταν μεγαλωση γιατι εν μου φενεται να καμνει για τις συνθικες της Κυπρου κεινη η ρατσα, αν και απο τι τον παρατηρισα εχει τεραστια οσφριτικη ικανοτητα, ειλικρινα εκπλαγικα εν εχω δη καλύτερη μουττι ποτε μου!! Αλλα anw τουτο εν θεμα για αλλο τμημμα του φορουμ. :D
Τζινο που θελω να πω ειναι οτι εννα ήμαστε συνέχεια στην πριζα και γω και ο αρφος μου διοτι τουτος ο σκύλος δυστυχώς ειναι μια πραγματικη Hoover! Οτι εχει στο εδαφος ρουφατο ειλικρινα! Δεν παν να ειναι ελιες, ψοφια πουλια, κοπρανα της τζουρας ι του λαου?! Χλλλλαααππ! Τζιαι πασιν κατω! Τζιαι μαλιστα εμαθεν και καμνη το με τετιο τροπο (επειδή μαλώνουμε την εμείς και ''επονηρεψεν'') που εν φένεται αν εχει την πρόθεση να φαει κατι ι οχι.. οπως περπατα και μυρίζεται και ι μουττι της εν χαμε.. χλαπ! αμεσως! σε μιλισεκοντ μιλουμε!.. Αντα κσερω εννα μαστεν πουπισω της ουλλη την ώρα :D ..
ρε φιλε εχω και εγω μια μπικλ που εχει μπασετ πανω της και το ιδιο που καμνει με το φαι σκευτου να κρατας τσιαρο ερκετε αρπασει το τζε που κρουζει ποτιτσινωνει και οσπου να ξιασει ξαναπιανει το. τζε η μουτη της ουλλη μερα κρατα μαλαη χωρις να εχει μαλαη αρεσκει της να με περιπεζει :lol:
μερικοι εκπεδευτες ειπαν μου οτι απλα η σκυλα ψαχνει με τουτο τροπο και αλλοι ειπαν μου οτι τουτες οι ρετσες εχου πολλα δυνατη μουτι και κρατουν και εχτεσινη μαλαη μαλαη. παντος ρε φιλε μπορει να με περνει ουλλη μερα σε ψεφτικη μαλαη οσπου να εβρει την φρεσκα και αν οι αλλοι μπικλ φκαλου το λαο τωρα τουτη ενα τον φκαλει πολλα μιο μετα
andreasleo
Full Member
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 26 Οκτ 2012, 17:00

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από andreasleo »

Κακοπετρια προς Γαλατα πανω απο το φραγμα
Paris87
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 18:46

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Paris87 »

Κοπελλια εμαθα απο ενα πολλα καλο μου φιλο Αξυλου εγινε της που.... Καποιος μαλακας πρεπει να πατωσεν τον τοπο εψες η σημερα το πρωι και εφαν την ουλλοι με αποτελεσμα πολλες παρεες να χασουν τους σκυλλους τους. Τοποθεσια Αγιος Επιφανειος και ακομα μια εν την θυμουμαι.
Άβαταρ μέλους
leshi cy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2011, 18:47

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από leshi cy »

...και μες τον ακαμα κοπελια ηταν πατουρι ψατζιες επεθαναν πολλοι σκιλοι εχτες
Franchi Falconet L
Full Member
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 29 Αύγ 2011, 16:02

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Franchi Falconet L »

Χωματοδρομος Πολυστυπου - Αλωνας
Μουτη του Αγρου - Πολυστυπου - Χανδριων
Χωματοδρομος Μαδαρης

Οριοθετημενες περιοχες απο δηλητηρια απο παρεες που θα εξορμισουν εκει αργοτερα!!!

Ελεος!! Ποση καταντια???? :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Phinix »

χαράς την ψισηι τους πάντως

σιηλλομπα%$#οι :evil: :evil: :evil: :evil:
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
tsitsios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2011, 14:12

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από tsitsios »

Ακαμα μπορεις να πεις πιο σιγκεκριμενες περιοχες ?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”