μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
stelios25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2010, 23:37

μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από stelios25 »

γεια σας φιλοι σας χερετω...σημερα πηγα το πρωτο μαθημα σκοποβολης με το κυριο πετρο ιωαννου πρωταθλητη sporting στη κυπρο....ειμαι νεος κυνηγος και ειπα να παρω το σωστο δρομο...πραγματικα ο ανθρωπος με τη εμπειρια που εχει και το τροπο που σου διδασκει αν και πρωτο μαθημα ειδα διαφορα στη επωμιση μου στο πεξιμο μου απο τη γη μεχρι το ουρανο... πραγματικα καταλαβ οτι αν δεν βρεις καπιο εμπειρο ατομο τελικα να σου διξει να μαθειε καπια πραγματα δυσκολα μπενεις στο σωστο δρομο..αναφερω αυτο το θεμα απλα για οπιο ενδιαφερεταιι...γιατι και εγω απλα μια διαφημηση ειδα στο περιοδικο αλλα αποδηκτηκε οτι ειμαστε πολυ πισω σε καπια πραγματα και με το τροπο που κυνηγαμε...
mastorasrulez
Full Member
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 22:54

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από mastorasrulez »

Φίλε Στέλιο αν μπορείς και θέλεις δώσε λίγες λεπτομέρειες παραπάνω αν γνωρίζεις. Που μπορούμε να βρούμε τον κ. Πέτρο , σε πιο σκοπευτήριο κάνει μαθήματα η χρέωση πώς είναι .? θα με ενδιέφερε και έμενα η βελτίωση στο κυνήγι σαν νέος που είμαι στο χώρο αλλά επίσης και η ενασχόληση με το πήλινο στόχο πιο σοβαρά :roll:
Άβαταρ μέλους
stelios25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2010, 23:37

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από stelios25 »

φιλε εστηλασου πμ
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από Phinix »

File stilmou ta info kai emena please
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Alfa33s16v
Full Member
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: 26 Αύγ 2012, 22:21
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από Alfa33s16v »

Φιλε μου στιλε μου και μενα τα στιχεια του κυριου Πετρου μιας και ειμαι νεος σε αυτο το αθλημα και θα θελα και εγω μια σωστη κατατοπιση
If They don't hunt in heaven, Then I'm not going!!
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

99541975 ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
Alfa33s16v
Full Member
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: 26 Αύγ 2012, 22:21
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από Alfa33s16v »

Σε ευχαριστω φιλε
If They don't hunt in heaven, Then I'm not going!!
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από marios10 »

stelios25 έγραψε:γεια σας φιλοι σας χερετω...σημερα πηγα το πρωτο μαθημα σκοποβολης με το κυριο πετρο ιωαννου πρωταθλητη sporting στη κυπρο....ειμαι νεος κυνηγος και ειπα να παρω το σωστο δρομο...πραγματικα ο ανθρωπος με τη εμπειρια που εχει και το τροπο που σου διδασκει αν και πρωτο μαθημα ειδα διαφορα στη επωμιση μου στο πεξιμο μου απο τη γη μεχρι το ουρανο... πραγματικα καταλαβ οτι αν δεν βρεις καπιο εμπειρο ατομο τελικα να σου διξει να μαθειε καπια πραγματα δυσκολα μπενεις στο σωστο δρομο..αναφερω αυτο το θεμα απλα για οπιο ενδιαφερεταιι...γιατι και εγω απλα μια διαφημηση ειδα στο περιοδικο αλλα αποδηκτηκε οτι ειμαστε πολυ πισω σε καπια πραγματα και με το τροπο που κυνηγαμε...
ΦΙΛΕ ΣΤΕΛΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ Μ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΝΑ pm ΤΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΕΟΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΤΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΝ ΔΡΟΜΟ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :) :)
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
stelios25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2010, 23:37

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από stelios25 »

file pareme sto 99-832543
Άβαταρ μέλους
Alfa33s16v
Full Member
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: 26 Αύγ 2012, 22:21
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: μαθηματα σκοοποβολη με πετρο ιωαννου

Δημοσίευση από Alfa33s16v »

Γεια σας φιλοι
Το Σαββατο ειχα παει να κανω το πρωτο μαθημα σκοποβολης με τον κυριο Πετρο. Πολλη βλαγκα ο αθρωπος οσπου να με μαθει να χτιπω ενα δισκο με διοφθαλμη σκοπευση! επεκσα ενα πολλα ευκολο δισκο πανο απο 30 φορες οσπου να τον πετυχω και να καταλαβω που πρεπει να στοχεβω τελικα! και μου ειχε πει ´´ αν δεν τον εβρεις εν να μεινουμε δαμε ουλλη μερά´´
Μαζι του εμαθα τα βασικα τις διοφθαλμης σκοπευσης αν και το πρωτο μαθημα και συνεχιζοντας μαζι του θα μαθω ακομα πολι περισοτερα.
εχτες το κυνηγι εκαμα πολλα μεγαλα καλιτσια οπως ηταν αναμενομενο αλλα συνεχιζα με διοφθαλμη σκοπευση γιατι οταν την μαθω πιστευω θα γινω πολλι καλητερος απο πριν που εκανα μονοφθαλμη!
Τελικος απολογισμος 3 μεγαλα καλιτζια μια φασσα και ενα αρκοπεζουνο!
Αν μου πει καπιος πως βαζυμε και φωτογραφια για να την αναρτησω?
If They don't hunt in heaven, Then I'm not going!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”