Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Απάντηση

Ποιά επαρχία προτιμάτε αν γίνει ο αγώνας

Λευκωσία
26
43%
Λεμεσό
15
25%
Λάρνακα
18
30%
Πάφο
2
3%
 
Σύνολο ψήφων: 61

Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
Anthimos έγραψε:Αριστε συγχαρητηρια για την αψογη διοργανωσή...
Artemis G ατε λεβεντη μου σιγα σιγα να ξεφευγεις απο την σκια του δασκαλου σου THING BIG ( σημ: το παιχνίδι στηθηκε σκοπιμα με " σιηστες " βολές γι αυτο και ο Sotiris129 εν ενιωθε καλα- ειδικα τζεινος ο D :twisted: !!!! Τωρα αν τελικα εν επειδη εν τους κουτσια κι αποφευγει τους τι να πουμε...ο Αρτεμης παντως επλυνε σε εχτες!!!)
φιλε Ανθιμε υπαρχει μια ατακα που λεει... "Θα περπατω στις σκιες σου, για να σου δειξω πως δε φοβαμαι τα σκοταδια σου. "
εσυ που μας ειδες εχτες την ωρα του αγωνα πιστευκεις οτι υπαρχει σχεση μαθητη - δασκαλου η δυο συμμαθητων ?
ο φιλος μου ο 129 αν και αδικαιολογητος εχτες πηρε αυτο που του αξιζε.... :lol:

α και γω ειπα σου το... τα κυπελλα εν λευκωσια που εν να ερτουν!!!! :D
η Κυριακη ενεν μακρια , μεν με προκαλεις αν θελεις να παιξεις καμια χαρτουτσια ! :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από christy2000 »

Τελικα το 129 πρεπει να ειναι οι μαθητες μεχρι σημερα! :lol: :lol:
Σωτηρη σωστος? :lol:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Anthimos »

Artemis G. έγραψε:
Anthimos έγραψε:Αριστε συγχαρητηρια για την αψογη διοργανωσή...
Artemis G ατε λεβεντη μου σιγα σιγα να ξεφευγεις απο την σκια του δασκαλου σου THING BIG ( σημ: το παιχνίδι στηθηκε σκοπιμα με " σιηστες " βολές γι αυτο και ο Sotiris129 εν ενιωθε καλα- ειδικα τζεινος ο D :twisted: !!!! Τωρα αν τελικα εν επειδη εν τους κουτσια κι αποφευγει τους τι να πουμε...ο Αρτεμης παντως επλυνε σε εχτες!!!)
φιλε Ανθιμε υπαρχει μια ατακα που λεει... "Θα περπατω στις σκιες σου, για να σου δειξω πως δε φοβαμαι τα σκοταδια σου. "
εσυ που μας ειδες εχτες την ωρα του αγωνα πιστευκεις οτι υπαρχει σχεση μαθητη - δασκαλου η δυο συμμαθητων ?
ο φιλος μου ο 129 αν και αδικαιολογητος εχτες πηρε αυτο που του αξιζε.... :lol:



Ναι ρε Αρτεμη με αφορμη το Αβαταρ του Σωτηρη και το οτι μας επρησε οτι εν πιο γληορος που την σκια του , ε, η σκια του εχτες επλυνεν τον τζαι απλωσεν τον να στεγνωσει :lol:
Ετω ενευριασες τον τζαι αρκεψε τις απειλές , πηαενε παιξε 2 σιηστους να λυσουν τελια τα νευρα του :)
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:η Κυριακη ενεν μακρια , μεν με προκαλεις αν θελεις να παιξεις καμια χαρτουτσια ! :lol:
μεν με προκαλεις και μεν πεζεις με την τυχη σου... :geek: :geek:
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Artemis G. »

Anthimos έγραψε:
Artemis G. έγραψε:
Anthimos έγραψε:Αριστε συγχαρητηρια για την αψογη διοργανωσή...
Artemis G ατε λεβεντη μου σιγα σιγα να ξεφευγεις απο την σκια του δασκαλου σου THING BIG ( σημ: το παιχνίδι στηθηκε σκοπιμα με " σιηστες " βολές γι αυτο και ο Sotiris129 εν ενιωθε καλα- ειδικα τζεινος ο D :twisted: !!!! Τωρα αν τελικα εν επειδη εν τους κουτσια κι αποφευγει τους τι να πουμε...ο Αρτεμης παντως επλυνε σε εχτες!!!)
φιλε Ανθιμε υπαρχει μια ατακα που λεει... "Θα περπατω στις σκιες σου, για να σου δειξω πως δε φοβαμαι τα σκοταδια σου. "
εσυ που μας ειδες εχτες την ωρα του αγωνα πιστευκεις οτι υπαρχει σχεση μαθητη - δασκαλου η δυο συμμαθητων ?
ο φιλος μου ο 129 αν και αδικαιολογητος εχτες πηρε αυτο που του αξιζε.... :lol:



Ναι ρε Αρτεμη με αφορμη το Αβαταρ του Σωτηρη και το οτι μας επρησε οτι εν πιο γληορος που την σκια του , ε, η σκια του εχτες επλυνεν τον τζαι απλωσεν τον να στεγνωσει :lol:
Ετω ενευριασες τον τζαι αρκεψε τις απειλές , πηαενε παιξε 2 σιηστους να λυσουν τελια τα νευρα του :)
τωρα ομως ο 129 θα φοβαται και την σκια του.... τους σιηστους το απογευμα...το πρωι ενα κατσω κλουβα και κατα τες 9 ενα να παω να τον εβρω....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
istriano ®

