Περιοχες με δηλητηρια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Κοπέλια μακάρι να μπορούσα να σας δώσω περιγραφή αλλά το ξαδέρφι δεν του έδωσε σημασία και ήταν και μακριά.
Ότι επαράγινε το κακό ούλοι ξέρουμεν το. Το τι μπορούμε να κάνουμε εν τω πρόβλημα!
Πάντως έχω το νου μου γιατί ο εγκληματίας πάντα στρέφεται πίσω να δει τι εκατάφερε.

Μεν με φκάλετε πελλόν αλλά να σας πω και τι υποψιάζομαι. Έτσι μου λέει η λογική μου. Ο παρέας λογικά είναι λαθροθήρας. Αν και απαγορευμένη η περιοχή εντούτοις εβρέθουνταν 2-3 μιτσιοί και εδιούσαν το γυρόν τους με τα σκυλούθκια του. Ελαώσαν τους λαούς του παρέα και είπε να ξεπαστρέψει τους σχίλους τους να κάμει και εκείνος τη δουλειά του με την ησυχία του. Γιατί ποιος άλλος λόγος να υπάρχει σε περιοχή που επηέναν μόνο 2- 3 άτομα; Απλά μια σκέψη τούτη.

Έτσι όπως μας κατάντησαν καμιά φορά παρακαλώ και γω που μέσα μου να μην βρεθεί κανένας που τούτους που βάλουν ψατζές γιατί έτσι που τους έχουμε άχτι εννά κάμουμε κανένα κακό μεγάλο πάνω στα νεύρα μας και εννά μπερτέψουμε και ας έχουμε δίκαιο.

Lagos έχεις μήνυμα.
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΜΟΥ ΨΑΤΣΙΨΟΥΝ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤ`ΑΝΑΘΕΜΑ ΤΣΕ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΣΟΤΟΝ ΤΣΕ ΜΕΣ ΤΟΝ ΦΡΑΚΤΙ ΑΘΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΒΑΛΙ ΨΑΤΣΙΕΣ ΕΝΕΝ ΑΝΘΡΟΠΟΣ ΕΝ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΠΟΥ ΓΑΡΟΣ
EPANIEL POWER
sotiris!129

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Περσυ ο Nicos διπλα απο τα κλουβια του σχεδον (περιοχη που φιμιζεται για τους λαγους της) εβγαλε τους σκυλους του βολτα και βρικε τελια τα οποια ξεστισε!
μετα απο λιγες μερες εβγαλε ξανα τους σκυλους του βολτα 2 drachaar καθαροαιμα
και το 1 απο αυτα ειναι μακαριτης απο ψαζι γιατι τολμισε να ξεστισει τα τελεια!!!
Άβαταρ μέλους
DT11
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 05 Μαρ 2012, 20:33
Τοποθεσία: Δερύνεια,Αμμόχωστος

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από DT11 »

σημερα καποια ατομα επειαν και εβαλαν ψατζι τζι που την σινιθισμενη ο ενας ο γερμανικος ποιντερ εφαντιν τζαι εψοισε σε 10 λεπτα.Εβαλα του τζαι αντιδοτο για να στρεψει αλλα εν εστρεψε.Η αλλη η σκιλλα εν εφαε πολλι αλλα πψιχομαχι.Φενετε μου εν θα ζισει.Η σκιλλα ηταν 10 μηνων αψογη πανο στο κινιγι λαγου και ο αλλος 4 χρονον εκλισεντα προχτες αψογος πανο στα κινιγια του φτεροτου και λιγο στον λαγο.Περιοχη Αγιας Ναπας πισω που το σχολειο κοντα στο σπιτια.Τα σκιλλια επιαν του κολου.Οι ανθρωποι που την εβαλαν εν θα γλιτωσουν ευκολα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DT11 την 18 Απρ 2012, 19:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από HUNTER »

DT11 έγραψε:σημερα καποια ατομα επειαν και εβαλαν ψατζι τζι που την σινιθισμενη ο ενας ο γερμανικος ποιντερ εφαντιν τζαι εψοισε σε 10 λεπτα.Εβαλα του τζαι αντιδοτο για να στρεψει αλλα εν εστρεψε.Η αλλη η σκιλλα εν εφαε πολλι αλλα πψιχομαχι.Φενετε μου εν θα ζισει.Η σκιλλα ηταν 10 μηνων αψογη πανο στο κινιγι λαγου και ο αλλος 4 χρονον εκλισεντα προχτες αψογος πανο στα κινιγια του φτεροτου και λιγο στον λαγο.Περιοχη Αγιας Ναπας πισω που το σχολειο κοντα στο σπιατια.Τα σκιλλια επιαν του κολου.Οι ανθρωποι που την εβαλαν εν θα γλιτωσουν ευκολα
Φιλε, λυπαμε για τους σχιλλους σου. Τουτους πρεπη να τους εβρης τσε να τους ταισης φουραταν να παν σταναθεμα.
Αλλη φορα να εσηις μαζι σου μιαν μπουκαλουα με αλαρμη τσε μονομιας μολις του δοκης του σηιλλου κσερνατα ουλλα. Τα χαπια πριν τα δοκις στον σηιλλο να τα τριφης λιο μετα σηερκα σου να σπασουν να γινουν σκονη τσε μετα γυρτου τσε νερο μεσ στο στομα. Οι ενεσης οι εμετικες εν ενι τσε τοσο καλες.
Άβαταρ μέλους
DT11
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 05 Μαρ 2012, 20:33
Τοποθεσία: Δερύνεια,Αμμόχωστος

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από DT11 »

οι ψατζι ηταν υγρο
Άβαταρ μέλους
DT11
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 05 Μαρ 2012, 20:33
Τοποθεσία: Δερύνεια,Αμμόχωστος

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από DT11 »

DT11 έγραψε:σημερα καποια ατομα επειαν και εβαλαν ψατζι τζι που την σινιθισμενη ο ενας ο γερμανικος ποιντερ εφαντιν τζαι εψοισε σε 10 λεπτα.Εβαλα του τζαι αντιδοτο για να στρεψει αλλα εν εστρεψε.Η αλλη η σκιλλα εν εφαε πολλι αλλα πψιχομαχι.Φενετε μου εν θα ζισει.Η σκιλλα ηταν 10 μηνων αψογη πανο στο κινιγι λαγου και ο αλλος 4 χρονον εκλισεντα προχτες αψογος πανο στα κινιγια του φτεροτου και λιγο στον λαγο.Περιοχη Αγιας Ναπας πισω που το σχολειο κοντα στο σπιτια.Τα σκιλλια επιαν του κολου.Οι ανθρωποι που την εβαλαν εν θα γλιτωσουν ευκολα
επιεν και η σκιλλα
dimitris savva

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από dimitris savva »

ελπίζω με τον ίδιο τρόπο να παν και εκείνη που έβαλαν την ψατζή!!
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από GiorgosT »

ΚΡΙΜΑΣ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΣ...
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Άβαταρ μέλους
DT11
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 05 Μαρ 2012, 20:33
Τοποθεσία: Δερύνεια,Αμμόχωστος

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από DT11 »

ελιπιθικατα ειλικρινα ε κοττουσαν μες στα σιερκα μου
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”