Περιοχες με δηλητηρια

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΑΛΙ ΚΤΥΠΗΣΕ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ.ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΟΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕ ΤΩΡΑ.ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΞΥ ΦΙΛΟΥΣΑΣ ,ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΑΡΜΙΝΟΥ.ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΙΔΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΣΚΥΛΙΑ ΑΠΟ ΧΑΜΩ.ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ. :twisted:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από admin »

Και στην Ορεινή Λευκωσία γέμισαν τους ποταμούς με φόλες ένας φίλος χθές παρολίγο να χάσει τα δύο του σκυλιά . Περιοχή θα βάλω μετά γιατί μου διαφεύγει το όνομα
Προσέχουμε...για να έχουμε
sotiris NIKOLAOU

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

admin έγραψε:Και στην Ορεινή Λευκωσία γέμισαν τους ποταμούς με φόλες ένας φίλος χθές παρολίγο να χάσει τα δύο του σκυλιά . Περιοχή θα βάλω μετά γιατί μου διαφεύγει το όνομα
μένοικο
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Περιοχες με δηλητηρια

Δημοσίευση από Marinos »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
admin έγραψε:Και στην Ορεινή Λευκωσία γέμισαν τους ποταμούς με φόλες ένας φίλος χθές παρολίγο να χάσει τα δύο του σκυλιά . Περιοχή θα βάλω μετά γιατί μου διαφεύγει το όνομα
μένοικο
Μα έχει και δεύτερο μένοικο πας τα βουνά????
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑ”