Περιοχες με δηλητηρια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

chrys έγραψε:κοπελια περιοχη του ποταμου στο ακακη μετα το αγαλμα του μακαριου δεξια που ειναι το γεφυρι εβαλαν πσατζιες επεθανε σημερα η σκυλλα μου
:( :( :( :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από Laurona »

Ειλικρινα κατι πρεπει να γινει ΑΜΕΣΑ με αυτο το θεμα.

Εχει ξεχειλισει το ποτηρι.

Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι δεν υπαρχουν τροποι ελεγχου, οτι κανενας δεν βλεπει ποτε τιποτε και κανεναν.....

Η δηλητηριαση μαζι με την λαθροθηρια και η μη αμεση εκδικαση και επιβολη της νομοθεσιας , στην αυστηροτερη της μορφη σε σχεση με τα πασης μορφης αδικηματα ειναι ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Αν αυτα καταπολεμηθουν, με κυριο αξονα το τελευταιο, το οποιο θα μετριασει αμεσα τα πρωτα, τοτε μονο θα δουμε ασπρη μερα.

Αμα ΕΜΕΙΣ σταματησουμε να καλυπτουμε γνωστους -αγνωστους - κουμπαρους - φιλους - συγγενεις και επιβληθει η νομοθεσια οπως προνοειτε, θα δουμε ΑΜΕΣΑ αποτελεσματα.

Προς το παρον ομως.............μεις κλαιμε, εμεις πληρωνουμε, και εμεις βλεπουμε να καταστραφονται η κυνηγετικη μας κληρονομια και οι κοποι μας

Φιλε ειλικρινα λυπαμε για την σκυλιτσα σου :(
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από GiorgosT »

τι να πει κανεις ποσο απανθρωποι ειναι καπιοι. κριμα το σκυλλι.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από FRANCHI »

Κρίμα φίλε λυπάμαι πολύ που έχασες το σκύλο σου :(
I believe half of what I see and nothing of what I hear
chrys
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 25 Ιαν 2011, 13:56

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από chrys »

'petros' έγραψε:
chrys έγραψε:κοπελια περιοχη του ποταμου στο ακακη μετα το αγαλμα του μακαριου δεξια που ειναι το γεφυρι εβαλαν πσατζιες επεθανε σημερα η σκυλλα μου
ρε φιλε λυπαμαι για την απωλεια του σκυλου σου. ηταν μια μπρακουα και ειχες μπλε αυτοκινητο και ηρθες στο σουπερμαρκετ Α&Ο?
Εαν ναι ημουν στη παρεα που βαλαμε την ενεση στο σκυλο μολις εφτασες εκει.
ναι πετρο εγω ημουν νασαστε καλα ........ μακαρη τζινος που το εβαλε να παει με χειροτερο τροπο ....... ακομη θωρω την μπροστα μου ...... ο θεος εννεν καμηλαρης
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από dangerous »

chrys έγραψε:
'petros' έγραψε:
chrys έγραψε:κοπελια περιοχη του ποταμου στο ακακη μετα το αγαλμα του μακαριου δεξια που ειναι το γεφυρι εβαλαν πσατζιες επεθανε σημερα η σκυλλα μου
ρε φιλε λυπαμαι για την απωλεια του σκυλου σου. ηταν μια μπρακουα και ειχες μπλε αυτοκινητο και ηρθες στο σουπερμαρκετ Α&Ο?
Εαν ναι ημουν στη παρεα που βαλαμε την ενεση στο σκυλο μολις εφτασες εκει.
ναι πετρο εγω ημουν νασαστε καλα ........ μακαρη τζινος που το εβαλε να παει με χειροτερο τροπο ....... ακομη θωρω την μπροστα μου ...... ο θεος εννεν καμηλαρης

xrisanthe o xristos eimai ειπεν μου το ο κωστας οτι ειρτες στο μαγαζι αρων αρων αλλα δεν επρολαβετε την σκυλου,,πολλα κριμα ρε φιλε πραγματικα στην θεση σου εμπορουσαμε να ειμαστε και εμεις αφου πολλα συχνα παμε εκει..δυστυχως δεν μπορουμε να ελεξουμε τουτην κατασταση..εγω τουλαχιστο εν μπορω να σκεφτω ενα τροπο..

