ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:ποταμίτισσα ένας γνωστός είχε 5 σκυλιά και τα 3 πέθαναν και ο ένας μάλλον θα πεθάνει σήμερα τον 5 τον γλίτωσε gel το οποιο έχει δείγμα σπίτι του ο άθρωπος το οποιο είναι σαν σιλικόνη την οποια πατα ο σκύλος και επειδή μένει στο πόδι του μετά σκύβει και το γλείφει και μέσα σε 3 λεπτά είναι πεθαμένος
που ακριβώς φιλε ?
μέσα στα καμένα μου είπε ενδιάμεσα που ένα άλλο χωριο
EPANIEL POWER
saras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 04 Δεκ 2011, 18:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από saras »

diomedes έγραψε:
chris197 έγραψε:παιδιά καπιος γνωστός μου μου είπε ότι έχει και στην κοσσιη κοντα στα χυτή
Φίλε πήγε ο Πάπας μου με το θείο μου την Τετάρτη και δεν είχε τίποτε.
ΚΟΣΣΙΗ ΗΜΟΥΝ 2 ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΣ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ.
saras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 04 Δεκ 2011, 18:05

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από saras »

ΣΤΟΝ ΑΡΩΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟΥΣ ΣΑΚΚΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από andreasana210326 »

αμαν ρε παι8κια......

μολισ βλεπω το θεμα ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012 να κοκκινιζει στο φορουμ αγχωνουμαι και φακκα η καρδια μου οπωσ τη καμπανελλα. προσεχετε και εχετε εννοια που τουσ σκυλλουσ σασ.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Marinos »

Κοπελια ακούσετε τίποτε για λυθροδόντα??? Σκεφτούμε να πάω αύριο...
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
elcos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2011, 17:26

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από elcos »

Marinos έγραψε:Κοπελια ακούσετε τίποτε για λυθροδόντα??? Σκεφτούμε να πάω αύριο...
Φιλε καλησπερα πηγα ολες τις εξορμησεις απο την πρωτη κυριακη περιοχη περιστερκες ειχε πολλους με σκυλλους δεν ακουσα τιποτε για δηλητηριασεις μην σε παρω και στον λαιμο μου ομως.καλα κυνηγια καια ασφαλισμενα ναχεις μετην βοηθεια του θεου και της παναγιας.
sportsman
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 13 Αύγ 2012, 08:26

Δηλητήρια στην περιοχή Δορυφορικού

Δημοσίευση από sportsman »

Κοπέλια χαιρετώ.
Για όσους κυνηγούν στην εν λόγω περιοχή κρούω τον κώδωνα του κινδύνου αφού την Κυριακή παρολίγο να χάσω την σπανιολού μου. Ευτυχώς πρέπει να ήταν παλιές ψατζιές οι οποίες αδυνάτησαν λόγω βροχών. έβαλα της αμέσως ατροπίνη τσιε εμετική και δεν ντρέπομαι να το πω ότι όσο την είχα αγκαλιά ώσπου να δώ εάν τελικά πεθάνει ή αν την πρόλαβα εγεμώσαν τα μαθκια μου :evil: .
Συγκεκριμένα κυνηγώ την ράσσιην που βλέπει απέναντι της το πιάτο + την Εκκλησία μέχρι τα σκουπίθκια.

Γιώργος
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Δηλητήρια στην περιοχή Δορυφορικού

Δημοσίευση από LAGOS »

Φίλε ευχαριστούμε για την πληροφορία και ευτυχώς που γλύτωσες την σκυλού σου. Φτάνεις απο επαρχία Λάρνακας?
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Δηλητήρια στην περιοχή Δορυφορικού

Δημοσίευση από Rai »

sportsman έγραψε:Κοπέλια χαιρετώ.
Για όσους κυνηγούν στην εν λόγω περιοχή κρούω τον κώδωνα του κινδύνου αφού την Κυριακή παρολίγο να χάσω την σπανιολού μου. Ευτυχώς πρέπει να ήταν παλιές ψατζιές οι οποίες αδυνάτησαν λόγω βροχών. έβαλα της αμέσως ατροπίνη τσιε εμετική και δεν ντρέπομαι να το πω ότι όσο την είχα αγκαλιά ώσπου να δώ εάν τελικά πεθάνει ή αν την πρόλαβα εγεμώσαν τα μαθκια μου :evil: .
Συγκεκριμένα κυνηγώ την ράσσιην που βλέπει απέναντι της το πιάτο + την Εκκλησία μέχρι τα σκουπίθκια.

Γιώργος
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΑΥΤΑ.
ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΣ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Δηλητήρια στην περιοχή Δορυφορικού

Δημοσίευση από Marinos »

Φιλε πάλε καλά που πήγαν όλα καλά και δεν θρήνησες, το ότι εγεμοσαν τα ματια σου εν πολλά φυσικό.

Να προσθέσω κάτι τελείως φιλικά, και ελπίζω να μεν φανώ πριχτις.
Όταν υπάρχει ήδη θέμα που ονομάζεται "Δηλητήρια 2012-13" τότε είναι καλά να τα γράφουμε όλα εκεί. Όταν πλέον σταματήσουμε να γράφουμε στο παρόν θέμα που άνοιξες τότε η συγκεκριμένη προειδοποίηση για ψατζιες θα χαθεί, και πολλοί εν θα την δούν. Το ίδιο ισχύει και με οποιαδήποτε άλλη δημοσίευση σε οποιοδήποτε άλλο θέμα. Να έχουμε ένα φορουμ όσο πιο σισταρισμενο για να μεν χαννουμαστε εμείς οι ίδιοι, αλλα πιο σημαντικό να μεν χαννουντε τόσα και τόσα γραφόμενα.

πάντα φιλικά
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”