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από istriano ® »

Browning Ultra plus έγραψε:
τζαι Εκαμε μια πρωταση ο φιλοσ ο Ιστριανο για να παμε να παιξουμε λαουσ μαζι με το Γιατρο (μετα την 2 Κυριακη ομωσ) . Εν Τζαι Ξιαννω εγω εννα ρτω αφου ετσι τζιαλιοσ εσεισ εν γινετε να πατε σε τοπο τζαι να μεν φκαλετε 4-5. τζαι αποτι ειπε ο Γιατροσ φετοσ πατε για ρεκορ 40+
Ρε Σακη μα δεν βαλλεις νου λεβεντη Μου (οπως ο αλλος ο σεττερας); Οποιος σου πει μια λαφαζανια πιστευκεις του τζιε παεις τζιηνη μαζι του;;;;; ;) ;)
"δις εξαμαρτην ουκ Αντρος σοφου"
Ποσες φορες να σας το γραψω :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Γιατρός »

istriano ® έγραψε:
Browning Ultra plus έγραψε:
τζαι Εκαμε μια πρωταση ο φιλοσ ο Ιστριανο για να παμε να παιξουμε λαουσ μαζι με το Γιατρο (μετα την 2 Κυριακη ομωσ) . Εν Τζαι Ξιαννω εγω εννα ρτω αφου ετσι τζιαλιοσ εσεισ εν γινετε να πατε σε τοπο τζαι να μεν φκαλετε 4-5. τζαι αποτι ειπε ο Γιατροσ φετοσ πατε για ρεκορ 40+
Ρε Σακη μα δεν βαλλεις νου λεβεντη Μου; Οποιος σου πει μια λαφαζανια πιστευκεις του τζιε παεις τζιηνη μαζι του;;;;; ;) ;)
"δις εξαμαρτην ουκ Αντρος σοφου"
Ποσες φορες να σας το γραψω :D :D :D
Ο Άντρος ποιος είναι;
Εν όπως την εκπαιδεύτρια σκύλλων Κούλα;
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
Anthimos έγραψε:
Artemis G. έγραψε:
φιλε Ανθιμε υπαρχει μια ατακα που λεει... "Θα περπατω στις σκιες σου, για να σου δειξω πως δε φοβαμαι τα σκοταδια σου. "
εσυ που μας ειδες εχτες την ωρα του αγωνα πιστευκεις οτι υπαρχει σχεση μαθητη - δασκαλου η δυο συμμαθητων ?
ο φιλος μου ο 129 αν και αδικαιολογητος εχτες πηρε αυτο που του αξιζε.... :lol:



Ναι ρε Αρτεμη με αφορμη το Αβαταρ του Σωτηρη και το οτι μας επρησε οτι εν πιο γληορος που την σκια του , ε, η σκια του εχτες επλυνεν τον τζαι απλωσεν τον να στεγνωσει :lol:
Ετω ενευριασες τον τζαι αρκεψε τις απειλές , πηαενε παιξε 2 σιηστους να λυσουν τελια τα νευρα του :)
τωρα ομως ο 129 θα φοβαται και την σκια του.... τους σιηστους το απογευμα...το πρωι ενα κατσω κλουβα και κατα τες 9 ενα να παω να τον εβρω....
ρε γατακια ενα σας λαλω...το Σωτηρης εν το πρωτο μου ονομα , το μεσαιο εν Γλιορης !
Βλεπω την φαση να εξελισσεται μπροστα στα ματια μου ... μαλαη ο Λακης , να σου κοντεφκει στα 10 μετρα , να την φκαλει που μες τα ποθκια σου και φφφφφφφρρρρρρρρρρρρ .... μπαμ που τα 40 μετρα εγω και να την καμει απορτ του μαστρου του !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε: ρε γατακια ενα σας λαλω...το Σωτηρης εν το πρωτο μου ονομα , το μεσαιο εν Γλιορης !
Βλεπω την φαση να εξελισσεται μπροστα στα ματια μου ... μαλαη ο Λακης , να σου κοντεφκει στα 10 μετρα , να την φκαλει που μες τα ποθκια σου και φφφφφφφρρρρρρρρρρρρ .... μπαμ που τα 40 μετρα εγω και να την καμει απορτ του μαστρου του !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
μα τον καιρο που μου το εκαμες και ειπα σου την επομενη φορα ενα σου την συρω μες τα ποθκια νομιζεις οτι αστιευκουμουν ρε τραχανα ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε: ρε γατακια ενα σας λαλω...το Σωτηρης εν το πρωτο μου ονομα , το μεσαιο εν Γλιορης !
Βλεπω την φαση να εξελισσεται μπροστα στα ματια μου ... μαλαη ο Λακης , να σου κοντεφκει στα 10 μετρα , να την φκαλει που μες τα ποθκια σου και φφφφφφφρρρρρρρρρρρρ .... μπαμ που τα 40 μετρα εγω και να την καμει απορτ του μαστρου του !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
μα τον καιρο που μου το εκαμες και ειπα σου την επομενη φορα ενα σου την συρω μες τα ποθκια νομιζεις οτι αστιευκουμουν ρε τραχανα ?
ποτε σου το εκαμα ρε κεφτε με ποθκια ??? που να σου το καμω που το καχρι σου βλεπω σε να ξηλωνεις το οπλο και να ξεκεινας περπατητος για Λατσια ! :lol: :lol: :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”