πετρο κανονισε να σε γνωρισω δεν ηξερα οτι εισαι πελατης μου
καμεις παρεα με τον πανικο και τον ζαρτιλη φατσικος πρεπει να σε ξερω
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από 'petros' »

'petros' έγραψε:
chrys έγραψε:ναι πετρο εγω ημουν νασαστε καλα ........ μακαρη τζινος που το εβαλε να παει με χειροτερο τροπο ....... ακομη θωρω την μπροστα μου ...... ο θεος εννεν καμηλαρης
ρε φιλε λυπαμαι για την απωλεια του σκυλου σου. ηταν μια μπρακουα και ειχες μπλε αυτοκινητο και ηρθες στο σουπερμαρκετ Α&Ο?

πετρο κανονισε να σε γνωρισω δεν ηξερα οτι εισαι πελατης μου
καμεις παρεα με τον πανικο και τον ζαρτιλη φατσικος πρεπει να σε ξερω
ο ανηψιος του πανικου εν γαμπρος μου
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από AU-79 »

chrys έγραψε: ναι πετρο εγω ημουν νασαστε καλα ........ μακαρη τζινος που το εβαλε να παει με χειροτερο τροπο ....... ακομη θωρω την μπροστα μου ...... ο θεος εννεν καμηλαρης

Αθρωπουθκια...θελουν θανατο με το ιδιο νομισμα εν ετσι στιγμες που διερωτουμαστε σε ποια κατηγορια θα θελαμε να ανηκουμε στα ζωα η στους αθρωπους :?: . Πραγματικα φιλε λυπαμαι για τη σκυλλα σου.

Δειται και ενα βιντεο απο Ελλαδα που στηναν θηλιες καποια αλλα αθρωπουθκια http://youtu.be/LySxDUHsPEg
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από πανικος »

φιλε λυπαμε για τον σκυλλο σου πραγματικα .
τωρα στο θεμα της προηγουμενης σελιδας με τους κοκκινοχωριατες μαλλον αθωονομαστε γιατι τετοια εποχη δεν νομιζω να ερχομαστε τζικατω για να ψακωσουμε τους τοπους σας :!:
εδω στες περιοχες μασ παντως δεν ακουσα να ψακωσουν σκυλια πουθενα.παντως τετοια που γραψετε για ολους μας ειμαστε βερκες ξιμαρισμενες κτλ δεν περιμενα λυπαμαι για ορισμενους με το τροπο που σκεφτονται :shock:
δεν πειραζει ομως προσωπικα βαρεθηκα και δεν ασχολουμαι με σχολια οπως τα προηγουμενα.να ξερετε ομως αν ερθετε κοκκινοχωρια και χρειαστειτε βοηθεια η φιλοξενια σιγουρα καποιος ΞΙΜΑΡΙΣΜΕΝΟΣ θα σας την δωσει γιατι ποδα ακομα εχει ανθρωπια ξερουμε τι θα πει φιλοξενια και τι θα πει να βοηθας καποιον σε δυσκολες ωρες,
στες πολεις σας μαλλον δυσκολο να βρειτε εστω και εναν :!:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από Laurona »

Το θεμα δεν ειναι ρε παιδια να πουμε ποιος τες βαλλει.....το θεμα ειναι το να δειξουμε ποιος τες βαλλει.

Μπορουμε να εβρουμε τροπο να καταδειξουμε τους δολοφονους?

Μπορουμε να ζητησουμε να μαθουμε εαν προνοει ο νομος κατι, να δουμε εαν υπαρχει δικαστικο προηγουμενο, να μαθουμε πως μπορει καποιος να κατηγορισει καποιον οταν τον δει?

Διοτι εξοσον ξερω πρεπει να πιαστει επ αυτοφορο, και ξερω οτι πιασστηκαν την τελευταια πενταετια 2-3 υποθεσεις........ποτε δεν εμαθα ομως τι προεκυψε δικαστηκως.

Αρα αυτο που θελω να πω, ειναι οτι πρεπει να βρεθει λυση και να ξερουμε συγκεκριμενες ποινες, η και πιθανες ιδεες για αντιμετωπιση.

ολη μερα ειμαστε μεστα βουνα, εν δυνατον ποττε κανενας μας να μεν εκοψεν κανεναν επ αυτοφορο.

Ε και μετα? Τι δερνουμεν τον και κρατουμεν το τζιαμε να ρτει η αστυνομια? Αφου παλε δεν ειναι απ αυτοφορο, μπορει να πει ενα σωρο δικαιολογιες, που θα σταθουν δικαστικως δυστυχως.

Ειναι πολυ μπερδεμενη η κατασταση και πρεπει να βρεθει ΑΜΕΣΑ λυση.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”