Περιοχες με δηλητηρια

Απάντηση
tzoumerka
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 08 Σεπ 2010, 15:39

Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από tzoumerka »

Κοπελια,

γραψτε περιοχες που εχετε ακουσει ή ξερετε οτι εχει δηλητηρια για τους σκυλους για δυο λογους,
πρωτο να μαθουμε και εμεις και δευτερο να τα στειλουμε και στην θηρα μηπως και καταφερουν και πιασουν τα καθαρματα που το κανουν.
stellis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 28 Οκτ 2010, 21:02
Τοποθεσία: leukwsia

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από stellis »

ΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΛΩΝΑ ΣΚΟΤΩΣΑΝ 15000 EURO ΣΚΥΛΙΑ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
sotiris!129

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

οι μαλακες τη φτεεν τα σκυλια εν πα ναν 5ευρο τετιους αθρωπους πρεπει να τους καμουν σαπουνια...πριν 2 χρονια εδηλητιριασαν μου και μενα ενα σκυλο που ειχα(σαλονιου 12 χρονον ειμαι 23 τωρα δηλαδη ειχα τον που τον ζερω που θημουμε εμενα ) ηβρα τον η ωρα 2 τι νυχτα μεστην μεσι του δρομου εξω που το σπιτι μου και εσπαρταραν στα χερια μου για 15-20δεφτερολεπτα και επαιθανε... ηλικρινα ααααν ηξερα πιος ηταν θα τον επαιζα την ιδια ωρα στα αρχ...ια να παιθανει πιο τραγικα που το σκυλο μου, την επομενη μερα ηβρα ακομα 3 γατους και 1 αλλο σκιλακι νεκρα στιν γειτονια 30-40 μετρα γιρο απο το σπιτι μου!
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από lagomania »

Οι ανεγκεφαλοι πηγα χθες το απογευμα για αναγνωριση και παραλιγο να χασω τα σκυλια μυο εφαγε ο γιουρα μου ψατζη και οσο και καταφερα να τον γλιτωσω :| φυσικα εμαθα ποιος εβαλε εκει δηλητηρια και τον βρηκα και μου ζητουσε συγνωμη και οτι εβαλε για αλεπουδες ο μλκας
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από tracker686 »

lagomania έγραψε:Οι ανεγκεφαλοι πηγα χθες το απογευμα για αναγνωριση και παραλιγο να χασω τα σκυλια μυο εφαγε ο γιουρα μου ψατζη και οσο και καταφερα να τον γλιτωσω :| φυσικα εμαθα ποιος εβαλε εκει δηλητηρια και τον βρηκα και μου ζητουσε συγνωμη και οτι εβαλε για αλεπουδες ο μλκας
παιδεια σας παρακαλω βαλετε και περιοχες που εχει φολες μηπως και μπορουμε να βοηθεισουμε η να αποτρεψουμε καποια αλλη δηλητιριαση που εχει προθεσει καποιος αλλος συναδελφος να παει....
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από lagomania »

ΣΑΡΑΜΑ ΠΑΦΟΣ
JiniosEmba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 28 Σεπ 2010, 19:18

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από JiniosEmba »

σταυρος της μυνθης (γκολφ,τσαδα)
sotiris!129

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ΑΓΙΟ ΣΟΖΟΜΕΝΟ ΣΗΜΕΡΑ επιασεν ο σκυλος μου ενα κοματι μιλα ζε ισια ισια που τον ιδα ζε εφοναξα του ζε εφτιχος εξαπολισεντο 99.9/100 ψαζι εν ειμαι σιγουρος γιατι δεν μου εξανατυχε να δω αλλα οσους ερωτησα ειπαν μου ηταν ψαζι...κονδα στιν προτη μαντρα μολις μπις του Αγιου Σοζομενου
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από admin »

Άλωνα , Αγ Ιωάννης του Αγρού, Αλέκτρορα (λάκκος του Φράγκου)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από LAGOS »

ΑΓΙΟΙ ΒΑΒΑΤΣΙΝΙΑΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΒΑΒΑΤΣΙΝΙΑ!
Μόλις που την γλυτώσαμε χτές. Τρέχαμε όλο το πρωινό στους κτηνίατρους. Σημασία όμως έχει οτι καταφέραμε και γλυτώσαμε ενα απο τα καλύτερα μας σκυλιά.
Μακάρι να είμαστε οι τελευταίοι που πέρασαν έτσι δοκιμασία.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”