Ωτοασπιδες διπλες

Απάντηση
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Ωτοασπιδες διπλες

Δημοσίευση από pambs »

Θελω να αγορασω ωτοασπιδες μεγαλες για να τις φορω απο πανω απ τις κανονικές για περισσότερη μειωση θορύβου. Θα ηθελα να παρακαλεσω αν εχει κανενας και είναι διαθετειμενος να βρεθούμε αν παίξουμε μια πουλα

Με ενδιαφέρουν οι μεγαλες λεγομενες και διπλες η double can. Οπως τις Peltor τις μεγαλες και οχι όπως Beretta
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Ωτοασπιδες διπλες

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pambs έγραψε:Θελω να αγορασω ωτοασπιδες μεγαλες για να τις φορω απο πανω απ τις κανονικές για περισσότερη μειωση θορύβου. Θα ηθελα να παρακαλεσω αν εχει κανενας και είναι διαθετειμενος να βρεθούμε αν παίξουμε μια πουλα

Με ενδιαφέρουν οι μεγαλες λεγομενες και διπλες η double can. Οπως τις Peltor τις μεγαλες και οχι όπως Beretta
Πάντως όταν κοιτάζεις να προσέχεις την ένδειξη NRR (Noise Reduction Rating). Όσο πιο ψηλό τόσο το καλύτερο. Εγώ έχω με NRR 31 dB ενώ το πιο ψηλό είναι 37 dB. Από πού είσαι;
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Δημοσίευση από pambs »

Λευκωσια. Οπως αυτες http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/e ... 08&rt=mrud
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re:

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pambs έγραψε:Λευκωσια. Οπως αυτες http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/e ... 08&rt=mrud

Θα σου έλεγα αν ήσουν από Λάρνακα να βρεθούμε να δοκιμάσεις με τις δικές μου. Πάντως με ένδειξη 35 φαίνονται πολύ καλές. Στο ebay βρήκα και με ένδειξη 37 αλλά δεν γνωρίζω ποιες είναι καλύτερες συγκριτικά με τις Peltor:

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sacat ... 26_arr%3D1
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: Ωτοασπιδες διπλες

Δημοσίευση από pambs »

Φιλε 1-2 φορες το μηνα παω προπονηση Λαρνακα. Επισης θα ειμαι διακοπες οποταν αν εχεις χρονο μπορουμε να παμε και Παραλιμνι
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Ωτοασπιδες διπλες

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pambs έγραψε:Φιλε 1-2 φορες το μηνα παω προπονηση Λαρνακα. Επισης θα ειμαι διακοπες οποταν αν εχεις χρονο μπορουμε να παμε και Παραλιμνι
Έχεις π.μ
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: Ωτοασπιδες διπλες

Δημοσίευση από HarrisAce »

καλησπέρα παιδιά
Για να μην ανοίγω άλλο θέμα,ήθελα να ρωτήσω που μπορούμε να βρούμε half vest και σε τι τιμές κυμαίνονται
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Ωτοασπιδες διπλες

Δημοσίευση από admin »

Χάρη μου τα μεγάλα κυνηγετικά έχουν. φυσικά υπάρχουν κυνηγετικά και σκοπευτικά Λευκωσία σίγουρα έχει ο Real game στα λατσιά είδα εκεί
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”