Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Απάντηση

Ποιά επαρχία προτιμάτε αν γίνει ο αγώνας

Λευκωσία
26
43%
Λεμεσό
15
25%
Λάρνακα
18
30%
Πάφο
2
3%
 
Σύνολο ψήφων: 61

Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από virtualgreek »

Laurona έγραψε:Θελω και εγω να ευχαριστησω θερμα τον κ. Γιωργο για την αμεση βοηθεια του και τις πολυτιμες συμβουλες του.
Ειναι καλο να ξερεις οτι ο αλλος ΘΕΛΕΙ να σε βοηθεισει και δεν σε βλεπει μονον σαν πελατη.

Να σε καλα Κύριε Γιωργο.

Υ.Σ . Παλε επεμενε να μην πληρωθει τον κοπο του, εστω και αν το προβλημα ηταν μια μικρη βιδα, οπως εκανε και με τα υπολοιπα παιδια.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και τον Φιλο Σαββα Μακρη που μας βοηθησε επισης αμεσα.
Να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους. Δεν βοήθησα.
Οι ευχαριστίες στον φίλο Γιώργο που άφησε την οικογένεια του στο μεσημεριανό τραπέζι και έτρεξε να εξυπηρετήσει τα παιδιά.

Είναι τίμιος άνθρωπος, γνώστης του θέματος και αξίζει συγχαρητηρίων για την άπλετη βοήθεια που προσφέρει. Μακάρι να είναι πάντα καλά και αυτός και οι οικογένεια του!
Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
Browning Ultra plus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2010, 09:56

Re: Σκοπευτικός-Κυνηγετικός Αγώνας προθέρμανσης

Δημοσίευση από Browning Ultra plus »

virtualgreek έγραψε:
Laurona έγραψε:Θελω και εγω να ευχαριστησω θερμα τον κ. Γιωργο για την αμεση βοηθεια του και τις πολυτιμες συμβουλες του.
Ειναι καλο να ξερεις οτι ο αλλος ΘΕΛΕΙ να σε βοηθεισει και δεν σε βλεπει μονον σαν πελατη.

Να σε καλα Κύριε Γιωργο.

Υ.Σ . Παλε επεμενε να μην πληρωθει τον κοπο του, εστω και αν το προβλημα ηταν μια μικρη βιδα, οπως εκανε και με τα υπολοιπα παιδια.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και τον Φιλο Σαββα Μακρη που μας βοηθησε επισης αμεσα.
Να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους. Δεν βοήθησα.
Οι ευχαριστίες στον φίλο Γιώργο που άφησε την οικογένεια του στο μεσημεριανό τραπέζι και έτρεξε να εξυπηρετήσει τα παιδιά.

Είναι τίμιος άνθρωπος, γνώστης του θέματο,ς και αξίζει συγχαρητηρίων για την άπλετη βοήθεια που προσφέρει. Μακάρι να είναι πάντα καλά και αυτός και οι οικογένεια του!
Σ.
100000000000000000000000++++++++++++++++ LIKES

Φιλε Γιωργο Μ. Κανονισε τζαι Παρασκευη Νυχτα ΕΦΥΑ που Λεμεσο.. Οποτε πρεπει να εν ετοιμο το Σιερο μου :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”