Διεθνές σκοπευτήριο Λεμεσού 2011

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Διεθνές σκοπευτήριο Λεμεσού 2011

Δημοσίευση από Laurona »

Οχι φιλε μου αμμα εν ετσι, εν θελω να κραθκιουμε σε φορμα, ειμαστε βερυ χαππυ τσιε ετσι.

Εγω υπολογιζα μια πουλα 4-5 ευρω , τζιε 2 πακεττα φυσιεκκια αλλο 10, ε και 2 ευρω ο καφες - ετα 17-20 Ευρω, τζιε κανει. Εντζιε χοστασια.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
andreas b525
Full Member
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 13 Φεβ 2012, 16:46

Re: Διεθνές σκοπευτήριο Λεμεσού 2011

Δημοσίευση από andreas b525 »

φιλε Laurona δεν σε ξέρω αλλα και εγώ θέλω παρέα για σκοπευτήριο αν θέλεις πάμε μαζί να παίξουμε δυο πουλα να περάσουμε και την ώρα μας!
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Διεθνές σκοπευτήριο Λεμεσού 2011

Δημοσίευση από Phinix »

κοπέλια

για σκοπευτήριο - είμαι μέσα τζιεγώ

όσον για το κόστος - εξαρτάτε από τον καθένα

παράδειγμα - συμφέρει να αγοράζεις χαρτουτσιες κάσια - από μαγαζί - παρά από το σκοπευτήριο - και επίσης 2 σετ δίσκους 25 είναι πολλά οκ για κάθε φορά

επίσης - το τι κάμω εγώ είναι τα πακέτα που μου περισσεύουν από την χρονιά που τελειώνει (από τσίκλα - τρασιήλα) χρησιμοποιώ τα Τζίνα μέχρι να λίπσουν - έτσι δεν μένουν φυλαμενες οι χαρτούτσιες για χρόνια - κάνεις και μια Α οικονομία - έχεις και κάθε σεζόν καινούργια!!!

1-2 φορές το μήνα αν τα κανονίζουμε θα είναι ότι πρέπει
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Διεθνές σκοπευτήριο Λεμεσού 2011

Δημοσίευση από Savvas »

Μέσα
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
ΝΙΚΟΣ.Χ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 25 Ιαν 2012, 14:37

Re: Διεθνές σκοπευτήριο Λεμεσού 2011

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ.Χ »

ρε παιδια αν εχο χρονο της ημερα που θα παται ερχομαι και εγω .αλλα ενα μου δηξεται και δε θα περιπεζεται.θελης αδια απο την αστηνομια για μετακινηση οπλου;
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”