Περιοχες με δηλητηρια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από admin »

Ένας φίλος πήγε περίπατο να δεί κάτι σπίτια στα καμπιά εκεί που είναι τα νεόκτιστα σπίτια και βρήκε σκύλο κυνηγετικό ψοφησμένο και πιο κάτω δηλητήρια -Προσοχή
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από Anthimos »

admin έγραψε:Ένας φίλος πήγε περίπατο να δεί κάτι σπίτια στα καμπιά εκεί που είναι τα νεόκτιστα σπίτια και βρήκε σκύλο κυνηγετικό ψοφησμένο και πιο κάτω δηλητήρια -Προσοχή

Εκει εχει το σπίτι του ενας διαβόητος " οικολογος " που έκαμε εκατονταδες επιστολες στο Υπουργειο Εσωτερικών και τελικα εκλεισαν την περιοχη και όποτε πηγαιναμε κυνηγι εκει μας εριχνε πέτρες με το λαστιχο !!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από AndreasDr »

Φίλε εδώκαν ένα κομμάτι μετά το Καλό Χωριό προς Φαρμακά, κάπου στα δεξιά. εγώ ήμουν κάπου τσιαμέ αλλά πιο μέσα! στέλνω σου π.μ.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από AndreasDr »

Ρε κοπέλια για πού στην Κλήρου λαλείτε;;
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Vasilis-beagle
Full Member
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 12 Οκτ 2011, 10:40

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από Vasilis-beagle »

ε κοπελια πειτε μας που ακριβως στην κληρου να μην παμε θηματα...εν το κομματι που εν δεξια του κυριου δρομου που παμε φικαρδου? κανενα τοπο που εν εχει ψατζες εχει?
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Όποτε μπω μέσα στο φόρουμ η έννοια μου είναι να μην δω κόκκινο το θέμα «ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ».
Σήμερα ήρθε η σειρά μου να γράψω σε τούτο το θέμα.

Περιοχή Πουπές στο Αλεθρικό από τις Αγγλισίδες μέχρι κάτω στο Αλεθρικό εγεμώσαν το ψατσιές.

Εβάλαν και μέσα στο τελιασμένο πάνω στην αντένα. Δεν αφήσαν σχιλλο ζωντανό. Το κακό έγινε εψές τη νύχτα ή σήμερα το πρωί επειδή χτές ήταν καθαρά εκεί πάνω.

Το ξαδέρφι μου είδε μια τετράτροχη το πρωί που αλόνιζε τις αντιπυρηνικές. Δεν έδωσε σημασία όμως. Πρέπει να είναι εκείνος.
Προσπαθήσαμε να μαζέψουμε όσες μπορούσαμε. Εγεμώσαμε ένα σακκουλούι "σουβλάκια".
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΦΙΛΕ ΕΝ ΣΙΜΕΝΗ ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΤΕΤΡΑΤΡΟΧΙ ΟΤΙ ΤΣΙΝΙΑ ΛΑΟΥΣ Ι ΟΤΙ ΒΑΛΙ ΨΑΤΣΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΜΝΙ ΤΟ ΧΟΜΠΙ ΤΟΥ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΠΟΠΤΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΖΑΝΙ. ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ ΜΕΣ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΑΝΑΒΑΣΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ ΣΙΜΕΝΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΠΤΟΣ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΠΙΟΣ
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΟ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΒΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΙΞΕΙΣ
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από LAGOS »

Φίλε μου δώσε λίγες πληροφορίες και αποδείξεις εν χρειάζουντε. Τι κάνειι νιάου νιάου στα κεραμίδια? ΚΑι για να μην διαμαρτυρηθεί ο φίλος ΑPOLLON ήδη υπάρχουν πληροφορίες για κάποιον με τετράτροχη στην περιοχή.
Τούτη η κατάσταση εξέφυγε πολλά τις τελευτέες μέρες.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από Anthimos »

LAGOS έγραψε:Φίλε μου δώσε λίγες πληροφορίες και αποδείξεις εν χρειάζουντε. Τι κάνειι νιάου νιάου στα κεραμίδια? ΚΑι για να μην διαμαρτυρηθεί ο φίλος ΑPOLLON ήδη υπάρχουν πληροφορίες για κάποιον με τετράτροχη στην περιοχή.
Τούτη η κατάσταση εξέφυγε πολλά τις τελευτέες μέρες.

Όντως σαν να τζαι επαράγινε το κακο.......
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”