Περιοχες με δηλητηρια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από tracker686 »

sotiris!129 έγραψε:ΑΓΙΟ ΣΟΖΟΜΕΝΟ ΣΗΜΕΡΑ επιασεν ο σκυλος μου ενα κοματι μιλα ζε ισια ισια που τον ιδα ζε εφοναξα του ζε εφτιχος εξαπολισεντο 99.9/100 ψαζι εν ειμαι σιγουρος γιατι δεν μου εξανατυχε να δω αλλα οσους ερωτησα ειπαν μου ηταν ψαζι...κονδα στιν προτη μαντρα μολις μπις του Αγιου Σοζομενου
εφιλε μα απο που εισαι,απο τον ποταμο και τον αγιο σοζωμενο εγω και ενας φιλος μου μαζεψαμε μια τσεντα μιλλα του χοιρου και εκρουσαμεν τες,μακαρι να δω εκεινων που τες εβαλε και ειμαι καλος για εκεινον,επειδη εγω ειμαι της περιοχης,ηταν ψατσι και ευτυχος που εγλυτωσεν ο σκυλλος σου γιατι καποιον αλλων δεν ειχαν την ειδια τυχη με εσενα...
JiniosEmba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 28 Σεπ 2010, 19:18

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από JiniosEmba »

να παν σταναθεμα τζινι που βαλλουν ψατζιες
sotiris!129

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε μου ειμαι που τα λατσια και επιδη επερνα το σκυλο γιρο σε ζινες τες περιοχες πρην το κυνηγι τις φασας και ηταν καθαρος ο τοπος ειμουν και ανενιας θεμας...εγω εν το εκρουσα επιδη ειχα την ενια του σκυλου ζινι τιν στιγμη αμπα ζε εχει και αλλι λιο πιο κατω επια μια μεγαλι πλακα που ειχε ζιαμε ζε εκατσα τιν πουπανω...ναι ηταν οπως την μιλλαν του χοιρου!
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από tracker686 »

sotiris!129 έγραψε:φιλε μου ειμαι που τα λατσια και επιδη επερνα το σκυλο γιρο σε ζινες τες περιοχες πρην το κυνηγι τις φασας και ηταν καθαρος ο τοπος ειμουν και ανενιας θεμας...εγω εν το εκρουσα επιδη ειχα την ενια του σκυλου ζινι τιν στιγμη αμπα ζε εχει και αλλι λιο πιο κατω επια μια μεγαλι πλακα που ειχε ζιαμε ζε εκατσα τιν πουπανω...ναι ηταν οπως την μιλλαν του χοιρου!
μονον ετσι ρε φιλε,να τις βαλουν αλλοι και να τα μαζευκουμεν εμεις....εγω δεν εχω ετσι εννοια γιατι εμεναν η σκυλλα μου εμαθα την να μην περνει τιποτε που το εδαφος,αλλα ειδα και επαθα να την μαθω...
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από Costas_ »

Φίλε πως την έμαθες να μην τρώει τπτ που χαμέ? Νομίζω ότι εν γεωργοί που εβάλαν τις ψαζιές στον Αγιο Σωζόμενο για να μέν μπαίνουν μές τα χωράφια τους οι σκύλοι - βασικά να μεν πατά πλασμα εκεί ετσι να μεν μπαινει κανένας... στην Αλωνα τελικά απ΄'οτι φαίνεται εν κυνηγοί που βάλαν τις ψατζιές... κυνηγετικές αντιζηλίες βλέπετε.....
antonisn
Full Member
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 13 Σεπ 2010, 10:41

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από antonisn »

ΦΙΛΟΙ ΜΟΙ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΕΩΡΓΟΙ ΠΟΥ ΒΑΛΛΟΥΝ ΨΑΤΖΙΕΣ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ , ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΑΦΟΥ ΟΙ ΛΑΓΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΖΗΜΙΕΣ ΣΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ.ΟΠΟΤΑΝ ΟΙ ΓΕΩΡΓΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ ΤΟΥΣ(ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΤΟΥΣ. ΑΝ ΜΗΤΕ ΑΛΛΟ ΟΤΑΝ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΦΥΤΑ ΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΛΥΓΟΥΝ ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΩΜΕ ΕΜΕΙΣ)
Άβαταρ μέλους
panayiotis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 23:35

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από panayiotis »

Costas_ έγραψε:Φίλε πως την έμαθες να μην τρώει τπτ που χαμέ? Νομίζω ότι εν γεωργοί που εβάλαν τις ψαζιές στον Αγιο Σωζόμενο για να μέν μπαίνουν μές τα χωράφια τους οι σκύλοι - βασικά να μεν πατά πλασμα εκεί ετσι να μεν μπαινει κανένας... στην Αλωνα τελικά απ΄'οτι φαίνεται εν κυνηγοί που βάλαν τις ψατζιές... κυνηγετικές αντιζηλίες βλέπετε.....
Φιλε και εγω ετσι ακουσα για την Αλωνα
Ακουσα ουι ηταν δυο διαφορετικες παρεες που Κοτσινοχωρκατες και βαλει ψατζιες η μια για την αλλη...οι ΜΑΛΑΚΕΣ

Και καλα τουτα τα πλασματα εν σκεφτουνται οτι ενεν μονοι τους που τζινιουν και τες ψατζιες μπορει να τςσ φαει ο σιηλος του οποιουδηποε ??? Αλλα πεμου κοφτι τους τζινους
HUNTING FOR EVER
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Τελικα οι κοτζινοχωρκατες παντου εν να δειξουν το νου τους ....
The best there is
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από HUNTER »

ΡΕ ΚΟΠΕΛΛΙΑ. ΟΙ ΚΟΤΣΙΝΟΧΟΡΚΑΤΕΣ ΕΝ ΟΥΛΛΟΙ ΒΕΡΚΕΣ ΚΣΙΜΑΡΙΣΜΕΝΕΣ. ΟΤΙ ΤΣΙΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΜΟΥΝ ΕΝ ΧΑΛΑΛΛΙΝ ΤΟΥΣ.
Άβαταρ μέλους
panayiotis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 23:35

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από panayiotis »

HUNTER έγραψε:ΡΕ ΚΟΠΕΛΛΙΑ. ΟΙ ΚΟΤΣΙΝΟΧΟΡΚΑΤΕΣ ΕΝ ΟΥΛΛΟΙ ΒΕΡΚΕΣ ΚΣΙΜΑΡΙΣΜΕΝΕΣ. ΟΤΙ ΤΣΙΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΜΟΥΝ ΕΝ ΧΑΛΑΛΛΙΝ ΤΟΥΣ.
Το προβλημα φιλε μου εν οτι εν τους καμνουν τιποτε. εν γι' αυτο που καθε χρονο η κατασταση γινεται και χειροτερη μαζι τους
HUNTING FOR EVER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”