Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Απάντηση

Ποιά επαρχία προτιμάτε αν γίνει ο αγώνας

Λευκωσία
26
43%
Λεμεσό
15
25%
Λάρνακα
18
30%
Πάφο
2
3%
 
Σύνολο ψήφων: 61

Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από admin »

Ευχαριστύμε όλους όσους παρευρέθηκαν στον αγώνα χθές καθως και το σκοπευτήριο Λεμεσου για την βοήθεια του. Χθές διοργανώσαμε ένα ωραίο και πολύ φθηνό αγώνα όπυ ο κόσμος μπόρεσε να απολαύσει κυνηγετικές ντουφεκιές. Λοιπόν επειδή ο κύριος Μουζούρης έθεσε κάποια επιπλέον κίνητρα για τον αγώνα σας βάζω τους πρώτους 6 και τους 3 τελευταίους της κατηγορίας ΜΕΛΗ ΦΟΡΟΥΜ. Οι πρώτοι 6 κερδίζουν ένα σέρβις και οι 3 τελευταίοι εφαρμογή κοντακιού. Σημ για τον Ρόδο (οι παίχτες οι δυνατοί εν επαίξαν !!!ρε μιτσή μεν παίρνεις πάνω σου :D )
1ος Ροδοσθένη Ροδοσθένους 25/25
2ος Νικόλας Παπακώστας 23/25
3ος Αρτεμης G 22/25 (Σωτήρη ο μαθητής επέρασε τον δάσκαλο ?)
4ος Χάρης Χατζυστηλλής 22/25
5ος Δρουσιώτης Πανίκος 21/25
6ος Άνθιμος Ανθίμου 21/25


πρώτος απο το τέλος Μάριος πούλλου (θέλει άλλο κοντάκι !!!)
Δεύτερος απο το τέλος Χρύσανθος Νικολάου (έφασε το άγχος)
Τρίτος απο το τέλος Σάκης Γεωργίου ( κάμνουμε πρόοδο)

Πρώτος re-entry Δημήτρης Σάββα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Anthimos »

Αριστε συγχαρητηρια για την αψογη διοργανωσή...
Artemis G ατε λεβεντη μου σιγα σιγα να ξεφευγεις απο την σκια του δασκαλου σου THING BIG ( σημ: το παιχνίδι στηθηκε σκοπιμα με " σιηστες " βολές γι αυτο και ο Sotiris129 εν ενιωθε καλα- ειδικα τζεινος ο D :twisted: !!!! Τωρα αν τελικα εν επειδη εν τους κουτσια κι αποφευγει τους τι να πουμε...ο Αρτεμης παντως επλυνε σε εχτες!!!)

Εγω εξαργυρωσα το σερβις απο τον Μουζουρη τ απογευμα μιας κι ενα misfire σε σκληρο καψουλι με οδηγησε κοντα του ... Ο λεβενταθρωπος σταμάτησε οτι εκανε για να μ εξυπηρετησει εκανε καποιες μικρορυθμισεις κι οταν ηρθε η ωρα της λυπητερης λεει μου " να παεις στο καλό" ...απλα ΛΕΒΕΝΤΑΘΡΩΠΟΣ!!!

Νομιζω κι ο Laurona κι ο Browning Ultra εν στον Μουζουρη ( σαν να τζαι ξεραμεν το). Ρε Χρυσανθε αμματα ρε φιλε πε τζαι να πεις για το οπλακι εκαμαν σου τον γεριμο τα λεσια :D

Ο Ροδος γι αλλη μια φορα εκλεψε εκκλησια :) Συντομα αντι Dickweed θα λαλουμε Rodosthenis!!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

mΣυγχαρητήρια σε όλους παρόλο που εν τα κατάφερα να ερτω όπως βλέπω επερασετε πολλά καλά! Μπράβο στους διοργανωτές!
Υ.Γ Σωτήρη κάμε ένσταση ο άριστος έβαλε καταφτις ρεχτους δίσκους για να σου σπάσει την ψυχολογία σου !
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
KILLER1
Full Member
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2011, 16:35

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από KILLER1 »

Αριστε, εν θα ανακοινωσετε ολα τα ονοματα σε ολες τις κατηγοριες?
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Αρίστε μου συνχαρυτήρια για τον αγώνα σου ήταν πολυ καλός!!! Εγω έναν έχω να σου πο το Blasser δεν είναι για πούλημα!!!!! Καλα κυνηγεια παιδεία και πάνω απο όλα με ασφάλεια!!!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από sotiris!129 »

admin έγραψε: 3ος Αρτεμης G 22/25 (Σωτήρη ο μαθητής επέρασε τον δάσκαλο ?
και συ τεκνον βρουτε ???
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από marios10 »

Πολλα ωραια διοργανωση φιλε Αριστε..Μπραβο σε ολοι την ομαδα για την υπεροχη δουλεια που εκαναν εχτες....
Εμενα το προβλημα ειναι οτι πρεπει να καμω κατι με το κοντακι και θελω πολλην προπονηση...

