ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Απάντηση
sotiris..
Full Member
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: 23 Οκτ 2012, 20:56

Re: Δηλητήρια στην περιοχή Δορυφορικού

Δημοσίευση από sotiris.. »

τουλαχιστον αμαν φαει πσατζι μες το κυνηγι ισος τον προλαβης με τα απαρετητα φαρμακα :? :? εμας που μας τον εψατζεψαν μες του κλουβη ζε εσικοστικαμε το πρωι να παμε να τον ταισουμε ζε ειβραμεν το πεθαμενο :twisted: :twisted: :twisted: ...αλλα τουτη η κουβεντα εγινικε περση
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από GRIGORIS »

ξερει κανεις εαν οι σκύλοι μπόρουν αν κυνηγήσουν με φιμοτρο?? το έχει δςκιμάσει κανείς?? :roll: :mrgreen:
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από nature »

Στο δάσος της Κυπαρίσσας στη Λεμεσό (πάνω από το φράκτη Γερμασόγειας). Όχι μόνο στη νέα περιοχή που άνοιξε αλλά παντού όπως είθπαν οι θηροφύλακες. Είχε μπλόκα το πρωί από τη θηροφυλακή κάτω χαμηλά στα Φοινοικάρια και πάνω ψηλά στο Πραστείο και ενημέρωνε τους κυνηγούς. Είχαν πληροφορία από χθες ότι γέμωσαν την περιοχή!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από GRIGORIS »

nature έγραψε:Στο δάσος της Κυπαρίσσας στη Λεμεσό (πάνω από το φράκτη Γερμασόγειας). Όχι μόνο στη νέα περιοχή που άνοιξε αλλά παντού όπως είθπαν οι θηροφύλακες. Είχε μπλόκα το πρωί από τη θηροφυλακή κάτω χαμηλά στα Φοινοικάρια και πάνω ψηλά στο Πραστείο και ενημέρωνε τους κυνηγούς. Είχαν πληροφορία από χθες ότι γέμωσαν την περιοχή!!!!!!!!!!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ


εχουν γεμισει την παφο με δολοματα. Ειναι η νεα μοδα των παφητον τουτη??
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Marinos »

Τουτο εινε ενα γκρουπ στο facebook για διλιτιριασεις ζοων, σκιλλων και γατων, στιν ιπεθρο κε πολι, οπου παρουσιαστουν κρουσματα διλαδι.

Εν καλα να καμετε join για να εισαστεν ενιμεροι κε που δαμε, κε να το μεταδιδετε κε παρακατο.

Σιμερα 2 σκιλλοι πεθαναν που διλιτιρια γυρο που τον κορνο.
Στο καθηκα παφο
Πυλα λαρνακα

https://www.facebook.com/SkippyKit
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από nature »

Μόλις τώρα με πήρε τηλέφωνο ένας συνάδελφος και μου είπε ότι γνωστός του την έπαθε σήμερα στο Ληστόβουνο. Περισσότερα δεν ξέρω, αν άκουσε τίποτα κάποιος άλλος συνάδελφος ας μας πει. Είχα σκοπό να πάω αύριο αλλά δεν θα πάω. Αν ισχύει η πληροφορία τι να πω, αρχίσαμε τα περσινά πάλι.

Αν μπορεί κάποιος ας επιβεβαιώσει τη πληροφορία.
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από nature »

UP κανένας τίποτα?
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από Marinos »

nature έγραψε:Μόλις τώρα με πήρε τηλέφωνο ένας συνάδελφος και μου είπε ότι γνωστός του την έπαθε σήμερα στο Ληστόβουνο. Περισσότερα δεν ξέρω, αν άκουσε τίποτα κάποιος άλλος συνάδελφος ας μας πει. Είχα σκοπό να πάω αύριο αλλά δεν θα πάω. Αν ισχύει η πληροφορία τι να πω, αρχίσαμε τα περσινά πάλι.

Αν μπορεί κάποιος ας επιβεβαιώσει τη πληροφορία.
Το Ληστόβουνο που είναι?
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από nature »

Λεμεσό φίλε, πάνω απο την Παρεκλησιά και κάτω απο το Κελλάκι. Έχει ιστορικο η ευρύτερη περιοχή και μάλλον εχασα τη βόλτα με το σκύλο αύριο. Εν να παω στις τζιήκλες.
Άβαταρ μέλους
nik
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 03 Φεβ 2011, 17:54

Re: ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ 2012

Δημοσίευση από nik »

nature έγραψε:Μόλις τώρα με πήρε τηλέφωνο ένας συνάδελφος και μου είπε ότι γνωστός του την έπαθε σήμερα στο Ληστόβουνο. Περισσότερα δεν ξέρω, αν άκουσε τίποτα κάποιος άλλος συνάδελφος ας μας πει. Είχα σκοπό να πάω αύριο αλλά δεν θα πάω. Αν ισχύει η πληροφορία τι να πω, αρχίσαμε τα περσινά πάλι.

Αν μπορεί κάποιος ας επιβεβαιώσει τη πληροφορία.

Φίλε μ τελικά ισχύει αυτό ? Έμαθες κάτι άλλο ?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”