Περιοχες με δηλητηρια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από AndreasDr »

Ρε φίλε εγώ άρκησα να πάω και την ώρα που επήεννα είδα ένα διπλοκάμπινο μαύρο και ένα άλλο τύπου pajero να φεύκουν πατημένοι, αμέσως έπιασε με ο παρέας μου που ήταν τσιαμέ που το πρωί και είπε μου ότι εφάν 3-4 σκυλιά ψατζή και φεύκουν άρων άρων. Ξέρω για κάποιον που ήταν με κάτι segugio που την έπαθεν και ένας άλλος απο Λεμεσό. Ο παρέας μου έπιαν τους πάνω του 2 σκυλιά και έφυε. Εσύ που ακριβώς ήσουν;;
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
johnycy-
Full Member
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 12 Σεπ 2011, 16:28

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από johnycy- »

Εμεις ειμασταν αριστερα πουκατο που το φυλακιο με 5 μπηγκλ κουταβια , εκεινοι με το μαυρο διπλοκαμπινο ειχαν και εναν ασπρο σκυλλο ηταν δεχια πουκατο που τεσ πετρες εσικοσαν και 2 φορες λαο , τωρα τζινοι με τπ pajero αν δεν καμνω λαος εν στες τζικλες που ηταν , ος τες 0930 που ειμουν τζαμε
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από miky55 »

AndreasDr έγραψε:SOS δηλητήρια περιοχή φυλάκιο Πέτρας-μεταλλίο Σκουριώτισσας. Δυστηχώς επάθαν την πολλοί σήμμερα, διότι εχτές τίποτε δέν είχε , κάποιοι έδρασαν εψές. :evil:
ΑΝΤΡΕΑ ΜΑ ΕΔΩΣΑΝ ΠΑΛΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΕΚΠΕΔΕΥΤΙΚΑ;
sotiris!129

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Αντρεα μολις μου αλλαξες τα σχεδια του σαββατοκυριακου μου!!!
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από AndreasDr »

Ναι κύριε Μιχάλη, εδώσαν απο το αεροδρόμιο Λευκωσίας μέχρι την Κορωνιά, και μετά το κομμάτι απο την πεζίνα της Ευρύχου μέχρι λλίο πριν την Σκουριώτισσα. (στο ενδειάμεσο είναι το Φυλάκιο Πέτρα).
Εντομεταξύ επιδή θέλω να είμαι πάντα ξιγημένος, εδιασταύρωσα σήμμερα τες πληροφορίες και όντως είχε δηλητήρια, εμίλησα με τον κτηνίατρο μου για άλλο θέμα και ερώτησα τον αν έτυχε τίποτε εχτές, είπε μου επήραν του έναν σκύλλο που έφαε μίλλα με δηλητήριο, είπεν του ο ιδιολτήτης ότι επίε "στην νεκρα, ποτζι στην Σκουριώτισσα".
Όπως και να έχει, Σωτήρη εχαλάσαν και τα δικά μου σχέδια, έν έμεινε τόπος να πάμε, η μισή νεκρά έχει ψατζές, η άλλη μισή εν χωράφκια και ότι μινήσκει έν στέκει λαός μέσα διότι πάμε μια φάουσα πλάσματα. Καιρός για φίμωτρα, κύριε Μιχάλη περιμένω να μου στήλεις φωτογραφίες με τα δικά σου.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
chrys
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 25 Ιαν 2011, 13:56

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από chrys »

κοπελια περιοχη του ποταμου στο ακακη μετα το αγαλμα του μακαριου δεξια που ειναι το γεφυρι εβαλαν πσατζιες επεθανε σημερα η σκυλλα μου
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από AndreasDr »

Φίλε μου μακάρι να μήν το μάθαινες με έτσι τρόπο...
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
KYNIGOSDK
Full Member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2011, 19:49
Τοποθεσία: KAMATEΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από KYNIGOSDK »

chrys έγραψε:κοπελια περιοχη του ποταμου στο ακακη μετα το αγαλμα του μακαριου δεξια που ειναι το γεφυρι εβαλαν πσατζιες επεθανε σημερα η σκυλλα μου
ΚΡΙΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΠΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΡΕΜΑΣΜΑ :evil:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από 'petros' »

chrys έγραψε:κοπελια περιοχη του ποταμου στο ακακη μετα το αγαλμα του μακαριου δεξια που ειναι το γεφυρι εβαλαν πσατζιες επεθανε σημερα η σκυλλα μου
ρε φιλε λυπαμαι για την απωλεια του σκυλου σου. ηταν μια μπρακουα και ειχες μπλε αυτοκινητο και ηρθες στο σουπερμαρκετ Α&Ο?
Εαν ναι ημουν στη παρεα που βαλαμε την ενεση στο σκυλο μολις εφτασες εκει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 'petros' την 05 Μαρ 2012, 09:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Bracco Italiano
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 21:18

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από Bracco Italiano »

chrys έγραψε:κοπελια περιοχη του ποταμου στο ακακη μετα το αγαλμα του μακαριου δεξια που ειναι το γεφυρι εβαλαν πσατζιες επεθανε σημερα η σκυλλα μου
Φιλε πραγματικα λυπαμε για την απωλεια σου. Ειναι μια εμπειρια που δεν πρειπει να την ζει κανενας ανθρωπος γιατι το να χανεις το σκυλλο σου ειναι σαν να χανεις ενα παιδι σου, το φιλο σου την οικογενεια σου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”