ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Πριν καμια δεκαρια μερες οταν ειμουν στη παφο εμαθα απο γνωστο μου οτι η νεα μοδα σε χωρια της παφου ειναι τα λιομενα γιαλια ζημωμενα σε πολυπιφ . ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΛΕΙΤΩΣΕΙΣ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΣΟΥ :evil:
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Marinos »

Πληροφορίες από κτηνίατρο ότι σχεδόν σε όλες τες καινούριες περιοχές που ανοίγουν φέτος πρώτη φορα, όσον αφορά την λευκωσία, έβαλαν ψιατζιες. Είπε μου συγκεκριμένα... μαθιάτη, αναλύοντας, αγια μαρίνα, και περιοχές εστιατόριο φανάρια μαρουλού προς παλαιχώρι.
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ακουσε καποιοσ για δηλητηρια επαρχια ΛΕΜΕΣΟΥ?????????
Άβαταρ μέλους
mariosk
Full Member
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2010, 14:38

ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από mariosk »

Μιλούσα με κάποιο θηροφύλακα τις προάλλες για υποθέσεις που έχουν στα δικαστήρια και μου είπε ότι κέρδισε κάποιος την υπόθεση όταν βρήκαν δολώματα στο αυτοκίνητό του αφού ισχυρίστηκε ότι τα μάζευε που το βουνό και όχι ότι τα έριχνε. Τελικά η δικαιοσύνη είναι τυφλή...
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από diomedes »

mariosk έγραψε:Μιλούσα με κάποιο θηροφύλακα τις προάλλες για υποθέσεις που έχουν στα δικαστήρια και μου είπε ότι κέρδισε κάποιος την υπόθεση όταν βρήκαν δολώματα στο αυτοκίνητό του αφού ισχυρίστηκε ότι τα μάζευε που το βουνό και όχι ότι τα έριχνε. Τελικά η δικαιοσύνη είναι τυφλή...

Τυφλή και ανήμπορη!
beaglesRhunters
Full Member
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 16 Οκτ 2012, 11:36

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από beaglesRhunters »

φιλε μου σε καπια περιοχης που λες οτι εχει πσατζη ειμουν σημερα 4 ωρες και εν ειδα τιποτα.μπας τζε εν για να μεν παμε? εν ενοω εσενα
Paris87
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 18:46

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Paris87 »

beaglesRhunters έγραψε:φιλε μου σε καπια περιοχης που λες οτι εχει πσατζη ειμουν σημερα 4 ωρες και εν ειδα τιποτα.μπας τζε εν για να μεν παμε? εν ενοω εσενα
Αφου ρε φιλε μου τα εκπαιδευτικα τελειωσαν ενταλος εισουν 4 ωρες σημερα εσει τζιμεσα?
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Phinix »

μπορείς να πάεις τον περίπατο σου χωρίς σκύλλο
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
beaglesRhunters
Full Member
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 16 Οκτ 2012, 11:36

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από beaglesRhunters »

περιπατο ρε φιλε να δω την περιοχη που μαλαες αν εχει λαους εν περνω σκυλους για να μεν φαρασω τους λαους και να μας πιασει και κανενας, ειχα ενα σκυλο αλλα εν μικρος εχουμε τον στο σπιτι εν ξερει τι εν το κυνηγω
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Nikos »

english setter έγραψε:προσωπικά αυτή τι βδομάδα που απαγορεύονται τα εκπαιδευτικά την αφιερώνω για να υπενθυμίζω στους σκύλους ότι δεν πρέπει ποτέ να τρώνε κάτι εκτός του κλουβιού τους ,
όμως δεν μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρος και δεν ξέρεις πόθεν έννα σου ερτει αλλά με την συχνή υπενθύμιση καλό κάνεις και κακό όχι

Πολύ καλά κάνεις φίλε.Με ποιον τρόπο το κάνεις Πανίκο;;

Νίκος Α
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”