Ευχαριστω πολλα Αριστε μου για τες συμβουλες σου...
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
Browning Ultra plus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2010, 09:56

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Browning Ultra plus »

Τολοιπον παιδεσ.
Καταρχην Καλημερα,
Θελω να δωσω τα Συγχαρητηρια μου στον Αριστο και την Ομαδα του για την Αψογη Διοργανωση,
Εσειρμε τισ σιεπεθκιεσ μασ, Εκοψαμε τισ κουβεντεσ μασ, εβρεθικαμε με φιλουσ, Βασικα ηταν ΟΛΑ Αψογα,
Τωρα Στο φιλο μασ το Μουζουρη. Πρωτα απολα να Πω οτι το Δωρο απο το Φιλο μασ το Μουζουρι ΗΔΗ το Εξαργιρωσα τζαι οπωσ ειπε και ο Ανθιμοσ εινα Πραγματικα ΛΕΒΕΝΤΑΘΡΩΠΟΣ. Επαρετισε οτι εκαμνε για να μασ Εξυπιρετησει. Εμενα προσωπικα εκαμε μου τζαι μια μικρη Διαλεξη τζαι εξιγισε μου τζαι καποια πραματα τα οποια δεν Εγνωριζα και τον Ευχαριστω Θερμα
Τωρα Στα αποτελεσματα. Πρωτη ππουλα 12/25 εν ηταν Τιπιοτε γιατι Εκλεια το Ματι. Μετα ομωσ που εκατσα με το φιλο μου το Πανικο. το δασκαλο καθ τουσ υπολοιπουσ τζαι ιπιαμε τα Πρασινα ENERGY Drinks ημουν ενασ Θκιαολοσ. Δευτερη ππουλα με Δυοφθαλμη σκοπευση τζαι 15/25. 3 Δισκουσ παραπανο μετα που μερικεσ συμβουλεσ συνοδευομενεσ απο τα ΘΕΙΚΑ energy Drinks.
Τελοσ εν ηξερω τιποτε αλλα εγω μιαν απονομη ειδα/Ξερω. Νικητη ηταν ο Γιατροσ τζαι εχουμε τζαι Στοιχεια. ΓΙΑΤΡΕ εισουν μια τρατα
Εικόνα
τζαι Εκαμε μια πρωταση ο φιλοσ μου ο Ιστριανο για να παμε να παιξουμε λαουσ μαζι με το Γιατρο (μετα την 2 Κυριακη ομωσ) . Εν Τζαι Ξιαννω εγω εννα ρτω αφου ετσι τζιαλιοσ εσεισ εν γινετε να πατε σε τοπο τζαι να μεν φκαλετε 4-5. τζαι αποτι ειπε ο Γιατροσ φετοσ πατε για ρεκορ 40+

Ατε Να ξανακανονισουμε συντομα
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Artemis G. »

Anthimos έγραψε:Αριστε συγχαρητηρια για την αψογη διοργανωσή...
Artemis G ατε λεβεντη μου σιγα σιγα να ξεφευγεις απο την σκια του δασκαλου σου THING BIG ( σημ: το παιχνίδι στηθηκε σκοπιμα με " σιηστες " βολές γι αυτο και ο Sotiris129 εν ενιωθε καλα- ειδικα τζεινος ο D :twisted: !!!! Τωρα αν τελικα εν επειδη εν τους κουτσια κι αποφευγει τους τι να πουμε...ο Αρτεμης παντως επλυνε σε εχτες!!!)
φιλε Ανθιμε υπαρχει μια ατακα που λεει... "Θα περπατω στις σκιες σου, για να σου δειξω πως δε φοβαμαι τα σκοταδια σου. "
εσυ που μας ειδες εχτες την ωρα του αγωνα πιστευκεις οτι υπαρχει σχεση μαθητη - δασκαλου η δυο συμμαθητων ?
ο φιλος μου ο 129 αν και αδικαιολογητος εχτες πηρε αυτο που του αξιζε.... :lol:

α και γω ειπα σου το... τα κυπελλα εν λευκωσια που εν να ερτουν!!!! :D
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από christy2000 »

Σιουρα ηταν στημενο!!!Απλα για να βραβευσει ο Πανικος το Γιατρο τζε να φκουν μαζι στη φωτογραφια :lol:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”